Jak wysłać życiorys do Papa John's Pizza?

Papa John's Pizza to nazwa, którą wiele osób zna. Jest to jedna z największych sieci pizzerii na świecie. Założona w 1984 roku przez Johna Schnattera, firma ta rozrosła się od jednego miejsca w Jeffersonville, w stanie Indiana, do ponad 5000 obiektów na całym świecie. Papa John's Pizza została przedstawiona publiczności w 1993 i chociaż jej wartość netto nie dorównuje głównej konkurencji, nadal radzi sobie dobrze i zajmuje wysokie miejsca na w rankingach sieci pizzerii w Stanach Zjednoczonych. https://unsplash.com/photos/Qr1u5XyX93A

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV
Tabela treści
Spis treści

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz moje CV

Papa John's nie urósłby do rangi globalnej potęgi bez pomocy swoich pracowników, którzy dbają o zadowolenie klientów. Firma oferuje pracownikom przyjemne i satysfakcjonujące miejsca pracy na całym świecie. W 2019 roku Papa John's ogłosił nową inicjatywę świadczeń pracowniczych, która oferuje pracownikom dostęp do bezpłatnych studiów licencjackich i magisterskich. Aby kwalifikować się do programu zwiększającego ich umiejętności, pracownicy muszą pracować przez minimum 90 dni i wyrabiać 20 lub więcej godzin tygodniowo.

Praca w Papa John’s nie zawsze jest wspaniałym doświadczeniem. Niektórzy obecni i dawni pracownicy skarżą się na faworyzowanie osób, długie godziny pracy, słabą płacę. W związku z tym, aby uniknąć złych doświadczeń, zanim aplikujesz o pracę, musisz zrozumieć co będzie od ciebie wymagane. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy na początkującym stanowisku, czy też stanowiska wykonawczego/kierowniczego, ta firma zawsze szuka utalentowanych osób, które chcą dołączyć do zespołu. Jeżeli zastanawiasz się jak dostać pracę w Papa John’s Pizza, udzielimy ci kilku informacji, które pomogą Ci rozpocząć proces aplikacji.

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia zależnie od twojej specjalizacji i zainteresowań. Kiedy odwiedzisz stronę internetową pizzerii, w zakładce Kariera znajdziesz slogan informujący, że firma szuka rąk do pracy. Możesz tam także zobaczyć dostępne stanowiska oraz dane kontaktowe.

Papa John's zazwyczaj publikuje ogłoszenia o pracę na ich stronie internetowej, a także wywiesza ogłoszenie w restauracjach. Jeżeli chcesz znaleźć pracę w Papa John's w Warszawie, wyślij e-mail lub zadzwoń pod podany numer. Jeżeli chcesz aplikować międzynarodowo, sprawdź angielskojęzyczną wersję strony i wypełnij aplikację online. W ten sposób będziesz mógł aplikować do wybranej restauracji albo na wszystkie stanowiska.

Kiedy znajdziesz ofertę, która cię interesuje, możesz sprawdzić jej detale, a następnie aplikować na stanowisko. Będziesz musiał stworzyć konto na stronie. Będziesz tam mógł podać swoje dane osobowe, załączyć życiorys oraz opuścić aplikację i dokończyć ją później, po ponownym zalogowaniu. Jeżeli nie znalazłeś interesującego cię stanowiska na stronie internetowej, możesz udać się do wybranej pizzerii i poprosić o formularz aplikacyjny od menedżera, szczególnie jeżeli twoje kwalifikacje są wyjątkowe.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV