Marika Szczepańska

Marika Szczepańska

Jestem Marika Szczepańska – doświadczony specjalista HR. Moja kariera w dziedzinie zarządzania personelem liczy ponad 10 lat. Obecnie pracuję w firmie CV Wzor i dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w artykułach na stronie cv-wzor.com.

Moja ścieżka kariery w HR rozpoczęła się w 2013 roku na stanowisku młodszego specjalisty. Właśnie wtedy zdobyłam podstawową wiedzę z zakresu rekrutacji, adaptacji i szkolenia pracowników. Później awansowałam na stanowisko HR menedżera, gdzie odpowiadałam za opracowywanie strategii HR i wdrażanie nowych inicjatyw.

Od 2020 roku do chwili obecnej kieruję działem HR w dobrze prosperującej firmie IT. Równolegle współpracuję z CV Wzor jako autorka artykułów poświęconych rozwojowi kariery, pisaniu CV, przygotowywaniu się do rozmów kwalifikacyjnych i innym aktualnym tematom z dziedziny HR.

W dalszym ciągu pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i wydarzeniach dla specjalistów branży. Inspiruje mnie możliwość dzielenia się doświadczeniem i pomagania ludziom rozwijać swoją karierę zawodową.