CV projektant wnętrz – kompletny przewodnik

Chcesz zdobyć wymarzoną pracę i aranżować wnętrza? Będziesz potrzebował idealnego CV architekta wnętrz.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Wzór CV architekta wnętrz

Karolina Kozłowska

123 321 123
karolina.kozłowska@gmail.com
Lublin

Profesjonalne podsumowanie

Od pięciu lat pracuję jako projektantka wnętrz. Zrealizowałam ponad sto projektów dla klientów indywidualnych, uzyskując 100% zadowolenie klientów. Od roku współpracuję z firmą ABC, realizując projekty komercyjne. W Państwa firmie chcę rozwijać swoją karierę na arenie międzynarodowej.

Doświadczenie zawodowe

Projektantka WnętrzBiuro “Twój Dom”
2018-obecnie

 • Zrealizowałam ponad 100 projektów dla klientów indywidualnych.
 • Tworzyłam projekty i edytowałam je według potrzeb i preferencji klientów.
 • Pomagałam przy wyborze materiałów, zmniejszając koszty średnio o 20%.

Wykształcenie

Architektura Wnętrz – studia magisterskie
Akademia Artystyczna w Poznaniu
2015-2018

 • Otrzymywałam stypendium rektora dla najlepszych studentów.
 • Mój projekt na wystrój less-waste otrzymał nagrodę “Innowacyjny Projekt Roku”.

Umiejętności:

 • Rysunek techniczny
 • Materiałoznawstwo
 • Photoshop
 • Revit
 • AutoCad
 • Umiejętność słuchania
 • Zmysł artystyczny
 • Wysoka kultura osobista
 • Przykładanie wagi do szczegółów

Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w zawodzie, czy dopiero zaczynasz przygodę na rynku pracy, możesz mieć problemy ze stworzeniem tego dokumentu. Nie martw się jednak, pomożemy ci z tym.

Spójrz na tworzenie curriculum vitae jak na projektowanie efektywnego wnętrza. Każdy element i detal muszą ze sobą współgrać i tworzyć estetyczną, ale też przekonującą całość.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat pisania CV architekta wnętrz. Krok po kroku wyjaśniamy, jak napisać każdą z części oraz prezentujemy wskazówki, dzięki którym stworzysz zniewalające podanie.

Fakty na temat pracy architekta wnętrz

Oto kilka faktów na temat pracy na stanowisku architekta wnętrz:

 • Według portalu wynagrodzenia.pl średnia miesięczna pensja brutto wynosi 5 500 złotych.
 • Zaledwie 14% osób zatrudnionych w branży to mężczyźni.
 • Niektórzy pracownicy cieszą się dodatkowymi benefitami, takimi jak możliwość pracy zdalnej, szkolenia zawodowe, prywatna opieka zdrowotna.
 • Wpływ na wysokość zarobków mają takie czynniki jak staż pracy, miejsce zamieszkania, wielkość firmy oraz wykształcenie.

Jak powinno wyglądać profesjonalne CV architekta wnętrz?

To, jak wygląda twoje CV architekta wnętrz jest niemal tak samo ważne jak to, co jest w nim napisane. Twoje CV musi być odpowiednio uporządkowane i estetyczne, aby przyciągnąć wzrok rekrutera.

📌Sięgając po szablon CV, znacząco zwiększasz swoje szanse na zatrudnienie.

👇Spójrz na obowiązkowe części życiorysu zawodowego:

 • Nagłówek
 • Sekcja z wykształceniem
 • Sekcja z doświadczeniem
 • Sekcja z umiejętnościami (miękkimi i twardymi).

Każde CV powinno zawierać powyższe sekcje. Jeżeli nie umieścisz ich w swoim podaniu, twoje szanse na zdobycie zatrudnienia znacząco maleją. Co więcej, możesz uznać za pewne to, że większość kandydatów do pracy umieści te części w swoim CV.

Jeżeli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji, nie poprzestawaj na podstawowych sekcjach. Dodaj dodatkowe części, na przykład:

 • zainteresowania,
 • znajomość języków obcych,
 • obsługa komputera,
 • kursy i szkolenia.

Postaraj się także napisać podsumowanie zawodowe, w którym w ciekawy sposób przedstawisz swoje najważniejsze doświadczenia i osiągnięcia, tym samym przyciągając uwagę potencjalnego szefa.

Format CV architekta wnętrz

Twoje CV musi zawierać wszystkie ważne informacje. Muszą być one zaprezentowane w taki sposób, aby twoje mocne strony zostały wyróżnione, z kolei słabości nieco “ukryte”. To, jak uporządkowane będą dane w twoim życiorysie zawodowym, zależy od wybranego przez ciebie formatu CV.

Przyjrzyjmy się trzem popularnym formatom wraz z omówieniem:

Format funkcjonalny

W tym formacie jako pierwsze pojawiają się umiejętności. Dzięki temu doświadczenie zawodowe nie jest aż tak ważne i schodzi na dalszy plan lub wcale się nie pojawia.

📌Jesteś początkującym kandydatem? Nie rezygnuj od razu z sekcji z doświadczeniem. Sprawdź nasze porady na temat pisania tej części w dalszej sekcji artykułu.


cv projektant wnetrz

Taki format sprawdzi się w przypadku kandydatów z małym doświadczeniem (początkujących na rynku pracy lub zmieniających branżę) oraz tych, którzy mają niespójną historię zatrudnienia. Pamiętaj jednak, że taki format może wzbudzić podejrzenia pracodawcy.

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać ten układ na swoją korzyść.

Format chronologiczny

Ten układ cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród rekruterów, jak i kandydatów. Sekcja z doświadczeniem jest tu na pierwszym planie, dlatego taki układ sprawdzi się najlepiej w przypadku osób z większym doświadczeniem oraz ciągłą historią zawodową.

🎁Eksperci radzą, by tworząc CV używać odwróconego porządku chronologicznego, czyli jako pierwsze przedstawiać najnowsze doświadczenia i osiągnięcia. Dzięki temu pracodawca jako pierwsze zauważy najbardziej adekwatne informacje o kandydacie.

Dowiedz się więcej na temat pisania CV z formatem chronologicznym z tego artykułu.

Format mieszany

Ten układ łączy w sobie cechy dwóch poprzednich. Uwypuklone są w nim najbardziej adekwatne doświadczenia, umiejętności i wykształcenie, niezależnie od porządku chronologicznego.

Taki układ sprawdzi się w przypadku osób z dużym doświadczeniem oraz tych które mają niejednolitą historię zatrudnienia. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego formatu? Koniecznie przeczytaj ten tekst.

📌Decydując się na format swojego CV, weź pod uwagę twoje doświadczenie zawodowe i to, jak przebiegała twoja dotychczasowa kariera zawodowa.

📌To, w jakiej kolejności pojawią się poszczególne sekcje w CV, będzie zależało od wybranego przez ciebie formatu. Pamiętaj jednak, że zawsze jako pierwszy powinien pojawić się nagłówek, a potem podsumowanie życiorysu/cele zawodowe.

Nagłówek w CV architekta

To, jak wygląda twój nagłówek ma szczególne znaczenie. Po pierwsze, jest to pierwsza rzecz, którą zobaczy pracodawca. Po drugie, zawierasz w nim informacje, które rekruter wykorzysta, aby skontaktować się z tobą w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

⚠️Błąd w nagłówku może kosztować cię utratę szansy na rozmowę kwalifikacyjną. Tak drobny błąd jak literówka w adresie e-mail czy przekręcona cyfra w numerze telefonu, sprawi, że potencjalny szef nie będzie mógł się z tobą skontaktować.

Twoje imię i nazwisko powinno pojawić się jako pierwsze. Jest to niejako tytuł twojego CV, wyróżnij go pogrubieniem lub większą czcionką. Następnie podaj swój numer telefonu, adres e-mail oraz miejscowość (kolejność dowolna). Możesz także podać nazwę pełnionego stanowiska.


cv projektant wnetrz

Wzór CV – nagłówek

Poprawnie
Karolina Las

234 123 081

karolina.las@gmail.com

Lądek Zdrój


Niepoprawnie

Karolina Las

kom. 111 333 123 , domowy: 12636123, kom. 2: 123 1238973

2121poszłow2131las@gmail.com

Adres: Ul. Promienista 215

65-900 Lądek Zdrój

Polska


Od razu widać, że pierwszy przykład przyciąga uwagę. Jest czytelny i łatwo dostrzec wszystkie potrzebne informacje. Spójrz na zapis numeru telefonu – oddzielenie trzech cyfr spacjami to dobry pomysł, dzięki któremu twoja aplikacja będzie jeszcze bardziej estetyczna. Pogrubione imię i nazwisko wyróżnia się, a taki zabieg może sprawić, że rekruter lepiej cię zapamięta.

Drugi przykład ma za dużo informacji. Popełnione tu błędy to:

 • Brak wyróżnienia imienia i nazwiska
 • Podanie kilku numerów telefonu – wystarczy jeden, aktualny.
 • Podanie dokładnego adresu zamieszkania – wystarczy sama miejscowość. Nikt nie prowadzi już rekrutacji za pomocą tradycyjnej poczty.
 • Podanie nazwy kraju – jest ona potrzebna wyłącznie, jeżeli ubiegasz się o pracę poza granicami kraju.
 • Słabo czytelny adres, który zawiera nieprofesjonalne zwroty.
📌 Eksperci radzą, by profesjonalny adres e-mail składał się z imienia i nazwiska kandydata. Możesz dodać liczby, myślnik czy podkreślnik, o ile adres pozostaje łatwy do odczytania. Zwróć też uwagę na adres skrzynki, z której będziesz wysyłał swoje dokumenty aplikacyjne.

Pamiętaj też, aby zweryfikować, czy podany przez ciebie numer telefonu jest nadal aktualny. Sprawdź też, czy skrzynka mailowa ma wystarczająco miejsca na odebranie ewentualnego maila od pracodawcy.

Zdjęcie w CV architekta wnętrz – czy jest konieczne?

Temat umieszczenia zdjęcia kandydata w CV jest dość kontrowersyjny. Wielu pracodawców odchodzi od praktyki przyjmowania podań ze zdjęciem, aby uniknąć zarzutów dyskryminacji. To, czy warto dodać zdjęcie do CV zależy od wielu czynników, na przykład:

 • Czy pracodawca poprosił o zdjęcie?
 • Czy w twojej pracy wygląd ma znaczenie?
 • Czy w kraju, do którego aplikujesz wysłanie podania ze zdjęciem nie równa się automatycznej dyskwalifikacji?

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, kiedy warto umieścić zdjęcie w CV, a kiedy lepiej go unikać.

📌Wybierając nasz wzór CV, masz możliwość szybkiego wgrania i edycji swojej fotografii.

⚠️Zdjęcie powinno wyglądać profesjonalnie. Zrezygnuj z selfie czy prywatnych zdjęć z wakacji. Zamiast tego dodaj prosty portret na gładkim tle. Nie zapomnij o odpowiednim ubiorze i schludnym uczesaniu.


cv projektant wnetrz

Umiejętności potrzebne na stanowisku architekta wnętrz

Sekcja z umiejętnościami to jedna z najważniejszych części każdego CV. Jest ona konieczna do zdobycia wymarzonej pracy. To na jej podstawie pracodawca może lepiej zrozumieć, jakie masz kompetencje.

Co więcej, sekcja ta jest niezbędna, aby przejść przez wstępny proces rekrutacji. Coraz więcej firm w celu prowadzenia rekrutacji używa specjalnych programów komputerowych, znanych pod nazwą systemy śledzenia kandydatów, które skanują CV i list motywacyjny w poszukiwaniu odpowiednich słów kluczowych. Jeżeli kandydat nie wpisał ich do swoich dokumentów aplikacyjnych, podanie nawet nie trafi na biurko rekrutera.

Te słowa-klucze nie są jednak sekretem. Wystarczy, że dokładnie przeczytasz ofertę pracy. Znajdziesz tam umiejętności wymagane od kandydatów. To właśnie one powinny znaleźć się w twoim CV.

Postaraj się zapisać swoje umiejętności w takim samym brzmieniu, w jakim są zapisane w ofercie pracy, aby mieć pewność, że zostaną poprawnie odczytane. Używając naszych szablonów CV, możesz szybko edytować swoje dokumenty, dostosowując je do konkretnego ogłoszenia o pracę.

⚠️Nigdy nie kłam na temat posiadanych umiejętności. Pracodawca może szybko zweryfikować, czy mówisz prawdę. Jeżeli przyłapie cię na kłamstwie, możesz stracić swoją szansę na zatrudnienie, a nawet zostać dyscyplinarnie zwolnionym.

Umiejętności twarde

Twarde umiejętności mogą zostać nabyte podczas nauki lub wykonywania pracy. W projektowaniu wnętrz są one bardzo istotne. Musisz wiedzieć, jak zaprojektować dane wnętrze, jakich materiałów użyć, etc. Koniecznie sprawdź, jakie kompetencje są oczekiwane od kandydatów na konkretne stanowisko.

Spójrz na przykładowe umiejętności:

 • Materiałoznawstwo
 • Mieszanie kolorów
 • Matematyka
 • Rysunek techniczny
 • Rysunek odręczny
 • Photoshop
 • Programy CAD
📌Jeżeli pracodawca wymaga znajomości konkretnych programów komputerowych, wymień je w osobnej sekcji lub jako pierwsze. Podaj też swój poziom biegłości.

Umiejętności miękkie

Architekt wnętrz dużo czasu pracuje samemu, ale także ma kontakt z ludźmi. Musi wiedzieć, jak dyskutować z dostawcami, a także jak uważnie słuchać potrzeb swoich klientów. Właśnie dlatego potencjalny szef na pewno zajrzy do sekcji z umiejętnościami miękkimi.

Architekt wnętrz powinien pochwalić się takimi umiejętnościami jak:

 • Łatwość nawiązywania kontaktów,
 • Wyobraźnia przestrzenna,
 • Doskonały zmysł estetyczny,
 • Umiejętność pracy pod presją,
 • Logiczne myślenie,
 • Umiejętność aktywnego słuchania,
 • Samodzielność.

Zajrzyj do naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia tej sekcji życiorysu zawodowego.


cv projektant wnetrz

Doświadczenie w CV osoby ubiegającej się o stanowisko architekta wnętrz

Osoby, które mają większe doświadczenie, mają też większe szanse na zdobycie pracy. To, jak zaprezentujesz tę sekcję może nawet wpłynąć na twoje przyszłe zarobki.

Upewnij się, że w tej sekcji umieściłeś następujące informacje:

 • Nazwa stanowiska (np. Architekt wnętrz)
 • Nazwa firmy, w której pracowałeś
 • Czas trwania zatrudnienia
📌Z pewnością chcesz, by twoje CV wyróżniało się na tle innych, a nie było tylko jednym z wielu. Aby to zrobić, opisz także swoje najważniejsze obowiązki i osiągnięcia.

📌W swoim CV umieszczaj tylko te informacje, które są adekwatne do pracy, o którą aplikujesz. Jeżeli masz już spore doświadczenie, nie wspominaj o posadach spoza branży.

Wzór CV – architekt wnętrz z doświadczeniem

Doświadczenie

Architekt Wnętrz

Firma ABC

10.2018–obecnie

 • Opracowywałem projekty wnętrz, uwzględniając potrzeby klientów.
 • Stworzyłem ekologiczne rozwiązania, które pozwoliły zaoszczędzić 20% wydatków biurowych.
 • Przygotowywałem dokumentację wykonawczą.
 • Pomagałem przy wyborze materiałów, zwiększając zadowolenie klientów o 12%.

📌Dane liczbowe to idealny sposób na to, by w mierzalny sposób pokazać pracodawcy co może zyskać, zatrudniając właśnie ciebie.

Wzór CV – architekt wnętrz bez doświadczenia

Osoby z dużym doświadczeniem często mają większe szanse na zdobycie pracy. Pamiętaj jednak, że każdy kiedyś od czego zaczynał. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia jako architekt wnętrz, nie łam się.

Nie rezygnuj też od razu z pisania sekcji z doświadczeniem. Zastanów się, czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z praktyczną stroną zawodu. Możesz tu wpisać praktyki studenckie, staże, a nawet wolontariaty. Dobrze jest też wspomnieć o indywidualnie zrealizowanych projektach, na przykład kiedy udekorowałeś nowy dom znajomych.

Przedstawiając swoje praktyczne doświadczenia, nawet jeżeli tobie wydają się małe i nieznaczące, pokazujesz pracodawcy, że masz potencjał i jesteś gotowy do działania.

Spójrz na przykład:

Architekt wnętrz – staż

Firma XYZ

2028-2019

 • Pomagałem w przygotowywaniu rysunków technicznych.
 • Pod okiem starszego projektanta używałem palet kolorystycznych do wyboru odpowiednich mebli.

📌Jeżeli pracowałeś w innym zawodzie, na przykład byłeś kelnerem poczas studiów, wspomnij o tym w tej sekcji. Koniecznie podkreśl te zdobyte kompetencje, które mogą się przydać w pracy na stanowisku architekta.

Wykształcenie

W zależności od branży, wykształcenie kandydata może odgrywać dużą rolę w procesie zatrudniania. Architekt wnętrz powinien mieć odpowiednią wiedzę z zakresu matematyki, doboru koloru, etc. Właśnie dlatego pracodawcy chętnie przyjmują do pracy osoby z wykształceniem z zakresu architektury oraz nauk plastycznych.

Sekcja z wykształceniem może ci pomóc w szczególności, jeżeli nie masz praktycznego doświadczenia. Niezależnie od twojej historii zatrudnienia, koniecznie umieść ją w swoim CV.

Wymień tu:

 • Zdobyty tytuł naukowy
 • Nazwę szkoły lub uczelni
 • Miejscowość
 • Czas trwania nauki.

Możesz także wymienić tytuł pracy dyplomowej.

Wzór CV – wykształcenie

Architektura wnętrz

Studia licencjackie

Uniwersytet Artystyczny w Warszawie

2010-2012

 • Ukończyłam studia z wyróżnieniem.
 • Moja praca dyplomowa została wyróżniona w uczelnianym konkursie.

📌 Jeżeli masz spore doświadczenie w branży, wykorzystaj przestrzeń w CV na opisanie swojej historii zatrudnienia. Jednak jeśli jesteś początkującym kandydatem, szczegółowo opisz swoją edukację. Dzięki temu pokażesz, że jesteś ambitną osobą, która jest gotowa do działania w zawodzie architekta wnętrz.

🎁 Podaj tu najwyższy stopień wykształcenia. Jeżeli ukończyłeś studia wyższe, nie musisz wymieniać już szkoły średniej.

Dopiero ukończyłeś studia i piszesz swoje pierwsze CV? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik, gdzie znajdziesz wzór CV dla absolwentów.


cv projektant wnetrz

Napisz przyciągające uwagę podsumowanie zawodowe

Podsumowanie zawodowe to część, w której za pomocą kilku zdań pokazujesz, że warto przeczytać twoje podanie. W Polsce kandydaci rzadko je dodają, a więc napisz je, aby zyskać przewagę nawet nad osobami z lepszym wykształceniem lub większym doświadczeniem.

📌Nie masz imponujących osiągnięć i doświadczenia, którym mógłbyś się pochwalić? Skup się więc na przedstawieniu swoich umiejętności oraz celów zawodowych.

Umieść tę część zaraz pod nagłówkiem, aby rekruter od razu ją zauważył.

👇Oto poprawny i błędny przykład:

Poprawny przykład

Od dwóch lat pracuję jako architekt wnętrz. Z sukcesem zrealizowałem ponad 20 projektów dla klientów indywidualnych i 5 projektów komercyjnych. Specjalizuję się w tworzeniu ekologicznych wnętrz, dlatego chcę rozpocząć pracę w Państwa firmie, która jest liderem projektowania less-waste na rynku.


Błędny przykład

Jestem architektem wnętrz. Chcę rozwijać się w Państwa firmie. Mam doświadczenie.


Z pierwszego przykładu pracodawca dowiaduje się o doświadczeniu kandydata, a także o jego osiągnięciach. Osoba podała także swoją specjalizację oraz powód, dla którego chce pracować właśnie w tej, a nie innej firmie.

W błędnym przykładzie nie ma żadnych informacji, które przekonałyby pracodawcę, że ten kandydat jest wyjątkowy. Po takim wstępie rekruter raczej nie będzie miał ochoty na czytanie dalszego tekstu.

📌Choć to jedna z pierwszych sekcji w CV, jej pisanie zostaw na sam koniec, aby spojrzeć na swoją karierę świeżym okiem.

Dodatkowe sekcje – jak zachwycić rekrutera

Na rynku pracy spotkasz się z dużą konkurencją. Samo doświadczenie i umiejętności, nawet najlepsze, mogą nie wystarczyć. Wyróżnij się na tle innych kandydatów tworząc dodatkowe sekcje w swoim życiorysie.

Kursy

Pokaż pracodawcy, że nadal się dokształcasz, przedstawiając ukończone kursy i szkolenia. Koniecznie wspomnij o zdobytych umiejętnościach oraz wiedzy. Jeżeli szkolenie zakończyło się egzaminem, przedstaw swoje certyfikaty.

Przykładowe szkolenia, które mogą przydać się w pracy architekta wnętrz:

 • Wpływ kolorów na samopoczucie
 • Używanie materiałów z drugiego obiegu do projektowania wnętrz
 • Less-waste
 • Komunikacja i przekonywanie
 • Obsługa programu PhotoShop

Zainteresowania

Te sekcja bardzo często pojawia się w CV kandydatów. Jednak wielu z nich używa jej w błędny sposób. Z pewnością nie możesz tu wymienić wszystkich swoich hobby bez żadnego zastanowienia. Pracodawcy raczej nie zainteresuje twoja pasja do żonglowania. Jeżeli jednak interesujesz się ekologią, projektowaniem graficznym czy wykorzystywaniem materiałów wtórnych we wnętrzach, koniecznie pochwal się tym w osobnej sekcji w CV.

Pamiętaj, że każda informacja, która pojawia się w dokumencie musi mieć związek z pracą, o którą się starasz. Nic nie może być przypadkowe. Twoje zainteresowania powinny przydać się w pracy lub rozwijać konkretne umiejętności miękkie czy twarde, które sprawią, że będziesz świetnym kandydatem na proponowane stanowisko.

Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać tę część życiorysu na swoją korzyść.

Dodatkowe rady

Napisz profesjonalny list motywacyjny architekta wnętrz

List motywacyjny to doskonały dodatek do CV. Dołącz go do swojego podania, aby zaprezentować się od jak najlepszej strony. Omów w nim swoje szczególne osiągnięcia, a także przedstaw cele zawodowe i nadzieje związane z firmą.

Jeżeli pracodawca prosi o ten dokument w ofercie pracy, jego umieszczenie możesz uznać za obowiązkowe. W innym wypadku, dodając list motywacyjny, możesz wyróżnić się na tle innych kandydatów.

Sprawdź dokumenty pod kątem błędów

Przed przesłaniem listu i CV do pracodawcy, zweryfikuj, czy nie ma w nich żadnych błędów. Zwróć uwagę na literówki oraz błędy gramatyczne. Jeżeli nie jesteś mistrzem w tworzeniu tekstów, poproś o pomoc znajomych.

⚠️Błędy w dokumentach aplikacyjnych mogą być dla rekrutera podstawą do odrzucenia twojej kandydatury.

Dodaj portfolio

Nic nie przekona pracodawcy do twoich umiejętności tak, jak wcześniej wykonane projekty. Dołącz do swoich dokumentów portfolio i pokaż, co potrafisz stworzyć dzięki swoim umiejętnościom.


cv projektant wnetrz

Podsumowanie artykułu

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu wiesz, jak stworzyć idealne CV. Oto kilka informacji na podsumowanie artykułu:

 • Wybierz format CV, który podkreśli twoje mocne strony, a nieco ukryje braki.
 • Zweryfikuj, czy twój list motywacyjny i CV są pozbawione błędów.
 • Dostosuj każde podanie, uwzględniając informacje z oferty pracy.
 • Napisz podsumowanie zawodowe, aby przyciągnąć wzrok rekruterów.
 • Opisz swoje osiągnięcia, używając danych liczbowych.
 • Dodaj dodatkowe sekcje, aby przyciągnąć wzrok potencjalnego szefa.
 • Napisz list motywacyjny architekta, który przekona pracodawcę, że jesteś idealnym kandydatem.
 • Do swojego podania dołącz portfolio.
 • Skorzystaj ze wzoru CV, aby ułatwić sobie zadanie pisania podania.

Koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz podobne artykuły i wzory życiorysów zawodowych. Zdobądź pracę marzeń już dziś, tworząc idealne podanie o pracę.

Najczęściej zadawane pytania

Jak kreator CV może mi pomóc w tworzeniu podania o pracę?

Tworzenie CV może zająć ci sporo czasu, w szczególności, jeżeli zaczynasz od zera. Rekruterzy otrzymują wiele podań, które są nieestetyczne lub zwyczajnie nieciekawe. Sięgając po nasz kreator CV, masz pewność, że stworzysz list motywacyjny i życiorys, które będą wyglądały profesjonalnie i estetycznie.

Zaprojektowane przez specjalistów wzory i szablony mają wszystko, czego oczekują pracodawcy. Co więcej, są one bardzo łatwe do edytowania, dlatego możesz dostosować je do swoich potrzeb, a także preferencji estetycznych.

Czy muszę umieszczać klauzulę o ochronie danych osobowych w CV?

Tak. Według prawa, kandydat powinien umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w CV. Jeżeli tego nie zrobisz, pracodawca nie będzie mógł wykorzystać twoich danych w procesie rekrutacji. Z kolei list motywacyjny może być dołączony do podania bez klauzuli CV, chyba że pracodawca poprosił o jej umieszczenie w tym dokumencie.

Sięgnij po nasz kreator CV i stwórz idealne CV i list motywacyjny architekta wnętrz.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV