CV dozorcy – kompletny przewodnik po pisaniu życiorysu zawodowego

Szukasz pracy jako dozorca, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś w dobrym miejscu. Nasi eksperci ds. tworzenia dokumentów aplikacyjnych z pewnością ci pomogą! Podstawowym dokumentem jaki musisz napisać jest CV dozorcy.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Profesjonalny wzór CV – pracownik ochrony/dozorca

Jan Kowalski

321 321 142
jan.kowalski@gmail.com
Ustka

Profesjonalne podsumowanie

Od ponad trzech lat pracuję jako dozorca firmy XYZ. Dzięki moim umiejętnościom zapobiegłem ponad dwudziestu próbom włamania. Przykładając wagę do szczegółów dbam o utrzymanie porządku we wszystkich obiektach firmowych, za co piętnastokrotnie otrzymałem nagrodę pracownika miesiąca. W Państwa firmie chcę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie.

Doświadczenie zawodowe

Dozorca
Firma XYZ

2019-2022

 • Nadzorowałem wszystkie budynki w firmie.
 • Zapobiegłem ponad 20 próbom kradzieży, chroniąc mienie firmy.
 • Szkoliłem dwóch nowych pracowników z zakresu polityki firmy i ochrony.

Wykształcenie

Technik samochodowy
Technikum nr. 2
Poznań
2012-2018

 • Otrzymywałem stypendium dla najlepszych uczniów.
 • Ukończyłem szkołę z wyróżnieniem.

Umiejętności:

 • Umiejętność utrzymania czystości
 • Obsługa kamer nadzorczych
 • Uważne nadzorowanie
 • Podzielność uwagi
 • Wysoka kultura osobista
 • Dobra kondycja fizyczna
 • Odpowiedzialność
 • Komunikatywność

Nawet jeżeli wcześniej pracowałeś na podobnym stanowisku i masz już duże doświadczenie w tej pracy, możesz nie wiedzieć jak przedstawić swoją historię zatrudnienia. Pisanie CV wymaga trochę wysiłku. Musisz orientować się, jakie informacje i w której części życiorysu umieścić.

Nie martw się jednak. W tym artykule zawarliśmy wszystko, co musisz wiedzieć na temat pisania CV. Znajdziesz tu też przykładowe CV, które pomogą ci w napisaniu tego dokumentu.

Skorzystaj z naszego kreatora, aby napisać CV i list motywacyjny, które zachwycą pracodawcę.

Fakty na temat pracy dozorcy

Za moment przejdziemy do dalszej części artykułu. Najpierw jednak przyjrzyjmy się faktom na temat pracy jako dozorca.

 • Osoby pracujące w ochronie mogą liczyć na zarobki w wysokości średnio 3 420 złotych brutto miesięcznie. (Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń)
 • Zaledwie 7% osób pracujących na tym stanowisku to kobiety.
 • Osoby, które pracują w nocy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie.
 • Zarobki zależą od wielu czynników, w tym miejsca i branży, w której dana osoba jest zatrudniona.

Z czego powinno składać się CV?

Pamiętaj, że curriculum vitae to najważniejszy dokument podczas rekrutacji. Może on wpłynąć nie tylko na możliwość zatrudnienia, ale też stawkę, jaką zaoferuje ci pracodawca. Jeżeli zapomnisz o kluczowych sekcjach dokumentu lub je pominiesz, albo jeżeli twoje CV nie będzie estetyczne, prawdopodobnie od razu stracisz szansę na przejście do dalszych etapów rekrutacji.

Korzystając z naszego kreatora CV, masz pewność, że nie pominiesz żadnej ważnej sekcji.

📌Twoje CV powinno zmieścić się na jednej stronie A4.


Uporządkuj informacje o sobie za pomocą przejrzystych, wyraźnie wydzielonych sekcji.

Sekcje w CV

Praca na stanowisku dozorcy wymaga konkretnych umiejętności i doświadczenia. Ogromne znaczenie ma to, czy dana osoba jest odpowiedzialna. Mimo to, na rynku pracy możesz spotkać się ze sporą konkurencją.

💡Rekruterzy poświęcają zaledwie sześć sekund na każde podanie. Z pewnością chciałbyś, aby twoje CV otrzymało nieco więcej uwagi.cv dozorcy

Oto kilka sekcji, które uznawane są niejako za niezbędną część CV. Jeżeli twój dokument nie będzie ich zawierał, istnieje szansa, że pracodawca od razu go odrzuci.

 • Nagłówek, w którym powinieneś umieścić swoje dane osobowe i kontaktowe.
 • Wykształcenie,
 • Doświadczenie zawodowe,
 • Umiejętności.

Te sekcje znajdą się niemal w każdym CV, które otrzymają pracodawcy. Dobrze jest się jednak wyróżnić na tle innych. Postaraj się stworzyć dodatkowe sekcje, w których przedstawisz swoje specjalne osiągnięcia, zainteresowania czy umiejętności. Mogą to być na przykład sekcje mówiące o twoich:

 • Certyfikatach
 • Hobby
 • Umiejętnościach obsługi programów komputerowych
 • Znajomości języków obcych.

Koniecznie też dodaj podsumowanie zawodowe, dzięki któremu wyróżnisz się na tle innych kandydatów, nawet tych z lepszym doświadczeniem.

📌Jeżeli ubiegasz się o pracę ochroniarza czy dozorcy po raz pierwszy, zamiast podsumowania opisz swoje cele zawodowe.


Klauzula o ochronie danych osobowychw

Tworząc swoje CV, nie możesz zapomnieć o dodaniu klauzuli o ochronie danych osobowych. Jest ona niezbędna w celu prowadzenia rekrutacji. Bez niej pracodawca nie będzie mógł wykorzystać twoich dokumentów aplikacyjnych. Dowiedz się więcej na temat klauzuli CV, czytając ten artykuł.

Za moment omówimy, jak krok po kroku napisać wspomniane sekcje. Najpierw jednak spójrzmy, w jaki sposób mogą być one uporządkowane w twoim CV.

Format CV

To, który z formatów zdecydujesz się wybrać, warunkuje w jakiej kolejności w CV pojawią się poszczególne sekcje oraz które informacje zostaną podkreślone, a które nieco “ukryte”.

 • Format chronologiczny

To najpopularniejszy format CV. Najważniejsze w nim jest doświadczenie kandydata.

Dla kogo?

Taki układ sprawdzi się najlepiej w przypadku osób ze średnim i dużym doświadczeniem. Będzie też dobry dla początkujących kandydatów, którzy ukończyli staż czy praktyki. Jeżeli jednak często zmieniałeś pracę bądź masz luki w zatrudnieniu, taki układ może być dla ciebie nieodpowiedni.

Przeczytaj ten artykuł, aby zdobyć więcej informacji na temat pisania takiego CV.

📌Eksperci radzą, by opisując swoje wykształcenie i historię zatrudnienia, używać odwróconego porządku chronologicznego. Wówczas twoje najnowsze osiągnięcia znajdą się na samej górze, a pracodawca ich nie przeoczy.


 • Format funkcjonalny

W tym układzie najważniejsze są umiejętności danej osoby.

Dla kogo?

Taki format może się sprawdzić w przypadku osób, które dopiero zaczynają w branży – zarówno kandydatów bez żadnego doświadczenia, jak i tych, którzy zmieniają branżę. Może też być dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają niejednolitą historię zatrudnienia.

 • Układ łączony/mieszany

Układ mieszany, łączy w sobie cechy układów funkcjonalnego i chronologicznego. Jako pierwsze podajesz tu informacje, które są najbardziej adekwatne do stanowiska, o które się ubiegasz.

Dla kogo?

Taki format sprawdzi się w przypadku osób z dużym doświadczeniem, choć nie tylko. Zajrzyj do tego artykułu i dowiedz się, czy taki format sprawdzi się w twojej sytuacji.

📌Wybierając wzór CV, weź pod uwagę swoje doświadczenie i potrzeby.cv dozorcy

Nagłówek w CV

Nagłówek jest ogromnie ważny, ponieważ:

 • Jest to pierwsza sekcja, na którą spojrzy pracodawca, musi być więc czytelny i przejrzysty.
 • Dane, które tam umieścisz, pozwolą pracodawcy skontaktować się z tobą w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Pamiętaj, że ta sekcja nie może zawierać nawet najmniejszego błędu.

⚠️Przed wysłaniem CV, dokładnie sprawdź tę część. Zwróć szczególną uwagę na literówki w mailu i przekręcone cyfry w numerze telefonu. Taki z pozoru malutki błąd może cię kosztować utratę szansy na zatrudnienie. Sprawdź też koniecznie, czy podany numer telefonu jest aktualny, a także zweryfikuj, czy w twojej skrzynce mailowej jest wystarczająco miejsca na otrzymanie nowej wiadomości.


Choć dane kontaktowe mogą pojawiać się tu w dowolnej kolejności, twoje imię i nazwisko powinno znaleźć się na samej górze. Jest to niejako tytuł twojego życiorysu. Wyróżnij go pogrubieniem lub nieco większą czcionką.

Podsumowanie zawodowe w życiorysie zawodowym

Stworzenie podsumowania zawodowego daje ci szansę na wyróżnienie się na tle innych kandydatów. W Polsce dodawanie tej sekcji do CV nie jest szeroko praktykowanie. Być może nawet nigdy wcześniej nie słyszałeś o tej sekcji.

Podsumowanie zawodowe, czy też profil, powinno przedstawiać twoje osiągnięcia, doświadczenie, specjalizację i/lub umiejętności w zwięzły i ciekawy sposób. To właśnie ta sekcja ma przekonać pracodawcę, że warto poświęcić ci nieco więcej uwagi i przeczytać resztę twojego podania.

📌Jako początkujący kandydat powinieneś skupić się przede wszystkim na swoich umiejętnościach i celach zawodowych.


Oto dwa przykłady:

Poprawne

Ukończyłem technikum z wyróżnieniem i od trzech lat pracuję jako dozorca. Dzięki temu, że zwracam uwagę na szczegóły, skutecznie zapobiegam włamaniom. Szkoliłem ponad dziesięciu stażystów. Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność to moje największe zalety. W Państwa firmie chcę objąć stanowisko zarządzającego dozorcy, aby rozwijać moje umiejętności przywódcze.


Niepoprawne

Jestem dozorcą, pracuję od trzech lat. Szkolę stażystów. Chcę pracować w Państwa firmie.


Pierwszy przykład pokazuje potencjalnemu szefowi, jaki jest kandydat i co może zaoferować. Przekazuje on informacje o swoim doświadczeniu, a także przedstawił swoje obowiązki. Co więcej wyraził nadzieję na pracę w danej firmie i podał ku temu powód.

📌Użyj danych liczbowych do opisania swoich obowiązków i osiągnięć. Dzięki nim pracodawca lepiej zrozumie, jakie korzyści przyniesie zatrudnienie właśnie ciebie.


W drugim przykładzie brakuje konkretów. Tak napisane podsumowanie będzie raczej szkodliwe dla kandydata. Pracodawca z pewnością nie pomyśli, że warto kontynuować czytanie takiego CV.

🎁Choć ta część powinna znaleźć się tuż pod nagłówkiem z danymi kontaktowymi, napisz ją na sam koniec. Zacznij od innych sekcji CV – dzięki temu będziesz mógł przedstawić najważniejsze informacje o sobie na świeżo.


Przeczytaj nasz artykuł, w którym szczegółowo omówiliśmy, jak napisać podsumowanie zawodowe, a także sekcje z celami zawodowymi dla mniej doświadczonych kandydatów.

Umiejętności potrzebne na stanowisku dozorcy

Ta sekcja to jedna z najważniejszych w całym CV. To z niej pracodawca dowie się, co potrafisz i zweryfikuje, czy nadajesz się do pracy na danym stanowisku. Ponadto, to właśnie ta sekcja jest niezbędna w celu prowadzenia rekrutacji.


cv dozorcy

Coraz więcej firm, w szczególności dużych korporacji, korzysta z systemów śledzenia kandydatów. Te specjalistyczne programy skanują zgłoszenia i selekcjonują te, które zawierają słowa kluczowe.

Zastanawiasz się teraz pewnie skąd wziąć takie słowa. Wystarczy, że dokładnie przeanalizujesz ogłoszenie o pracę. To tam znajdują się informacje na temat tego, czego oczekuje się od kandydatów. Wymienione tam umiejętności są najczęściej słowami kluczowymi.

📌Słowa kluczowe powinno zawierać zarówno twoje CV, jak i list motywacyjny.


⚠️Nie kłam w swoim CV. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, stracisz swoje szanse na zatrudnienie, nawet jeśli zostałbyś przyjęty na stanowisko dozorcy ze swoimi umiejętnościami. Co więcej, praca dozorcy wiąże się z odpowiedzialnością. Choć w większości przypadków nie będziesz spotykał się z dramatycznymi sytuacjami, to jednak musisz być na nie przygotowany i mieć zestaw kompetencji, które pozwolą ci zapewnić bezpieczeństwo innych osób i mienia.


Koniecznie wypisz swoje umiejętności w takim samym brzmieniu, jak w ofercie pracy. W ten sposób będziesz miał pewność, że programy komputerowe odczytają twoje podanie w odpowiedni sposób.

Tworząc wymagane dokumenty aplikacyjne w naszym kreatorze, masz możliwość ich szybkiej edycji. Dzięki temu możesz spersonalizować je za każdym razem, dostosowując je do konkretnej oferty.

Umiejętności twarde

Bez umiejętności twardych wykonywanie niektórych zawodów jest niemożliwe. To kompetencje, których można się nauczyć, czy to w szkole, czy w praktyce.

📌Zwróć uwagę rekruterów, wymieniając jako pierwsze te umiejętności, które zostały podane w ogłoszeniu o pracę.


Przykładowe umiejętności twarde na stanowisku dozorcy:

 • Umiejętność utrzymywania porządku
 • Umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych
 • Umiejętność pracy w systemie równoważnym
 • Pełna zdolność wykonywania czynności prawnych
 • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Umiejętności miękkie

Umiejętności miękkie są bardzo cenione przez pracodawców. To od nich zależy, w jaki sposób będzie pracował pracownik, czy odnajdzie się w grupie, czy wykaże się inicjatywą itd. Koniecznie więc umieść swoje kompetencje miękkie w CV. Mogą to być na przykład:

 • Praca pod presją
 • Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
 • Samodzielność
 • Dobra kondycja fizyczna
 • Komunikatywność
 • Umiejętność zarządzania zespołem

Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak stworzyć idealną sekcję z kompetencjami w CV. Przeczytaj porady naszych ekspertów i wykorzystaj tę część na swoją korzyść.


cv dozorcy

Doświadczenie zawodowe w CV

Doświadczenie zawodowe może ci znacznie ułatwić proces szukania pracy. Postaraj się więc przedstawić je w atrakcyjny sposób, aby przyciągnąć uwagę rekrutera. To, jak opiszesz swoje doświadczenie może mieć nawet wpływ na stawkę, jaką zaproponuje ci pracodawca.

📌Pamiętaj, że przestrzeń CV jest dość ograniczona. Wymieniaj tylko te informacje, które mają znaczenie dla danego stanowiska. Jeżeli masz spore doświadczenie w branży, nie musisz wspominać o poprzednich pracach niezwiązanych z pracą dozorcy.


W tej sekcji koniecznie napisz:

 • Nazwę pełnionego stanowiska
 • Nazwę firmy
 • Czas trwania zatrudnienia

📌Powyższe informacje znajdą się niemal w każdym CV. Jeżeli chcesz wyróżnić się na tle innych, pod podstawowymi informacjami podaj swoje najważniejsze obowiązki i osiągnięcia.


Wzór CV – sekcja z doświadczeniem

Dozorca

Klub “Cubana”

2019-2020

 • Utrzymywałem porządek na terenie lokalu.
 • Używając moich zdolności negocjacyjnych, zapobiegłem ponad stu bójkom.
 • Dbałem o bezpieczeństwo klientów i pracowników lokalu.

CV osoby bez doświadczenia jako dozorca

Osoby, które dopiero zaczynają karierę lub zmieniają branżę, mogą czuć się niepewnie tworząc tę sekcję. Choć możesz ją pominąć, eksperci nie radzą tego robić. Lepsze wrażenie zrobisz na pracodawcy przedstawiając informacje, które świadczą o twojej ambicji niż zupełnie unikając tematu doświadczenia.

Nie musisz od razu pracować na etacie, by mieć się czym pochwalić w CV. Pomyśl o stażach, praktykach czy wolontariatach, podczas których miałeś okazję pracować. Być może zrealizowałeś praktyczne zajęcia w szkole, podczas których zdobyłeś doświadczenie potrzebne do pracy? To właśnie takie informacje będą idealne do pierwszego CV.

📌Choć zazwyczaj podczas pierwszej pracy nie zarobisz wiele, jest to doskonały moment na zdobycie cennego doświadczenia. Pamiętaj też o networkingu, czyli nawiązywaniu znajomości z branży, które mogą ci pomóc w rozwoju kariery.


Wykształcenie w CV

Niezależnie od tego, czy ukończyłeś doktorat czy szkołę podstawową, informacje o twoim wykształceniu powinny znaleźć się w CV; pracodawca z pewnością na nie spojrzy. Choć do pracy jako dozorca nie potrzebujesz specjalistycznego wykształcenia, twoje wykształcenie może być pomocną informacją dla pracodawcy podczas podejmowania ostatecznej decyzji o zatrudnieniu.

Spójrz na poniższy przykład👇

Technikum Samochodowe

Poznań

2018-2020

 • Byłem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego.
 • Ukończyłem szkołę z wyróżnieniem.

📌Osoby, które pracują w branży już od jakiegoś czasu, powinny skupić się przede wszystkim na praktycznych doświadczeniach. Nie ma konieczności podawania tak dokładnych informacji o swoim wykształceniu. Jeśli jednak jesteś początkującym kandydatem, wykorzystaj tę sekcję, aby pokazać, że jesteś ambitną osobą. Pracodawcy doceniają proaktywne, gotowe do działania i chętne do nauki osoby.


📌W tej sekcji podawaj tylko najwyższy szczebel edukacji, aby zaoszczędzić nieco miejsca. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy niższy szczebel edukacji jest bardziej związany z pracą, o którą się starasz. Wówczas lepiej podaj informacje o obu szkołach.cv dozorcy

Sposób na wyjątkowe CV – dodatkowe sekcje

Dodatkowe sekcje pozwolą twojemu CV wyróżnić się spośród sterty innych dokumentów aplikacyjnych, które czekają na przejrzenie na biurkach rekruterów.

Znajomość języków obcych

Języki obce to umiejętność, której brakuje na rynku pracy. Pracodawcy doceniają osoby mówiące w co najmniej jednym języku obcym. Jeżeli dodatkowy język jest warunkiem zatrudnienia lub ubiegasz się o pracę w międzynarodowej firmie, warto podkreślić tę umiejętność w odrębnej sekcji, aby nie umknęła uwadze pracodawcy i nie “zginęła” wśród innych kompetencji.

Nasz artykuł pomoże ci stworzyć tę część CV w ciekawy i precyzyjny sposób. Znajdziesz tam kilka pomysłów na to, jak przedstawić umiejętności językowe w CV.

Kursy

Kursy i szkolenia bardzo imponują pracodawcom. Są one znakiem, że chcesz się rozwijać i nieustannie dokształcać. Dają pracodawcy sygnał, że lubisz się uczyć i jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania. Jeżeli ukończyłeś szkolenie, które przydałoby się w twojej pracy (np. z technik perswazji i przekonywania, mediacji, etc.), koniecznie wspomnij o tym w odrębnej sekcji. Te informacje możesz też umieśćić jako podsekcję części z wykształceniem.

Jeśli szkolenie zakończyło się egzaminem, koniecznie pochwal się swoim sukcesem. Bądź też gotowy na zaprezentowanie dokumentów potwierdzających twoje kwalifikacje na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zainteresowania

Sekcja zainteresowania to jedna z najczęściej pojawiających się dodatkowych części CV. Jest bardzo lubiana przez polskich kandydatów, niestety nie zawsze jest prezentowana we właściwy sposób. Nie wystarczy, że wpiszesz do niej przypadkowe hobby czy pasje. Muszą one sygnalizować pracodawcy, że nadajesz się do danej pracy. Przykładowo, jeżeli fascynują cię sztuki walki i techniki przekonywania, pochwal się tym w swoim CV.

Aby ułatwić ci zadanie, napisaliśmy szczegółowy artykuł z poradami, które pozwolą ci stworzyć tę sekcję w sposób, który zachwyci pracodawców.

🎁To, jaką dodatkową sekcję wybierzesz, zależy tylko od ciebie. Przemyśl jednak, która z nich wpłynie najlepiej na twoją aplikację. Pamiętaj też, że informacje zawarte w CV powinny być adekwatne do stanowiska, które chcesz zdobyć.


Zweryfikuj CV pod kątem błędów

Wielu kandydatów popełnia kardynalny błąd, nie czytając swoich dokumentów aplikacyjnych przed ich wysłaniem. Wiemy, że pisanie CV i listu motywacyjnego może być męczące, jednak nie poddawaj się tuż przed metą! Zanim wyślesz dokumenty do pracodawcy, zweryfikuj, czy nie zawierają one błędów, literówek, a także nieczytelnych zdań.

Pracodawca, który widzi dokumenty z błędami, otrzymuje sygnał, że kandydat jest niedokładny, nie przykłada wagi do szczegółów, a może nawet nie zależy mu na pracy. Z pewnością nie chcesz stracić swojej szansy przez tak małe błędy.

🎁Jeżeli nie jesteś ekspertem od języka, poproś o pomoc kogoś, kto zna się na tym lepiej od ciebie. Twoi znajomi spojrzą świeżym okiem na podanie i pomogą ci wyłapać błędy, których ty być może nie zauważasz.


Podsumowanie artykułu

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszych rad, wiesz już, jak stworzyć CV dla dozorcy. Przypominamy kilka najważniejszych informacji:

 1. Przyciągnij uwagę potencjalnego szefa, tworząc ciekawe podsumowanie zawodowe.
 2. Dodaj dodatkowe sekcje, aby sprawić, że twoje CV się wyróżni.
 3. Wspomnij o swoim doświadczeniu zawodowym, wykształceniu i umiejętnościach.
 4. Opisując swoje osiągnięcia, użyj danych liczbowych, aby pokazać, jak w mierzalny sposób możesz przyczynić się do rozwoju firmy.
 5. List motywacyjny pomoże ci zwrócić uwagę rekruterów i przekonać do swojej osoby.
 6. Pamiętaj, aby dodać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych do swojego CV.

Nasz kreator CV pomoże ci stworzyć idealne podanie. Skorzystaj z naszych wzorów i szablonów, aby twoje CV było estetyczne i wyglądało profesjonalnie.

Skorzystaj z naszej strony, gdzie znajdziesz podobne artykuły, które pomogą ci stworzyć idealne podanie. Stwórz idealne CV i list motywacyjny dozorcy już dzisiaj. Nie czekaj dłużej – zdobądź pracę!

Najczęściej zadawane pytania

Czy list motywacyjny dozorcy jest konieczny?

List motywacyjny to dodatek do CV. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy pracodawca jako wymagane dokumenty podaje CV i list motywacyjny. Wówczas możesz potraktować go jako obowiązkową część twojego podania.

W innym przypadku, choć dodanie listu nie jest koniecznością, i tak warto to zrobić. List motywacyjny daje ci bowiem dodatkowe miejsce do opisania tych rzeczy, na które zabrakło miejsca w CV. Co więcej, możesz w nim przedstawić swoją unikatową osobowość, a także za pomocą konkretnych przykładów omówić swoje specjalne umiejętności.

Jakich jeszcze dokumentów może wymagać pracodawca na stanowisko dozorcy?

Bardzo często pracodawcy oczekują, że pracownicy będą mieli pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych. Możesz się spodziewać, że aplikując na stanowisko dozorcy, pracodawca poprosi cię o dostarczenie dokumentu potwierdzającego twoją niekaralność.

Sięgnij po nasze wzory CV i napisz idealne podanie do pracy dozorcy już dziś!

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV