Szablon życiorysu statystyka

Stworzenie jakiegokolwiek życiorysu od zera byłoby bardzo trudną pracą. Napisanie życiorysu statystyka od zera? To byłoby jeszcze trudniejsze.Statystycy to ludzie znający się na matematyce, którzy kochają liczby, ale tak, jak większość osób, nie znoszą pisania życiorysów zajmującego godziny, a nawet dni. Tak, właśnie tak. Stworzenie profesjonalnego życiorysu statystyka może zająć nawet kilka dni.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Przykład życiorysu

Adam Nowak
Starszy statystyk
adamnowak@gmail.com
562 636 325
https://www.linkedin.com/in/adamnowak

Profesjonalne podsumowanie

Zorientowany na cele statystyk z trzyletnim doświadczeniem w branży bankowej. Osiągnął 15% wzrost w sprzedażach dzięki analizie statystycznej i modelowaniu predykcyjnemu. Obecnie szuka szansy na rozwój kariery na stanowisku w sektorze e-commerce.

Sierpień 2015 do obecnie
ABC LLC

 • Pomagałem głównemu statystykowi projektować ankiety i w modelowaniu statystycznym.
 • Używałem oprogramowania do statystyk, aby śledzić analizy regresyjne z danych źródłowych.
 • Używałem metod statystycznych dla istniejących klientów i tworzyłem strategie, aby wzbogacić listę z danymi kontaktowymi klientów o 25%.
 • Analizowałem różne procesy i kluczowe parametry używając analizy statystycznej.
 • Przygotowywałem raporty dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów, używając oprogramowania komputerowego.

Wykształcenie

Magister z zakresu statystyki, 2017-2019
Politechnika Warszawska
Średnia: 4.5/5

Licencjat z informatyki, 2010-2014
Politechnika Poznańska
Średnia: 4.8/5

Certyfikaty potwierdzające umiejętności

Certyfikat Analityk Statystyczny SAS
Certyfikat ESSC

Umiejętności

 • Praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi skonsolidowanych baz danych
 • Kontrola jakości zebranych danych poprzez analizę statystyczną
 • Zaawansowana wiedza z zakresu teorii statystycznych

Możemy ci jednak pomóc. W tym artykule poprowadzimy cię krok po kroku przez proces tworzenia własnego CV, który napiszesz w pół godziny przy pomocy profesjonalnych przykładów życiorysów, które były skrojone na miarę specjalnie dla statystyków. Brzmi nieźle, czyż nie?

Nie zwlekajmy więc! Zabierzmy się do pracy!

Dodatkowe informacje o życiorysie statystyka

Statystycy są potrzebni zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, wliczając w to takie prace, jak projekty badawcze na uniwersytetach, analizy zachowań klientów w sektorze bankowym, badania kliniczne w branży opieki zdrowotnej i farmaceutycznej, i wiele innych.

Zarobki statysty są bardzo różne i zależą od doświadczenia i branży. Średnia pensja statystyków wynosi około 5 000 PLN brutto miesięcznie, chociaż specjaliści mogą zarabiać nawet 7 000 PLN brutto💰.

Ponadto ta ścieżka kariery jest dobrym wyborem i może zaowocować w przyszłości, ponieważ szanse na całym świecie rosną.

statystyka

Praca statystyka polega na programowaniu i wykonywaniu metodologii statystycznych w celu zebrania danych, sprawdzenia ich jakości, przeanalizowania próbek oraz stworzenia prezentacji dla zarządu podejmującego decyzję.

Do zadań można zaliczyć projektowanie ankiet do zbierania danych, eksplorację danych, analizę danych i interpretowanie końcowych rezultatów.

Oto przykład życiorysu statystyka:

Jak stworzyć życiorys statystyka?

Jasny układ i poprawna struktura są kluczowe dla każdego życiorysu i niezwykle ważne dla życiorysu statystyka, ponieważ to w ten sposób demonstrujesz swoje miękkie umiejętności takie jak przykładanie uwagi do szczegółów i kreatywne myślenie.

Menedżerowie ds. zatrudnienia spędzają średnio 6-8 sekund przeglądając życiorys i to właśnie tyle czasu, ile masz, by zaimponować rekruterowi. Możesz to zrobić przy pomocy poprawnej struktury życiorysu.

Układ życiorysu statystyka

Jeśli stworzysz układ życiorysu jako pierwszy, zaoszczędzisz sobie sporo pracy. W innym razie stracisz swój czas na myślenie o swoich kwalifikacjach, doświadczeniu i wszystkim tym, co robiłeś przez ostatnie 10 lat.

Możesz nawet pominąć niektóre ważne informacje, jeśli nie zdefiniujesz najpierw swojego układu życiorysu.

📌Rada eksperta: Jedna strona to idealna długość życiorysu statystyka. Bądź przejrzysty i konsekwentny w tym, co piszesz.

Ograniczenie życiorysu do jednej strony ma wiele zalet:

 • Menedżer ds. HR może szybko go przeskanować patrząc na niego
 • Napiszesz wszystko zwięźle, sprawiając, że twój życiorys będzie przejrzysty i konsekwentny
 • Jedna strona to standard w życiorysie statystyka w narzędziach do budowania życiorysów
💡Przestrzeń w twoim życiorysie jest cenna. Użyj jej mądrze!

Polecamy ci użyć poniższego układu życiorysu statystyka:

 • Nagłówek z twoim imieniem i danymi kontaktowymi
 • Profesjonalne podsumowanie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Doświadczenie w projektach
 • Wykształcenie
 • Umiejętności
 • Oprogramowanie i certyfikaty

Możesz wprowadzić kilka zmian do tego układu życiorysu w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz i opisu pracy.

Na przykład, jeżeli ubiegasz się o stanowisko starszego statystyka, możesz nawet pominąć sekcję z profesjonalnym podsumowaniem i użyć tę przestrzeń na pokazanie dodatkowego ważnego projektu, który zrealizowałeś.

Jeżeli aplikujesz o pozycję młodszego statystyka, możesz pomyśleć o przesunięciu sekcji z wykształceniem wyżej, ponieważ możesz nie mieć zbyt dużego doświadczenia do zademonstrowania.

📌 Układ powinien być realizowany tak, aby momentalnie zwrócił uwagę menedżera ds. zatrudnienia. W związku z tym twoje najważniejsze mocne strony powinny się pojawić jako pierwsze.

Struktura życiorysu statystyka

Podczas nadawania struktury życiorysowi możesz sięgnąć po standardowe metody.

W życiorysie statystyka do stworzenia treści polecamy ci użyć odwróconego porządku chronologicznego. Oznacza to, że twoja historia pracy, wykształcenie i inne listy powinny zaczynać się od twoich ostatnich osiągnięć.

Na przykład, kiedy tworzysz sekcję z doświadczeniem zawodowym, powinieneś zacząć od twojej ostatniej lub obecnej pracy, a następnie wymienić wcześniejsze stanowiska.

💡Czy wiesz, że 70% rekruterów patrzy tylko na twoje OSTATNIE doświadczenie zawodowe?

Zacznij od nagłówka życiorysu statystyka

Od tego miejsca powinien zaczynać się życiorys statystyka. Jest to prosta i bezpośrednia sekcja w twoim życiorysie. Jednakże istnieje kilka błędów, które kandydaci mogą tu popełnić. Wymieniliśmy je dla ciebie.

Przykład poprawnego i niepoprawnego nagłówka

💡 POPRAWNIE

Adam Nowak

Starszy Statystyk

adamnowak@gmail.com

966 565 323

https://www.linkedin.com/in/adamnowak


🛑 NIEPOPRAWNY

Starszy Analityk Danych

Adam Nowak

szalonyadam@gmail.com

123 123 123

Słoneczna 14, Mokotów

Warszawa

Polska


Mimo że jest to prosta rzecz, musisz pamiętać, że zaczynasz tymi informacjami twój życiorys. To tu spojrzy rekruter i to ta część wywrze na nim pierwsze wrażenie. Oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę:

 • Początek nagłówka: Powinieneś zawsze zacząć swój nagłówek swoim imieniem. Użyj imienia, którego chcesz używać.
 • E-mail: Twój adres e-mail powinien wyglądać tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe. Jeżeli twój obecny adres e-mail nie brzmi profesjonalnie, stwórz nowy do wysyłania swoich życiorysów.
📌 Rada eksperta: Zoptymalizuj swoje konto mailowe. Stwórz profesjonalny adres i podpis e-mail.

 • Fizyczny adres: Nie musisz podawać swojego adresu w życiorysie. Jednak, jeżeli ubiegasz się o pracę zdalną, być może będziesz musiał podać swój kraj rezydencji.
 • Profil na LinkedIn: Kiedy aplikujesz na stanowisko statystyka, wspomnij o swoim profilu na LinkedIn. To doskonały dodatek do twojego życiorysu.
⚠️ Jednak zanim dodasz link, upewnij się, że twój profil LinkedIn jest w pełni zoptymalizowany. Sprawdź nasz przewodnik na temat tego, jak zoptymalizować twój profil na LinkedIn.

Czy zdjęcie jest wymagane w życiorysie statystyka?

Nie dodawaj zdjęcia do swojego życiorysu statystyka. Wiele firm od razu odrzuca życiorysy, które zawierają zdjęcie.

Istnieje wiele powodów, dlaczego nie powinieneś dodawać zdjęcia do życiorysu. Możesz znaleźć informacje na ten temat w różnych artykułach.

statystyka

Jednakże niektóre ogłoszenia o pracę mówią wprost, że dołączenie zdjęcia kandydata jest wymagane. Jeżeli nie zostało to wprost powiedziane, najbezpieczniej będzie pominąć zdjęcie.

Najlepszym miejscem na załączenie twojej fotografii jest LinkedIn. Twój profil na tej platformie powinien mieć aktualne, kolorowe i profesjonalnie wyglądające zdjęcie.

Profesjonalne podsumowanie/profil

Profesjonalne podsumowanie to doskonała szansa na zademonstrowanie siebie rekruterowi w jak najlepszy sposób. Musisz zawrzeć w tych kilku zdaniach informacje na temat doświadczenia, swojego potencjału i energii tak, aby sprawić, że rekruterzy będą chcieli przejść z tobą do następnego etapu rekrutacji.

Jednakże, jeżeli jesteś w momencie zmiany kariery, szukasz pracy w konkretnej firmie z jakiegoś specjalnego powodu, albo aplikujesz o pozycję młodszego statystyka i chcesz wyrazić swój entuzjazm związany z danym stanowiskiem, możesz stworzyć sekcję z celami zawodowymi, w której podkreślisz swoje cele i ambicje.

NIEPOPRAWNIE

Starszy statystyki z trzyletnim doświadczeniem w bankowości, będący najważniejszą osobą w zakresie przetwarzania danych szuka szansy w sektorze handlu detalicznego.


POPRAWNIE

Zorientowany na procesy statystyk z ponad trzyletnim doświadczeniem w bankowości. Osiągnął 15% wzrost sprzedaży dzięki analizom statystycznym i modelom przewidywania. Obecnie poszukuje nowych wyzwań i szans w sektorze e-commerce.


Jakie są różnice pomiędzy powyższymi celami?

Użyliśmy numerów i kilku słów kluczowych, których menedżerowie ds. zatrudnienia szukają w podsumowaniach i to sprawiło różnicę.

Doświadczenie zawodowe w życiorysie statystyka

Użyj odwróconego porządku chronologicznego, aby wymienić swoje doświadczenie zawodowe. W ten sposób zaoszczędzisz czas menedżerom ds. zatrudnienia, a oni to uwielbiają.

Uznaj, że to twoja najważniejsza część życiorysu statystyka, jeżeli aplikujesz o wyższe stanowisko.

💡Niektórzy menedżerowie ds. zasobów ludzkich od razu sprawdzają sekcję z doświadczeniem w wybranych życiorysach.

Opisz swoje doświadczenie zawodowe w życiorysie statystyka

Przejdź od razu do sedna. Używaj zwartych punktów, aby opisać doświadczenie z twojej poprzedniej pracy.

Jeżeli to możliwe, przedstaw swoje doświadczenie za pomocą liczb. To najlepszy sposób, aby sprawić, że twój życiorys znajdzie się w 5% najlepszych CV. Liczby oszczędzają miejsce i dodają wiarygodności informacjom, które przedstawiasz.

📌 Rada eksperta: Dostosuj swoją sekcję z doświadczeniem, bazując na opisie stanowiska, o które się ubiegasz. Nie musisz pisać o wszystkim tym, co robiłeś w poprzedniej pracy.

Przykłady profesjonalnego doświadczenia w życiorysie początkującego/młodszego statystyka

NIEPOPRAWNIE

Sierpień 2019 do obecnie

ABC LLC

 • Byłem zaangażowany w zbieranie danych i pisanie techniczne
 • Wykonywałem eksplorację danych i analizę jakości danych
 • Zarządzałem bazą danych
 • Wykorzystywałem praktyczną wiedzę z zakresu oprogramowania do statystyk

POPRAWNIE

Sierpień 2015 do obecnie

ABC LLC

 • Pomagałem głównemu statystykowi projektować ankiety i w modelowaniu statystycznym.
 • Używałem analizy regresyjnej i innych modeli przewidywania do interpretowania danych do zarządzania i osiągnąłem 13% wzrost w marketingu cyfrowym ROI.
 • Przeprowadziłem różne analizy z opisowymi statystykami.
 • Przygotowywałem raporty dla zarządu używając metod statystycznych dla zakładu produkcyjnego, aby osiągnąć 16% oszczędności na kosztach.

Nawet jeżeli aplikujesz na stanowisko młodszego statystyka, pamiętaj, aby pokazać swoje umiejętności związane z użyciem danych.

Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia, możesz opisać projekt, który zrealizowałeś podczas swoich studiów. Robiąc to, użyj tych samych zasad, co powyżej. Bądź jasny i zwięzły. Użyj liczb. Opisz, w jaki sposób użyłeś metod statystycznych w projekcie.

Przykład doświadczenia zawodowego w życiorysie starszego statystyka

NIEPOPRAWNIE

Sierpień 2016 do obecnie

Starszy statystyk- QWE LLC

 • Pomagałem zarządowi podejmować decyzje
 • Planowałem techniki analizy danych
 • Zarządzałem zespołem młodszych analityków danych

POPRAWNIE

Sierpień 2015 do obecnie

Starszy statystyk - QWE LLC

 • Wykorzystałem plan próbkowania oparty na statystyce, aby utworzyć populację.
 • Wykorzystywałem uczenie maszynowe, aby analizować dane osobowe klientów i osiągnąć 12% wzrost współczynnika konwersji na stronie głównej.
 • Prowadziłem zespół młodszych analityków danych, aby zaimplementować modele statystyczne dla nowo utworzonego sektora handlu detalicznego.

Dla ciebie, jako starszego statystyka najlepszym sposobem na znalezienie się w grupie 5% najlepszych aplikacji jest zaprezentowanie swojego profesjonalnego doświadczenia. Stwórz świetny życiorys, a zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Przedstaw wpływ twoich umiejętności analitycznych za pomocą liczb. Postaraj się pokazać swoje umiejętności z zakresu zarządzania projektem, statystyki oraz budowania zespołu, gdzie tylko to możliwe. Daj rekruterom powód, żeby zatrudnili cię jako doświadczonego statystyka.

Wykształcenie w życiorysie statystyka

Aby zostać statystykiem, musisz mieć konkretne akademickie i zawodowe kwalifikacje. Innymi słowy, rekruterzy chcą znać twoje wykształcenie.

statystyka

Niektóre opisy stanowiska wspominają, jakie wykształcenie jest wymagane od kandydatów. Większość stanowisk wymaga licencjatu lub studiów magisterskich na odpowiednim kierunku, na przykład z matematyki, statystyki, czy nauki o danych.

Czy powinienem zacząć od wykształcenia, czy od doświadczenia?

To, gdzie przedstawisz swoje wykształcenie w życiorysie, zależy od tego, czy jesteś doświadczonym, czy też początkującym statystykiem.

Możesz wymienić swoje wykształcenie przed doświadczeniem w życiorysie początkującego kandydata. Jednakże, jeżeli masz dobre doświadczenie do zademonstrowania, najlepiej, jeżeli dasz pierwszeństwo sekcji z doświadczeniem.

Jak poprawnie przedstawić swoje wykształcenie w życiorysie statystyka?

Użyj następującego formatu, aby przedstawić swoją sekcję z wykształceniem:

 • Zacznij od stopnia naukowego

Na przykład: Licencjat z informatyki, Magister statystyki

 • Wymień rok rozpoczęcia i ukończenia studiów
 • Podaj nazwę uniwersytetu lub innej instytucji oraz miejscowość

Np. Politechnika Warszawska, Warszawa

 • Przedstaw wyróżnienia, nagrody oraz inne specjalne osiągnięcia
 • Możesz wspomnieć o swojej średniej, jeżeli jest wyższa niż 3.0

Przykład wykształcenia w życiorysie statystyka

Wykształcenie


Magister z zakresu statystyki, 2017-2019

Politechnika Poznańska

Średnia: 4.5/5


Licencjat z informatyki, 2010-2014

Politechnika Warszawska

Średnia 4.8/5

Umiejętności, które powinny się znaleźć w życiorysie statystyka

Widzieliśmy, że większość kandydatów dodaje nieistotne umiejętności w tej części życiorysu. W związku z tym jest to sekcja, przy pomocy której możesz zdobyć kilka dodatkowych punktów od menedżera ds. zatrudnienia.

Nie wypisuj byle jakich umiejętności.

Pozwól, że ci wyjaśnimy!

Wymień tylko te umiejętności, które są wymagane w ogłoszeniu o pracę lub są bardzo istotne dla danego stanowiska.

Jakie są główne umiejętności poszukiwane w statystykach?

Istnieją dwa rodzaje umiejętności: twarde i miękkie.

Miękkie umiejętności to ogólny termin określający takie umiejętności jak krytyczne myślenie, wiedza analityczna, umiejętności życiowe itd. Twarde umiejętności są łatwo mierzalne i konkretne dla danej pracy, na przykład regresja logistyczna, eksploracja tekstu, przetwarzanie obrazu itp.

W związku z tym powinieneś wspomnieć tylko ADEKWATNE umiejętności, które zdobyłeś dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu.

Miękkie umiejętności

 • Kreatywność
 • Umiejętności analityczne
 • Umiejętności matematyczne
 • Dbałość o szczegóły
 • Umiejętności komunikacyjne
 • Rozwiązywanie problemów
 • Wywiad biznesowy
 • Interpretacja danych

Twarde umiejętności

 • Big data i eksploracja danych
 • Analiza i wizualizacja danych z Excel, Tableau
 • Znajomość języków programowania: SQL i Python
 • Rozwój serwera SQL
 • Microsoft Office
 • Zaawansowane modele analizy statystycznej

Jakie umiejętności dla młodszego statystyka?

W życiorysie młodszego statystka, w kategorii umiejętności, wypisz więcej umiejętności operacyjnych.

 • Praktyczne doświadczenie w SQL i Pythonie
 • Analiza jakości danych statystycznych zbiorów danych
 • Podstawowe modelowanie statystyczne

Jakie umiejętności dla wykwalifikowanego statystyka?

W przypadku starszego statystyka, w kategorii umiejętności, wypisz więcej umiejętności związanych z kierownictwem.

 • Praktyczne doświadczenie w obsłudze skonsolidowanych dużych baz danych
 • Kontrola jakości zebranych danych poprzez analizy statystyczne
 • Zaawansowana wiedza o odwróconych koncepcjach statystycznych

Dodatkowe nagłówki dla twojego życiorysu statystyka

Jeżeli istnieją jakieś umiejętności, które powinieneś wymienić w życiorysie, ale nie znalazłeś dla nich kategorii, możesz je wymienić tutaj, ale tylko, jeżeli dodają one wartość dla twojego profilu statystyka.

statystyka

📌 Rada eksperta: Każda sekcja w twoim życiorysie powinna spełniać konkretny cel. Jeżeli istnieje jakakolwiek sekcja, która nie dodaje wartości do twojego życiorysu statystyka, powinieneś ją usunąć.

Umiejętności komputerowe i certyfikaty

Być może ukończyłeś lub jesteś w trakcie kursów związanych z branżą. Nie pisz o nich w sekcji z wykształceniem. Możesz wymienić je osobno w sekcji z certyfikatami lub umiejętnościami komputerowymi, aby przyciągnąć więcej uwagi.

5 najlepszych certyfikatów z zakresu umiejętności statystycznych na świecie

 • Certyfikacja osiągnięć zawodowych w zakresie nauk o danych
 • Zawodowy specjalista ds. danych EMC (EMCDSA)
 • Certyfikat IBM Data Science Professional
 • Certyfikat Microsoft Azure Data
 • Certyfikat SAS

Odkryj więcej informacji na temat najlepszych certyfikatów dla statystyków tutaj.

Zainteresowania

Myślałeś o dodaniu swoich zainteresowań do życiorysu statystyka?

Wymienienie twoich zainteresowań nie jest konieczne w życiorysie statystyka, chyba że są one bardzo korzystne dla danego stanowiska. W innym razie sprawią one, że twój życiorys będzie wyglądał nieprofesjonalnie.

Lepiej użyć tą przestrzeń do napisania czegoś wartościowego w twoim życiorysie.

Języki

Jeżeli pozycja, o którą się ubiegasz, jest związana ze znajomością języków, powinieneś dodać tę sekcję.

Na przykład, powinieneś wspomnieć o swoich umiejętnościach językowych,

 • jeżeli w opisie pracy wspomniano, że znajomość konkretnego języka jest plusem;
 • jeżeli aplikujesz o stanowisko w pracy, w której używany jest inny język.

Podsumowanie: kluczowe punkt związane z pisaniem idealnego życiorysu statystyka

 • Liczby zaoszczędzą ci miejsca. Przedstaw swoje osiągnięcia za pomocą liczb, kiedy jest to możliwe, aby menedżer ds. zatrudnienia mógł zdać sobie sprawę z tego, jak duży masz wpływ.
 • Profesjonalne podsumowanie to metoda na zwrócenie uwagi menedżera ds. zatrudnienia. To miejsce na pokazanie swojej osobowości, osiągnięć i ambicji, a nie pisania o językach programowania, które opanowałeś. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia lub zmieniasz karierę, zamiast podsumowania napisz sekcję z celami zawodowymi.
 • Doświadczenie zawodowe jest najważniejszym elementem twojego życiorysu statystyka. Poświęć 50% swojego czasu na tworzenie tej sekcji życiorysu i zoptymalizują ją.
 • Wymień tylko te umiejętności, które są ADEKWATNE dla twojej pracy.

Napisz list motywacyjny, który będzie pasował do twojego życiorysu statystyka

List motywacyjny to rozszerzona wersja twojego profesjonalnego podsumowania. Zawsze w pozytywny sposób uzupełni twój życiorys.

Napisz idealny list motywacyjny, który wyślesz razem ze swoim życiorysem. Zawrzyj w nim “pitch sprzedażowy” dla danego stanowiska. Daj rekruterom powód, aby nie byli w stanie odmówić ci zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Opowiedz zwięźle, w jaki sposób twoje doświadczenie i wiedza statystyka może zwiększyć ich profit.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę napisać życiorys statystyka?

Po pierwsze, stwórz jasny układ i strukturę twojego życiorysu statystyka. Następnie wypełnij ją swoim adekwatnym doświadczeniem, kwalifikacjami i umiejętnościami.

Co statystyk powinien zawrzeć w życiorysie?

W życiorysie musisz pamiętać o tych podstawowych sekcjach:

 • Tytuł
 • Profesjonalne podsumowanie
 • Doświadczenie
 • Wykształcenie
 • Umiejętności
 • Oprogramowanie i certyfikaty

Jakie są umiejętności statystyka?

Jest ich naprawdę wiele. Statystyk powinien mieć takie umiejętności, jak krytyczne myślenie, czy przykładanie uwagi do szczegółów, a także twarde umiejętności, takie jakie SQL, Python, Excel oraz eksploracja danych

Jaka jest różnica między statystykiem a analitykiem danych?

Chociaż dwa stanowiska mają wiele podobieństw, statystycy zajmują się próbkami danych i stosują metodologię statystyczne, aby uzyskać wyniki, które można wykorzystać do prognozowania dla większych populacji.

Z drugiej strony analitycy danych zbierają dane i analizują je, aby uzyskać znaczące wyniki dla tego konkretnego zestawu danych.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV