Napisz idealne CV – inżynier środowiska
Pisząc profesjonalne CV inżyniera środowiska, musisz wiedzieć, od czego zacząć i jak uporządkować swoje podanie. Inżynieria środowiska to fascynująca dziedzina, jednak, aby znaleźć pracę, potrzebujesz konkretnych umiejętności, odpowiedniego wykształcenia, a także doświadczenia.
Wzór CV – inżynier środowiska
Karol Lisiecki
123 524 122
karol.lisiecki@gmail.com
Iława
Profesjonalne podsumowanie
Jestem doświadczonym inżynierem środowiska. Od ponad pięciu lat pracuję jako specjalista ds. wdrażania projektów środowiskowych w zakładzie XYZ. Nadzorowałem pracę ponad dziesięciu stażystów i zarządzałem zespołem. W Państwa firmie chcę rozwijać swoje umiejętności z zakresu ekologicznych rozwiązań inżynierii środowiska.
Doświadczenie zawodowe
Inżynier środowiska
Firma XYZ
2018-obecnie
- Tworzyłem wizualizacje komputerowe.
- Dokonywałem dokładnych pomiarów terenu, dzięki czemu 100% projektów zostało wykonanych na czas.
- Opracowywałem nowe, innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przychód firmy wzrósł o 10%.
- Nadzorowałem pracę 10 stażystów.
Wykształcenie
Studia inżynierskie
Inżynier środowiska
Politechnika Poznańska
2015-2018
- Ukończyłem studia z wyróżnieniem.
- Moja praca dyplomowa na temat projektowania ekologicznych rozwiązań w zakresie usuwania odpadów, otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Umiejętności:
- Metodologia projektowania
- Wykonawstwo projektów
- Usuwanie ścieków i odpadów
- Obsługa urządzeń inżynierii środowiska
- Instalacje proekologiczne
- Komunikacja
- Logiczne myślenie
- Dokładność
- Sumienność
- Umiejętność pracy pod presją stresu
Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży od wielu lat, czy dopiero zaczynasz, twoje CV musi przyciągnąć wzrok pracodawcy i przekonać, że to właśnie ty jesteś najlepszym kandydatem.
Nawet eksperci w dziedzinie często mają problem z napisaniem skutecznego CV. Jeżeli nie jesteś pewien, jak stworzyć idealne podanie, jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy ekspertami od tworzenia doskonałych CV i listów motywacyjnych.
Skorzystaj z naszych porad i kreatora CV. Dzięki nim stworzysz dokumenty aplikacyjne, które zapewnią ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Niezależnie od tego, czy zaczynasz w branży, czy jesteś ekspertem ds. inżynierii środowiska – przeczytaj ten artykuł, aby odkryć najlepsze porady na temat pisania CV.
Fakty dotyczące pracy inżyniera środowiska
Zanim przejdziemy do omówienia CV inżyniera środowiska, spójrzmy najpierw na kilka faktów na temat pracy w tej branży:
- Według portalu pl, miesięczna mediana wynagrodzenia dla specjalisty ds. inżynierii środowiska wynosi 4 870 złotych brutto.
- Starsi specjaliści w dziedzinie mogą liczyć na średnie zarobki w wysokości 5 500 złotych brutto miesięcznie.
- 63% osób zatrudnionych w sektorze to kobiety.
- Część osób pracujących w branży cieszy się dodatkowymi benefitami, na przykład: szkoleniami zawodowymi, prywatną opieką zdrowotną czy karnetami na zajęcia fitness lub siłownię.
Jak powinno wyglądać CV inżyniera środowiska?
Niezależnie od tego, czy ubiegasz się o pracę inżyniera środowiska po raz pierwszy, czy jesteś już ekspertem w dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem – potrzebujesz profesjonalnego CV. Pamiętaj, że twoje podanie o pracę powinno być dopracowane tak, aby przyciągnąć spojrzenia pracodawców. Nie może w nim zabraknąć żadnych kluczowych informacji.
Sposób, w jaki napiszesz swoje CV będzie miało wpływ na to, czy zostaniesz zatrudniony. Co więcej, profesjonalne CV może także wpłynąć na decyzję pracodawcy w sprawie stawki, jaką ci zaoferuje.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że twoje CV inżyniera środowiska wygląda estetycznie, profesjonalne, a także przyciąga wzrok, koniecznie sięgnij po nasz kreator CV i skorzystaj ze wzorów i szablonów podań.
👇Poniżej prezentujemy, jakich informacji nie może zabraknąć w CV.
Idealna konstrukcja
Praca inżyniera środowiska jest nie tylko interesująca, ale też coraz bardziej potrzebna. Jako inżynier ds. środowiska możesz pracować przy instalacjach wodnych, zarządzać odpadami i ściekami, nadzorować instalacje budowlane, czy też specjalizować się w ekologicznych rozwiązaniach.
Choć inżynierowie niemal każdej dziedziny są towarem deficytowym na polskim rynku pracy, pamiętaj, że konkurencja nie śpi. Przygotuj więc nalepsze CV inżyniera.
Postaraj się więc stworzyć takie CV, które przyciągnie uwagę potencjalnego pracodawcy na znacznie dłużej. Pamiętaj, że istnieją sekcje, których nie może zabraknąć w twoim CV – jeżeli z jakiegokolwiek powodu je pominiesz, raczej będziesz mieć marne szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
Pisząc CV inżyniera, nie zapomnij o nagłówku, czyli części zawierającej twoje imię i nazwisko, a także dane kontaktowe. Poza tym, niemal każdy wzór CV będzie zawierał sekcje z doświadczeniem, wykształceniem, oraz umiejętnościami.
Możesz mieć pewność, że niemal w każdym CV znajdą się te sekcje. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i zaimponować pracodawcy, postaraj się dodać dodatkowe sekcje, na przykład takie, w których zaprezentujesz znajomość języków obcych, dodatkowe kursy, czy nawet swoje zainteresowania.
Aby twoje CV momentalnie przyciągnęło uwagę rekrutera, dodaj także zwięzłe i ciekawe podsumowanie zawodowe.
W dalszej części artykułu znajdziesz omówienie wszystkich tych sekcji. Zanim jednak do niego przejdziemy, przypatrzmy się, w jaki sposób twoje dane mogą być uporządkowane w CV.
Wzór CV inżyniera – jaki format sprawdzi się najlepiej?
Istnieją trzy formaty CV. Wybierz taki, który odpowiada twojemu doświadczeniu i potrzebom.
Format chronologiczny
W tym formacie jako pierwsze pojawia się doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Dopiero potem należy wypisać umiejętności.
Dla kogo?
Ten format CV cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród rekruterów, pracodawców, jak i kandydatów. Z tego względu, choć najbardziej sprawdzi się w przypadku osób ze średnim i dużym doświadczeniem, mogą po niego sięgnąć także ci kandydaci, którzy mają za sobą pierwszy staż czy praktyki zawodowe.
Format funkcjonalny
W tym formacie najważniejsze są umiejętności kandydata.
Dla kogo?
Ten układ sprawdzi się idealnie w przypadku początkujących kandydatów i osób zmieniających branżę.
Jeżeli zdecydujesz się na format funkcjonalny i chcesz, by twoje CV przyniosło spodziewany efekt, koniecznie zajrzyj do tego artykułu.
Format mieszany
Ten układ, zwany też łączonym, zawiera w sobie cechy dwóch poprzednich układów.
Dla kogo?
Taki format używany jest dość rzadko, sprawdzi się bowiem wyłącznie w przypadku kandydatów z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Wybierz go, jeśli twoja historia zatrudnienia jest imponująca, a ty starasz się np. o pracę na stanowisku kierowniczym.
Dane osobowe w CV inżyniera środowiska
Z pewnością domyślasz się, że nagłówek jest dość prosty do napisania. To najmniejsza część życiorysu. Oznacza to, że jego napisanie zajmie ci mało czasu. Nie bagatelizuj jednak tego zadania – to, jaki będzie nagłówek, ma ogromny wpływ na całą rekrutację.
Pamiętaj, że nagłówek to jedna z pierwszych rzeczy, jakie zobaczy w twoim CV potencjalny szef, dlatego musi on być schludny i czytelny. Podane przez Ciebie dane nie mogą też zawierać błędu – zanim wyślesz CV, koniecznie sprawdź dokument pod kątem literówek.
Podając swoje dane kontaktowe w nagłówku, możesz to zrobić w dowolnej kolejności. Musisz jednak pamiętać, że twoje imię i nazwisko to niejako tytuł życiorysu, muszą się więc znaleźć na samej górze dokumentu. Wyróżnij je dodatkowo pogrubiając litery lub zapisując je większą czcionką.
Wzór CV inżyniera środowiska – nagłówek
123 545 342
karolina.konieczna@gmail.comEłk
Karolina Konieczna
215454354 Domowy 18563176 #2342171627
3333konieczna11212karolciasłodka@gmail.comUl. Wiosny Ludów 1123/b
12-987 Ełk
POLSKA
Z łatwością zauważysz, że pierwszy przykład jest czytelny i przejrzysty. Rekruter od razu zauważy wszystkie ważne dane. Dobrym pomysłem jest oddzielenie trzech kolejnych cyfr w numerze telefonu spacją – to ułatwia jego odczytanie. E-mail w tym przykładzie jest profesjonalny. Dodatkowo pogrubione imię i nazwisko może sprawić, że rekruter lepiej zapamięta kandydatkę.
Drugi przykład jest chaotyczny i zawiera za dużo informacji. Pamiętaj, że jeden, aktualny numer telefonu w zupełności wystarczy. Chaotycznie zapisane ciągi cyfr tylko odstraszą rekrutera. Spójrz na adres e-mail – jest on trudny do przeczytania, a do tego zawiera zwroty, które przez pracodawcę zostaną uznane za nieprofesjonalne.
Większość rekrutacji odbywa się obecnie online. Nie musisz więc podawać swojego fizycznego adresu – pracodawca po prostu go nie potrzebuje. Możesz wspomnieć nazwę swojej miejscowości. Co więcej, nie musisz też podawać nazwy kraju zamieszkania, chyba że starasz się o posadę za granicą.
Czy w swoim CV inżynier powinien umieszczać zdjęcie?
Dodawanie zdjęcia w CV to kontrowersyjny temat. W niektórych krajach pracodawcy wręcz odrzucają podania ze zdjęciem, aby uniknąć ewentualnych oskarżeń o dyskryminację. W Polsce jednak praktyka proszenia o zdjęcie w dokumentach aplikacyjnych jest nadal dość popularna. Co więc zrobić? Jeżeli pracodawca prosi wprost o zdjęcie, koniecznie je umieść. Jeżeli nie, pomyśl, czy dodanie zdjęcia pomoże ci, czy raczej zaszkodzi.
Koniecznie zajrzyj do naszego artykułu, w którym opisaliśmy dokładnie, w jakich sytuacjach dodanie zdjęcia jest właściwie, a w jakich lepiej tego nie robić.
Wzór CV – inżynier środowiska: sekcja z doświadczeniem zawodowym
Niemal każdy wzór CV będzie miał sekcję z doświadczeniem. Twoja historia zatrudnienia może mieć ogromny wpływ na to, czy otrzymasz pracę. Postaraj się więc poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi.
Pisząc CV dla inżyniera środowiska, pamiętaj, że twoje podanie musi być zwięzłe. Najbardziej pożądane przez pracodawców są CV, które mają tylko jedną stronę. Nie podawaj więc w tej sekcji dorywczych prac czy stanowisk niezwiązanych z branżą, jeżeli masz już doświadczenie w inżynierii, którym warto się pochwalić.
Przedstawiając doświadczenie zawodowe w CV dla inżyniera, nie możesz pominąć następujących informacji:
- Nazwa pełnionego stanowiska,
- Nazwa firmy,
- Czas trwania zatrudnienia.
Przykłady
CV inżyniera środowiska
Doświadczenie zawodowe
Inżynier środowiska
Firma XYZ
2018-2020
- Rozwiązywałem problemy technologiczne w firmie, oszczędzając 10% budżetu.
- Dzięki mojej dokładności, 100 projektów zrealizowaliśmy przed planowanym terminem ukończenia budowy.
- Planowałem użytkowanie obiektów związanych z ochroną środowiska.
- Nadzorowałem pracę 5 stażystów.
- 2 lata z rzędu otrzymałem tytuł pracownika roku.
Doświadczenie w życiorysie zawodowym początkujących kandydatów
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę na rynku pracy, możesz czuć się nieco przytłoczony. Nie będziemy kłamać – im więcej masz doświadczenia, tym łatwiej będzie ci zdobyć pracę. Pamiętaj jednak, że coraz więcej pracodawców poszukuje "świeżych" kandydatów.
Jeżeli to możliwe, nie zostawiaj sekcji z doświadczeniem pustej, nawet jeśli sięgnąłeś po układ funkcjonalny podania. Wykorzystaj tę część CV inżyniera na swoją korzyść. Jak?
Pomyśl o zrealizowanych przez siebie stażach zawodowych, praktykach studenckich, a nawet wolontariatach. Być może brałeś udział w innych projektach praktycznych organizowanych przez uczelnię lub poza nią. To właśnie te rzeczy są idealnymi pierwszymi doświadczeniami, które mogą zaimponować potencjalnemu szefowi.
👇 Spójrz na przykład poniżej:
Doświadczenie zawodowe
Stażysta
Inżynier środowiska
Ekologia 2.0
2017-2018
- Współpracowałem ze starszymi inżynierami środowiska, ucząc się technologii obsługujących centrum recyklingowe.
- Pomagałem w zbieraniu danych na temat liczby przetwarzanych surowców.
Jeżeli dopiero zaczynasz na rynku pracy i właśnie ukończyłeś studia, koniecznie sprawdź nasz poradnik pisania CV dla absolwentów, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o młodych kandydatach.
Inżynieria środowiska – jak przedstawić wykształcenie w curriculum vitae?
Jeżeli ubiegasz się o pracę jako specjalista ds. środowiska, w twoim CV musi znaleźć się sekcja z wykształceniem. Pracodawca na pewno do niej zajrzy.
Dobry inżynier środowiska to taki, który ukończył studia związane z tym kierunkiem, co najmniej na poziomie licencjata. Niektóre firmy mogą wymagać od kandydatów tytułu magistra. Niezależnie od tego, czy masz tytuł inżyniera, magistra, czy licencjat, koniecznie wspomnij o tym w CV.
Przykłady
Inżynier środowiska
Politechnika Wrocławska
2018-2020
- Otrzymywałem stypendium rektora dla najlepszych studentów.
- Byłem przewodniczącym Koła Naukowego.
- Zorganizowałem konferencję naukową “Ekologia i my”.
Umiejętności w curriculum vitae inżyniera
W swoim CV inżynier nie może pominąć sekcji z umiejętnościami. Odgrywa ona bowiem kluczową rolę w procesie rekrutacji. Niezależnie od wybranego przez ciebie formatu życiorysu, jest to obowiązkowa część każdego CV.
Dzięki niej nie tylko pokażesz pracodawcy, co potrafisz, ale także przejdziesz wstępne selekcje systemów śledzenia kandydatów, czyli specjalistycznych programów używanych przy rekrutacjach.
Ich zadaniem jest przeskanowanie podań i odrzucenie tych, które nie posiadają słów kluczowych. Nie martw się jednak – te słowa klucze nie są pilnie strzeżoną tajemnicą. Możesz je łatwo odszukać, czytając ofertę pracy.
Znajdziesz tam umiejętności wymagane od kandydatów. Skuteczne CV to takie, które zawiera podane w ofercie umiejętności.
Nawet jeżeli czujesz taką pokusę, nigdy nie kłam w CV. Pracodawcy zazwyczaj nie oczekują, że kandydaci będą mieli wszystkie podane w ogłoszeniu umiejętności. Jeśli zostaniesz przyłapany na kłamstwie w CV, możesz stracić szansę na zatrudnienie, nawet jeżeli dobrze sprawdziłbyś się jako kandydat.
Stwórz CV za pomocą naszego kreatora, a będziesz mógł edytować je w dowolnym momencie, za pomocą kilku kliknięć. Dostosuj każdy wzór curriculum do oferty, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.
👇 Spójrz poniżej na przykłady umiejętności dla inżyniera środowiska.
Umiejętności twarde
Umiejętności twarde są nabyte w trakcie edukacji lub pracy. Bez nich wykonywanie danego zawodu byłoby utrudnione lub wręcz niemożliwe.
Sięgając po wzór CV, inżynier musi pamiętać o tym, że lista umiejętności powinna być dostosowana do branży, w której chce pracować, a także do konkretnego ogłoszenia o pracę. Nieco inne umiejętności są potrzebne osobom zajmującym się ekologią niż tym, które w przyszłości będą odpowiedzialne za gospodarkę odpadów.
Oto przykładowe umiejętności twarde dla inżyniera środowiska:
- Eksploatacja obiektów i instalacji ochrony środowiska,
- Prowadzenie inwestycji proekologicznych,
- Gospodarowanie wodą, ściekami i odpadami,
- Optymalizacja systemów oczyszczania,
- Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem,
- Prawo jazdy kat. B.
Umiejętności miękkie
Kompetencje miękkie wynikają głównie z charakteru. Niektóre z nich mogą być jednak wyuczone.
Oto przykłady:
- Punktualność,
- Asertywność,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Zarządzanie zespołem,
- Przywództwo,
- Umiejętność pracy w stresogennym środowisku,
- Zdolność koncentracji,
- Umiejętność pracy pod presją czasu.
Twarde umiejętności w pracy inżyniera budowy czy inżyniera środowiska są najważniejsze. Pracodawcy jednak często sprawdzają również kompetencje miękkie kandydatów. To dzięki nim wiedzą, jak będzie współpracowało się z danym kandydatem, jak ta osoba będzie działała w zespole oraz jak będzie zachowywała się podczas kontaktów z klientami, etc. Pamiętaj, że kompetencje miękkie są bardzo łatwe do zweryfikowania.
Wzór CV – podsumowanie zawodowe
Sekcja podsumowanie zawodowe, czy też profil zawodowy, dopiero pojawia się w polskich CV. Wykorzystaj to na swoją korzyść, tworząc unikatowe podanie, które momentalnie przyciągnie uwagę rekruterów. Musisz w niej opisać najważniejsze osiągnięcia i doświadczenia, a także przedstawić swoje cele zawodowe. Szablon CV z podsumowaniem zawodowym pomoże ci pokonać nawet bardziej doświadczonych kandydatów.
Spójrz na dwa poniższe przykłady:
Pracuję jako inżynier środowiska od pięciu lat. Jestem specjalistą w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego. Zająłem się optymalizacją procesów technologicznych używanych w oczyszczalni ścieków, oszczędzając ponad 100 000 złotych miesięcznie. W Państwa firmie chcę rozwijać swoje umiejętności związane z ochroną środowiska.
Jestem inżynierem środowiska. Ukończyłem studia magisterskie. Pracuję w oczyszczalni. Chcę podjąć pracę w państwa firmie.
Pierwszy przykład określa doświadczenie kandydata, jego specjalizację, a także główne osiągnięcie poparte danymi. Kandydat wspomniał także, jak chce się rozwijać w nowej firmie.
Drugi przykład nie zawiera żadnych informacji, które przyciągnęłyby spojrzenie rekrutera i pokazały, że to właśnie ten kandydat zasługuje na więcej uwagi.
Wzór CV a dodatkowe sekcje
Celem CV jest przekonanie potencjalnego pracodawcy, że to ty jesteś najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Nawet jeżeli aplikujesz o pracę w sektorze, gdzie istnieją niedobory kadrowe, musisz postarać się wyróżnić. Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie i wyższą pensję.
Świetnym sposobem na zaimponowanie pracodawcy jest szablon z CV z dodatkowymi sekcjami, na przykład:
- Kursy i szkolenia,
- Zainteresowania,
- Języki obce,
- Programy komputerowe.
Języki
Coraz więcej pracodawców na polskim rynku pracy poszukuje kandydatów władających językiem obcym. Według danych, osoby znające co najmniej jeden język obcy mogą liczyć na lepsze zarobki. Jeżeli język jest wymagany od kandydatów lub gdy aplikujesz o pracę w międzynarodowej firmie, stwórz osobną sekcję do przedstawienia tych informacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dane nie “zgubią się” wśród innych umiejętności.
Zajrzyj do naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na temat dodawania sekcji z językiem do CV. Sięgnij po szablon CV, aby przedstawić swój poziom znajomości języka w ciekawy i estetyczny sposób.
Kursy i szkolenia
Pracodawcy uwielbiają kandydatów, którzy są gotowi i chętni się rozwijać. Umieszczając informacje o odbytych kursach czy szkoleniach nie tylko prezentujesz zdobyte umiejętności dodatkowe, ale także pokazujesz, że stawiasz na rozwój i poważnie traktujesz swoją karierę.
Wzór CV inżyniera środowiska – podsumowanie artykułu
Mamy nadzieję, że ten artykuł i nasze wzory CV pomogą ci stworzyć wyjątkowe podanie o pracę. Spójrz na kilka najważniejszych informacji na temat tworzenia CV inżyniera.
- Przykładowy wzór CV pomoże ci zweryfikować, jakie informacje powinny znaleźć się w podaniu o pracę.
- Wszystkie informacje w CV muszą być adekwatne do stanowiska, o które się starasz.
- Dobrze napisane podsumowanie zawodowe to idealny sposób na pokonanie kandydatów nawet z lepszym wykształceniem i doświadczeniem.
- List motywacyjny może pomóc ci przekonać do siebie rekruterów.
- Nie zapomnij o dodaniu aktualnej klauzuli CV do swojego życiorysu zawodowego.
Nasz kreator CV pozwoli ci stworzyć perfekcyjne podanie w krótkim czasie. Szablony CV i wzory listów motywacyjnych wyglądają nie tylko profesjonalnie, ale i estetycznie. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę, aby odkryć więcej praktycznych porad na temat pisania życiorysów zawodowych. Znajdziesz tam też wzór CV inżyniera budowy (tutaj).
Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego warto użyć wzoru CV dla inżyniera?
Napisanie dobrego CV zajmuje sporo czasu. Jeżeli zaczniesz jego tworzenie od zera, będzie to naprawdę żmudny i czasochłonny proces. Jeśli nie posiadasz zdolności estetycznych i projektowych, finalny efekt może okazać się niezachwycający.
Właśnie dlatego lepiej jest sięgnąć po nasze wzory CV. Zostały one opracowane i zaprojektowane przez ekspertów, którzy wiedzą, czego u pracowników poszukują rekruterzy. Wybierając wzór CV wiesz, że twoje podanie będzie estetyczne. Co więcej, nie zabraknie w nim żadnych kluczowych sekcji. Ponadto, za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba wysłania nowego CV, będziesz mógł łatwo i szybko edytować swój plik.
Czy muszę wysyłać list motywacyjny inżyniera środowiska?
List motywacyjny nie jest obowiązkowym dokumentem w aplikacji, jednak zawsze warto jest go umieścić w zestawie z CV. Jeśli pracodawca prosi o niego wprost w ofercie pracy, nie ma wątpliwości, że taki dokument jest niezbędny. Wyślij go jednak nawet wtedy, gdy pracodawca nie wspomni o nim w ogłoszeniu.
List motywacyjny to wspaniały sposób na pokazanie pracodawcy, że naprawdę zależy ci na danej pracy. Co więcej, zapewniasz sobie dodatkową przestrzeń na opisanie umiejętności i kwalifikacji, na które zabrakło miejsca w CV.
Tworząc list motywacyjny pokazujesz, że jesteś proaktywnym kandydatem, który potrafi zrobić nieco więcej niż wymagane minimum.
Zajrzyj na naszą stronę i sięgnij po kreator CV, dzięki któremu stworzysz idealne podanie o pracę dla inżyniera.
Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.
Stwórz swoje CV w 15 minut
Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.