Jak wysłać życiorys do Papa John's Pizza?

Papa John's Pizza to nazwa, którą wiele osób zna. Jest to jedna z największych sieci pizzerii na świecie. Założona w 1984 roku przez Johna Schnattera, firma ta rozrosła się od jednego miejsca w Jeffersonville, w stanie Indiana, do ponad 5000 obiektów na całym świecie. Papa John's Pizza została przedstawiona publiczności w 1993 i chociaż jej wartość netto nie dorównuje głównej konkurencji, nadal radzi sobie dobrze i zajmuje wysokie miejsca na w rankingach sieci pizzerii w Stanach Zjednoczonych. https://unsplash.com/photos/Qr1u5XyX93A

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów listów motywacyjnych, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV
Tabela treści
Spis treści

Stwórz swoje CV w 15 minut

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Stwórz moje CV

Papa John's nie urósłby do rangi globalnej potęgi bez pomocy swoich pracowników, którzy dbają o zadowolenie klientów. Firma oferuje pracownikom przyjemne i satysfakcjonujące miejsca pracy na całym świecie. W 2019 roku Papa John's ogłosił nową inicjatywę świadczeń pracowniczych, która oferuje pracownikom dostęp do bezpłatnych studiów licencjackich i magisterskich. Aby kwalifikować się do programu zwiększającego ich umiejętności, pracownicy muszą pracować przez minimum 90 dni i wyrabiać 20 lub więcej godzin tygodniowo.

Praca w Papa John’s nie zawsze jest wspaniałym doświadczeniem. Niektórzy obecni i dawni pracownicy skarżą się na faworyzowanie osób, długie godziny pracy, słabą płacę. W związku z tym, aby uniknąć złych doświadczeń, zanim aplikujesz o pracę, musisz zrozumieć co będzie od ciebie wymagane. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy na początkującym stanowisku, czy też stanowiska wykonawczego/kierowniczego, ta firma zawsze szuka utalentowanych osób, które chcą dołączyć do zespołu. Jeżeli zastanawiasz się jak dostać pracę w Papa John’s Pizza, udzielimy ci kilku informacji, które pomogą Ci rozpocząć proces aplikacji.

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia zależnie od twojej specjalizacji i zainteresowań. Kiedy odwiedzisz stronę internetową pizzerii, w zakładce Kariera znajdziesz slogan informujący, że firma szuka rąk do pracy. Możesz tam także zobaczyć dostępne stanowiska oraz dane kontaktowe.

Papa John's zazwyczaj publikuje ogłoszenia o pracę na ich stronie internetowej, a także wywiesza ogłoszenie w restauracjach. Jeżeli chcesz znaleźć pracę w Papa John's w Warszawie, wyślij e-mail lub zadzwoń pod podany numer. Jeżeli chcesz aplikować międzynarodowo, sprawdź angielskojęzyczną wersję strony i wypełnij aplikację online. W ten sposób będziesz mógł aplikować do wybranej restauracji albo na wszystkie stanowiska.

Kiedy znajdziesz ofertę, która cię interesuje, możesz sprawdzić jej detale, a następnie aplikować na stanowisko. Będziesz musiał stworzyć konto na stronie. Będziesz tam mógł podać swoje dane osobowe, załączyć życiorys oraz opuścić aplikację i dokończyć ją później, po ponownym zalogowaniu. Jeżeli nie znalazłeś interesującego cię stanowiska na stronie internetowej, możesz udać się do wybranej pizzerii i poprosić o formularz aplikacyjny od menedżera, szczególnie jeżeli twoje kwalifikacje są wyjątkowe.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów listów motywacyjnych, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV