Jak napisać list motywacyjny (mechanik samochodowy)? Przewodnik krok po kroku

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

List motywacyjny mechanika samochodowego

Warszawa, 08.10.2021
Jan Kowalski
Mechanik pojazdów samochodowych
123 222 123
jan.kowalski@gmail.com

Julia Kęs
Szefowa działu HR
Zakład Samochodowy ABC
Warszawa

Szanowna Pani Kęs,

Jestem mechanikiem samochodowym z ponad pięcioletnim doświadczeniem, specjalizującym się w naprawie samochodów zabytkowych i elektrycznych. Moje doświadczenie i doskonale rozwinięte umiejętności z pewnością będą doskonałym dodatkiem do Państwa firmy. Właśnie dlatego aplikuję na oferowane przez Państwa stanowisko.

W poprzedniej pracy zadowolenie moich klientów wyniosło 98%, dzięki czemu wiem, że oferowane przeze mnie usługi są nie tylko profesjonalne, ale także cenione nawet przez najbardziej wymagające osoby.

Oto powody, dlaczego uważam, że jestem idealnym kandydatem na proponowane przez Państwa stanowisko:

 1. Specjalizuję się w naprawie samochodów zabytkowych i elektrycznych, dzięki czemu mogliby Państwo rozwinąć sieć swoich klientów.
 2. Doskonale radzę sobie podczas rozmów z klientami. Co więcej, moje rozwinięte umiejętności personalne pozwalają mi na negocjowanie lepszych warunków z dostawcami. To dzięki nim wydatki salonu samochodwego zmniejszyły się o 12% w skali roku.
 3. Nadzorowałem pracę dziesięciu stażystów, szkoląc ich i pokazując najlepsze praktyki pracy w zawodzie.
 4. Władam językiem angielskim na poziomie zaawansowanym, dlatego mogę bez problemu komunikować się z zagranicznymi klientami.

Z góry dziękuję za czas poświęcony na zapoznanie się z moją aplikacją. Mam nadzieję, że spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Jan Kowalski

Jeżeli nie masz pewności, jak to zrobić, nie martw się – jesteś w idealnym miejscu! W tym artykule znajdziesz porady na temat tego, jak napisać dobry list motywacyjny, co powinno się w nim znaleźć, a także, jak go sformatować. Oprócz tego, znajdziesz tu wzór listu motywacyjnego i jego sekcji, dzięki którym możesz zainspirować się i z jeszcze większą łatwością stworzyć swój list motywacyjny.

📌Pamiętaj, że wzór listu motywacyjnego powinien służyć wyłącznie jako inspiracja. Nigdy nie kopiuj słowo w słowo listów znalezionych w Internecie. Ten dokument musi odzwierciedlać twoje mocne strony, a także odnosić się do konkretnej oferty pracy. Zbyt ogólny dokument sprawi, że pracodawca nie spojrzy na ciebie przychylnym okiem.

List motywacyjny mechanika samochodowego – czym jest ten dokument?

W procesie rekrutacji najważniejszym dokumentem będzie CV mechanika samochodowego. Jeżeli jednak chcesz zaimponować pracodawcy, powinieneś także napisać list motywacyjny. Celem tego dokumentu jest przedstawienie siebie jako najlepszego kandydata i przekonanie pracodawcy, że powinieneś zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

List motywacyjny powinien zawierać wszystkie te informacje, na które zabrakło miejsca w CV. Opisz w nim konkretne projekty czy sytuacje z życia zawodowego, w których wykazałeś się zdolnościami czy innowacyjnością, a także przyczyniłeś do rozwoju firmy.

List motywacyjny powinien pokazywać twoją osobowość, a także podkreślić te informacje o tobie, które mogą wyróżnić cię na tle innych kandydatów. Możesz na przykład wspomnieć o znajomości języków obcych, nagrodach, sukcesach w pracy czy ukończonych kursach.

Wyjaśnij też, w jaki sposób możesz pozytywnie wpłynąć na firmę, w której starasz się o pracę. Nie zapomnij również o swoich celach zawodowych – wytłumacz, jak objęcie danego stanowiska może ci pomóc w ich realizacji.

List motywacyjny to dodatek do CV. Ogólnie nie jest on obowiązkowy, chyba że pracodawca prosi o niego w ogłoszeniu o pracę. Według ekspertów dobrze jest jednak dodać list motywacyjny do CV, nawet jeżeli potencjalny szef tego nie wymaga. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w zawodzie mechanika.

⚠️Jeżeli w ogłoszeniu o pracę podana jest informacja, że pracodawca oczekuje listu motywacyjnego mechanika samochodowego, koniecznie dołącz go do podania. Jeśli tego nie zrobisz, twoja aplikacja od razu trafi do kosza.

Chcesz, by proces tworzenia aplikacji był szybki i efektywny? Koniecznie sięgnij po nasze wzory CV i listów motywacyjnych. Dzięki nim będziesz miał pewność, że wszystkie istotne kwestie zostały zawarte w dokumentach aplikacyjnych.

Zanim zabierzesz się za tworzenie listu motywacyjnego, zastanów się nad odpowiedziami do poniższych pytań. To właśnie te odpowiedzi powinny znaleźć się w liście motywacyjnym.

 • Jak długo pracujesz jako mechanik samochodowy i jakie jest twoje doświadczenie?
 • Dlaczego chcesz pracować na tym konkretnym stanowisku, w tej właśnie firmie?
 • Jakie doświadczenia zawodowe i umiejętności sprawiają, że jesteś idealnym kandydatem na oferowane stanowisko?
 • Czym wyróżniasz się na tle innych kandydatów? Jakie są twoje specjalne umiejętności, specjalistyczna wiedza lub unikatowe doświadczenie.
📌Postaraj się, by twój życiorys zawodowy był przejrzysty i czytelny.


List Motywacyjny Mechanik Samochodowy (PL)-Budapest.pdf

Dane osobowe

Dane osobowe to bardzo ważna część listu motywacyjnego i CV mechanika samochodowego. Bez nich pracodawca nie byłby w stanie się z tobą skontaktować. Dopracuj więc tę sekcję i zweryfikuj, czy podane dane są aktualne i zapisane bez błędów.

W tej części list motywacyjny powinien zawierać następujące informacje:

 • Twoje imię i nazwisko
 • Numer telefonu
 • Twój e-mail

Nie musisz podawać nazwy swojego zawodu, aczkolwiek robiąc to, możesz zwrócić uwagę rekrutera.

Oto przykład sekcji z danymi osobowymi kandydata:

Arleta Skąpa

Mechanik samochodowy

123 123 321

arleta.skąpa@gmail.com

⚠️Pamiętaj, aby na samej górze listu motywacyjnego, po przeciwnej stronie do danych osobowych kandydata, umieścić miejscowość i datę.

Dane odbiorcy

Dane odbiorcy powinny znaleźć się po przeciwnej stronie do danych kandydata. Podaj tu następujące informacje:

 • Imię i nazwisko adresata
 • Nazwę stanowiska (rekruter, szef działu HR, dyrektor, etc.)
 • Nazwę przedsiębiorstwa
 • Miejscowość

Spójrz na przykład:

Mateusz Chmielewski

Szef działu rekrutacji

Salon “Toyota”

Kołobrzeg


Przywitaj się

Dane odbiorcy i adresata są już gotowe. Pora przywitać się z twoim rekruterem. Pamiętaj, że skuteczne dokumenty aplikacyjne od razu przyciągają uwagę potencjalnego szefa. Zaczynając swój list od “Szanowni Państwo”, nie popełniasz błędu. Jednak z pewnością też nie zainteresujesz szczególnie rekrutera.

Eksperci radzą, by zwracać się do konkretnej osoby. Twoim zadaniem jest więc dowiedzenie się, kto będzie prowadził rekrutację. Takie informacje czasem pojawiają się w ofercie pracy. Jeżeli nie znajdziesz tam danych rekruterów, postaraj się wyszukać je na przykład:

 • Na LinkedIn
 • Na stronie przedsiębiorstwa
 • Kontaktując się telefonicznie z działem HR.
📌Używając konkretnego imienia i nazwiska, pokazujesz, że włożyłeś sporo wysiłku nie tylko w napisanie swojego listu, ale także zapoznałeś się nieco bardziej z firmą, w której chcesz pracować.


Mechanik samochodowy List motywacyjny Przykłady

Zacznij od ciekawej informacji

Wielu kandydatów zaczyna swój list motywacyjny zdaniem “W odpowiedzi na ofertę pracy…”. Nie jest to błąd, jednak taki początek dokumentu z pewnością nie zrobi wrażenia na pracodawcy. Rekruterzy czytają codziennie dziesiątki listów motywacyjnych, a z takim początkiem będziesz tylko jednym z wielu kandydatów w puli.

Ubiegając się o stanowisko mechanika samochodowego, wykaż się kreatywnością i pokaż, że to ty jesteś najlepszym kandydatem. Zacznij swój list motywacyjny ciekawie, podając na przykład interesujący fakt na temat twojej kariery, informacje o dużym doświadczeniu czy też opisując szczególne osiągnięcie.

Spójrz na przykład:

Szanowna Pani Kowalska,

Od ponad dziesięciu lat pracuję jako mechanik pojazdów samochodowych, nieustannie utrzymując zadowolenie klientów na poziomie 99%.


Takim rozpoczęciem od razu zdobędziesz uwagę potencjalnego szefa. Co więcej, pokażesz, że znasz swoją wartość i jesteś pewny siebie.

Opowiedz o swoich doświadczeniach zawodowych, umiejętnościach, osiągnięciach etc.

Zadaniem listu motywacyjnego jest przedstawienie ciebie w jak najlepszym świetle. Właśnie dlatego musisz zwrócić szczególną uwagę na język, jakiego używasz. Opisując swoje obowiązki i zadania, koniecznie użyj aktywnych czasowników, na przykład:

 • Zorganizowałem,
 • Zredukowałem,
 • Zoptymalizowałem,
 • Zwiększyłem,
 • Osiągnąłem.

Oto przykład:

Zoptymalizowałem pracę w salonie samochodowym, tym samym redukując koszty produkcji o 12% w skali roku.

📌Kiedy tylko jest to możliwe, użyj danych liczbowych (numerów, procentów) do opisania swoich osiągnięć. Dzięki nim pracodawca lepiej zrozumie, jak zatrudnienie ciebie jako mechanika samochodowego może przyczynić się do rozwoju firmy.

Zakończ list motywacyjny podziękowaniem

Pamiętaj, że to, jakie zrobisz wrażenie, zależy także od zakończenia listu. Nie urywaj go zaraz po wymienieniu swoich doświadczeń i osiągnięć. Zamiast tego podziękuj za czas, który rekruter poświęcił na przeczytanie podania. Koniecznie wyraź też nadzieję na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Nie zapomnij pożegnać się, używając zwrotu grzecznościowego, a także podpisać list motywacyjny.


napisz list motywacyjny mechanika samochodowego

Pisanie listu motywacyjnego mechanika samochodowego – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Nie zapominaj o zwrotach grzecznościowych

Zarówno list osobisty, jak i profesjonalny, muszą zawierać zwroty grzecznościowe. Pamiętaj jednak, że list, który wysyłasz do pracodawcy to formalny dokument. Musisz więc wybrać bardziej oficjalne zwroty. Zaczynanie listu od “Drogi” czy “Kochana” nie jest dobrym pomysłem.

📌Tworzysz list motywacyjny w języku angielskim? Pamiętaj, że ten dokument rządzi się nieco innymi prawami. Przykładowo, rozpoczęcie go zwrotem “Dear” jest jak najbardziej wskazane. Aplikując o pracę za granicą, upewnij się, że znasz normy, jakie panują w danym kraju.

Zwroty grzecznościowe, które mogą znaleźć się na początku listu do pracodawcy, to:

 • Szanowni Państwo,
 • Szanowny Panie XYZ,
 • Szanowna Pani XYZ.

Na koniec użyj jednego z poniższych zwrotów:

 • Z poważaniem,
 • Z wyrazami szacunku.

Nie zapomnij też, że w treści listu motywacyjnego powinieneś zachować formalny ton.

📌Według zasad polskiej pisowni, zwracając się do adresata bezpośrednio w liście, należy użyć wielkich liter. Przykładowo: Szanowny Panie, chcę dołączyć do Państwa zespołu, etc.

Postaraj się, aby twój list motywacyjny był czytelny

Pracodawcy otrzymują codziennie wiele podań. Oczekują oni więc, że dokumenty aplikacyjne będą schludne i łatwe do odczytania. Jeżeli twój list motywacyjny czy CV mechanika samochodowego są chaotyczne, najprawdopodobniej trafią prosto do kosza.

📌Nasz kreator CV daje ci pewność, że twoje CV i list motywacyjny będą wyglądać estetycznie, a także zawierać wszystkie potrzebne informacje.


Szukaj mechanika samochodowego list motywacyjny

Pamiętaj, że list motywacyjny to tylko dodatek do CV mechanika pojazdów samochodowych. Nie rozpisuj się za bardzo i ogranicz się do maksymalnie jednej strony A4. Zastanów się dobrze jakie informacje są warte przedstawienia. Nie zmniejszaj czcionki czy marginesów. Zamiast tego wybierz tylko najważniejsze i najciekawsze fakty o sobie.

Aby dokument był czytelny i wyglądał przejrzyście, pozostaw przerwy między akapitami, a także nie używaj czcionki mniejszej niż 11 punktów. Postaw też na klasycznie wyglądający font, na przykład Arial.

Jeżeli chcesz by pracodawca zwrócił uwagę na konkretne informacje, użyj pogrubienia.

Wspomnij o tych swoich umiejętnościach, które pojawiają się w ofercie pracy

Coraz częściej pracodawcy, w szczególności w dużych firmach, korzystają z systemów śledzenia kandydatów. Te specjalne programy analizują CV i list motywacyjny kandydata oraz decydują, czy dokumenty powinny trafić na biurko kandydata.

Aby przejść ten najwcześniejszy etap selekcji, CV i list motywacyjny powinny zawierać słowa kluczowe. Możesz je znaleźć w ogłoszeniu o pracę. Dobrym pomysłem jest poparcie umiejętności konkretnym przykładem, w którym miałeś okazję je wykorzystać.

Zadbaj o to, by umiejętności, jakie podajesz w liście motywacyjnym brzmiały tak samo, jak w ogłoszeniu o pracę. Niektóre z umiejętności, o których można wspomnieć w liście motywacyjnym to:

 • Kompleksowa diagnostyka usterek,
 • Samodzielna naprawa pojazdów,
 • Ocena stanu technicznego aut.

List motywacyjny mechanika samochodowego bez doświadczenia

Choć list motywacyjny może pozytywnie wpłynąć na wszystkich kandydatów, to jest on szczególnie ważny w przypadku osób, które dopiero zaczynają w zawodzie.

Pisząc list motywacyjny, pokazujesz, że naprawdę zależy ci na proponowanym stanowisku. Osoby, które wysyłają ten dokument, nawet jeżeli nie jest on wymagany, są często postrzegane jako ambitni kandydaci, którzy potrafią wziąć sprawy w swoje ręce, umieją działać i wyróżniać się na tle innych. Proaktywna postawa, gotowość do działania i ambicja to cechy, które pracodawcy szczególnie cenią u młodych kandydatów.

List motywacyjny mechanika samochodowego bez doświadczenia będzie wyglądał nieco inaczej. Zamiast doświadczenia musisz tu skupić się na swoim wykształceniu, w tym ukończonych kursach. Wspomnij też o praktykach, stażach i wolontariatach. Koniecznie podkreśl swoje najważniejsze umiejętności.

Ważne będą też twoje cele zawodowe. Opisz je i opowiedz w jaki sposób praca na danym stanowisku może pomóc ci w ich spełnieniu.

📌Jako cel zawodowy możesz na przykład podać: chęć rozwoju; praca w dynamicznym środowisku; praca z ekspertami w danej branży; chęć zdobywania doświadczenia. Unikaj informacji na temat chęci otrzymywania wyższych zarobków. Choć to dobry cel zawodowy, nie powinien być on jedyną siłą napędową do działania.

⚠️CV i list motywacyjny mają podkreślać twoje mocne strony, a nie wady. Nie pisz więc “Choć nie mam doświadczenia zawodowego…” etc. Zamiast tego od razu zacznij wymieniać to, co możesz zaoferować pracodawcy: wiedzę, umiejętności, proaktywną postawę, etc.


Jak złożyć list motywacyjny Mechanik Samochodowy

List motywacyjny w języku obcym

Osoby, które chcą pracować za granicą, muszą stworzyć list i CV mechanika samochodowego w danym języku. Dzięki naszemu kreatorowi, za pomocą jednego kliknięcia, zmienisz język szablonu, a pisanie dokumentów aplikacyjnych stanie się jeszcze łatwiejsze.

📌Pamiętaj, że samo przetłumaczenie dokumentów nie wystarczy. Muszą być one napisane z uwzględnieniem zasad panujących na danym rynku pracy.

Jeżeli ubiegasz się o pracę w innym kraju, zajrzyj do poniższych artykułów:

CV mechanika samochodowego

Jeżeli zastanawiasz się, jak krok po kroku napisać CV mechanika samochodowego, koniecznie zajrzyj do tego artykułu.

Nie zapomnij umieścić w nim podstawowych sekcji, takich jak nagłówek, umiejętności, doświadczenie i wykształcenie. Aby zaimponować pracodawcy dodaj też dodatkowe sekcje oraz ciekawe podsumowanie zawodowe.

📌Korzystając z naszego kreatora, najpierw stworzysz CV mechanika, a następnie będziesz miał możliwość napisania listu motywacyjnego. Dzięki temu zyskasz pewność, że nie powielisz informacji z CV.

Dodatkowe porady

Nigdy nie kłam w CV

Dobre podanie to takie, które zawiera wyłącznie prawdziwe informacje. Nie koloryzuj i nie kłam. CV i list motywacyjny będą twoją wizytówką. Jeżeli pracodawca przyłapie cię na kłamstwie, możesz bezpowrotnie stracić szansę na zatrudnienie.

⚠️W niektórych profesjach kłamanie w CV może być podstawą do dyscyplinarnego zwolnienia pracownika.

Sprawdź, czy w list motywacyjny nie wkradł się żaden błąd

💡Średnio pracodawcy poświęcają jednej aplikacji 6 sekund.

Oznacza to, że twoje dokumenty muszą być nieskazitelne. Koniecznie sprawdź, czy nie ma w nich literówek, błędów ortograficznych lub gramatycznych. Jeżeli nie znasz zasad pisowni, koniecznie poproś o pomoc znajomych. W momencie, gdy konkurencja jest duża, nawet najmniejszy błąd może być podstawą do odrzucenia kandydata.

Spersonalizuj dokument, uwzględniając ofertę pracy

Na sam koniec upewnij się, że twój list motywacyjny jest “skrojony na miarę”. Pracodawca od razu zauważy, jeżeli wysyłasz podania “masowo” i nie do końca wiesz, o jaką posadę się starasz. Przeczytaj uważnie ogłoszenie o pracę i nawiąż do niego w swoich dokumentach.

📌Nasz kreator CV umożliwia szybką edycję dokumentów aplikacyjnych. Oznacza to, że twoje profesjonalne CV i list motywacyjny mogą zostać spersonalizowane przed wysłaniem do kolejnego pracodawcy.

List motywacyjny dla mechanika – podsumowanie artykułu

Wiesz już jak stworzyć list motywacyjny. Na koniec przypominamy najważniejsze kwestie.

 • Zdobądź uwagę rekrutera już od samego początku, zaczynając list motywacyjny ciekawą informacją o sobie.
 • Używaj zwrotów grzecznościowych i poprawnej interpunkcji.
 • Zweryfikuj, czy dokument nie ma błędów, zanim wyślesz go do pracodawcy.
 • Zwracaj się do konkretnej osoby, o ile to możliwe.

Zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz inne ciekawe artykuły na temat pisania podania o pracę, w tym przykładowe CV mechanika samochodowego. Użyj naszego kreatora CV i zastosuj nasze porady, aby stworzyć idealny list motywacyjny dla mechanika już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Czy w liście motywacyjnym muszę umieszczać klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych?

Nie. Klauzula CV musi jednak obowiązkowo pojawić się w twoim życiorysie zawodowym, chyba że pracodawca poprosił o umieszczenie jej także w liście motywacyjnym. Pamiętaj, że brak klauzuli oznacza, że pracodawca nie będzie mógł użyć twoich danych w celu prowadzenia rekrutacji.

Jaki szablon listu motywacyjnego wybrać?

Na naszej stronie znajdziesz wiele edytowalnych szablonów CV i listów motywacyjnych. Wybierz taki, który odpowiada twoim preferencjom i charakterowi stanowiska, o które się ubiegasz. Twoje CV i list motywacyjny powinny mieć taką samą szatę graficzną i kolorystyczną. Dzięki temu będą wyglądać estetycznie, profesjonalnie i schludnie.

Stwórz list motywacyjny dla mechanika i zdobądź wymarzoną pracę już dzisiaj!

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV