List motywacyjny inżyniera (budowy, produkcji, etc.) – kompletny przewodnik

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Wzór listu motywacyjnego inżyniera budownictwa

Łódź, 12.08.2021

Adam Nowak
Inżynier budowy
333 222 111
adam.nowak@gmail.com

Laura Napieralska
Specjalistka ds. rekrutacji
Firma YXZ
Łódź

Szanowna Pani Napieralska,

Od ponad pięciu lat pracuję jako inżynier budownictwa, specjalizując się w tworzeniu ekologicznych konstrukcji komercyjnych i prywatnych. Dzięki doświadczeniu i mojej specjalizacji z zakresu wykorzystania zrównoważonych materiałów w budownictwie, wierzę, że przyczynię się do rozwoju Państwa firmy i otwarcia jej na nowych klientów. Właśnie dlatego chcę objąć proponowane przez Państwa stanowisko głównego inżyniera budowy.

Moje usługi cieszyły się ogromną popularnością. 99% projektów zrealizowałem na czas, a zadowolenie moich klientów wynosiło nieustannie 100%. Otrzymałem także prestiżową nagrodę ABC za projekt “Ekologiczne Centrum”.

Oto, dlaczego jestem idealnym kandydatem na proponowane przez Państwa firmę stanowisko:

 1. Specjalizuję się w realizacji ekologicznych projektów, dzięki czemu poszerzą Państwo ofertę swojego przedsiębiorstwa, zwiększając liczbę klientów, a tym samym przychody.
 2. Jestem doświadczonym kandydatem z doskonałymi umiejętnościami z zakresu inżynierii, a więc daje to Państwu pewność, że projekty zostaną zrealizowane precyzyjnie.
 3. Biegle znam prawo budowlane, co znacząco przyspieszy wdrażanie projektów.
 4. Mam doświadczenie w zarządzaniu ponad dwudziestoosobowym zespołem, razem z którym otrzymałem kilka nagród za realizację projektów, dzięki czemu z łatwością poradzę sobie na oferowanym stanowisku kierowniczym.

Bardzo dziękuję za czas, który poświęciliście Państwo na przeczytanie mojego CV i listu motywacyjnego. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję poznać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Adam Nowak

To na jego podstawie będziesz mógł przedyskutować warunki zatrudnienia, a także oferowaną stawkę.

Jeżeli napisałeś już CV inżyniera budowy (spójrz na przykład tutaj), nadszedł czas na stworzenie listu motywacyjnego. Nie martw się – nie musisz być ekspertem od tworzenia dokumentów aplikacyjnych – to nasza działka. Po prostu przeczytaj dokładnie ten artykuł. Wyjaśniliśmy w nim, jak krok po kroku stworzyć taki list motywacyjny, który zaimponuje pracodawcy.

📌Przykładowy list motywacyjny inżyniera budownictwa powinien być jedynie inspiracją do napisania twojego dokumentu. Nigdy nie kopiuj treści słowo w słowo. Powinna być ona dostosowana do danej oferty pracy, a także prezentować twoje najlepsze strony. Pracodawcy od razu zauważą, że masowo kopiujesz treść listu motywacyjnego, nie przykładając wagi do jego personalizacji.

Czym jest list motywacyjny inżyniera budownictwa?


list motywacyjny inżyniera poszukiwań

Jeżeli ubiegasz się o pracę, najważniejszym dokumentem będzie twoje CV inżyniera budowy. Bez niego pracodawca nawet nie zwróci uwagi na wysłane przez ciebie dokumenty. List motywacyjny z kolei jest dodatkiem do CV. Nie ignoruj go jednak – może on znacząco zwiększyć twoje szanse na zatrudnienie.

Jego celem jest przekonanie pracodawcy, że to właśnie ciebie powinien on wybrać na dane stanowisko. W liście podaj informacje, na które nie miałeś miejsca w swoim CV. Opisz swoje największe osiągnięcia, a także przedstaw swoje umiejętności, przywołując konkretne sytuacje, w których miałeś okazję ich użyć. Koniecznie podkreśl też, w jaki sposób twoja praca przyczyniła się do rozwoju danej firmy.

W swoim liście możesz zademonstrować swoją unikatową osobowość. Zaznacz też, czym wyróżniasz się na tle innych kandydatów – dobrym pomysłem jest wspomnienie o umiejętnościach językowych, swoich specjalizacjach czy ukończonych szkoleniach oraz o tym, jak wpływają one na twoją wiedzę lub podejście do pracy.

Kolejnym istotnym aspektem, o którym warto wspomnieć, są cele zawodowe. Napisz, w jaki sposób rozpoczęcie pracy w danej firmie i/lub na danym stanowisku przyczyni się do ich spełnienia.

Pamiętaj, że twój list motywacyjny to jedynie dodatek do CV. Oznacza to, że nie jest on obowiązkowy, chyba że pracodawca prosi o niego w ogłoszeniu o pracę.

⚠️Jeżeli pracodawca wprost prosi o list motywacyjny, koniecznie go napisz. W innym razie, twoja kandydatura najpewniej zostanie po prostu odrzucona.

Eksperci radzą, by napisać list motywacyjny, nawet jeżeli nie jest on oczekiwany. Dzięki temu dajesz pracodawcy znać, że przykładasz się do powierzonych zadań, umiesz wziąć sprawy w swoje ręce, a także że zależy ci na danym stanowisku.

Poszczególne sekcje listu motywacyjnego dla osoby ubiegającej się o stanowisko inżyniera

Napisanie listu motywacyjnego wymaga trochę czasu. Jeśli chcesz, by zadanie stało się łatwe i chciałbyś przyspieszyć cały proces, koniecznie skorzystaj z naszego kreatora CV. Dzięki niemu będziesz miał pewność, że każda istotna sekcja znalazła się na swoim miejscu, a także, że dokument jest atrakcyjny dla rekruterów.

Dodatkowym sposobem na ułatwienie sobie pisania listu do pracodawcy, jest znalezienie odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Jakie masz doświadczenie jako inżynier budownictwa?
 • Co wyróżnia cię na tle innych inżynierów?
 • Dlaczego ubiegasz się o stanowisko inżyniera budownictwa w tej konkretnej firmie?
 • Jakie są twoje cele zawodowe?
 • Jakie umiejętności, doświadczenia czy osiągnięcia mogą zachwycić pracodawcę?
📌Profesjonalne CV i list motywacyjny muszą być czytelne i przejrzyste – zadbaj o to, korzystając z naszych szablonów.


pobierz list motywacyjny inżyniera

Przedstaw swoje dane kontaktowe

Choć napisanie danych kontaktowych to bardzo prosta sprawa, nie możesz jej zaniedbać. Te same dane muszą znaleźć się zarówno w CV, jak i w liście. Koniecznie dopracuj tę sekcję i zwróć uwagę na ewentualne błędy – jeżeli się pojawią, pracodawca nie będzie mógł się z tobą skontaktować.

W tej sekcji podaj:

 • Twoje imię i nazwisko
 • Nazwę pełnionego stanowiska, na przykład inżynier budowy (jest to opcjonalne)
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail

Spójrz na przykład poniżej, aby lepiej zrozumieć, jak powinna wyglądać ta część listu motywacyjnego:

Nadia Michalska

Inżynier budowy

222 123 321

nadia.michalska@gmail.com

⚠️Po przeciwnej stronie do danych nadawcy listu, u góry strony, koniecznie dodaj miejscowość oraz datę utworzenia dokumentu.

Dane odbiorcy

Po stronie przeciwnej do danych kandydata powinny zostać umieszczone dane odbiorcy, czyli rekrutera. Podaj tu:

 • Imię i nazwisko rekrutera
 • Nazwę pełnionego stanowiska (jeżeli dotyczy)
 • Nazwę firmy
 • Miejscowość

Spójrz na przykład:

Karol Nowakowski

Szef Działu Kadr

Firma “Budujemy”

Ustka


Zacznij od zwrotu grzecznościowego, zwracając się do odbiorcy listu

Po zapisaniu wszystkich danych, musisz zwrócić się do rekrutera. Zadaniem dokumentów aplikacyjnych jest momentalne zwrócenie uwagi potencjalnego szefa. Możesz zacząć swój list od ogólnego “Szanowni Państwo” – nie jest to błąd, ale odradzamy to robić, ponieważ takim ogólnym przywitaniem nikomu nie zaimponujesz.

Najlepiej, jeżeli zwrócisz się do konkretnej osoby. Oznacza to, że musisz dowiedzieć się, przez kogo będzie prowadzona rekrutacja. Taka informacja pojawia się czasami w ogłoszeniu o pracę. Możesz też zajrzeć na stronę internetową firmy, na LinkedIn, a nawet skontaktować się z działem rekrutacji w danym przedsiębiorstwie i o to zapytać.

📌Zwracając się do konkretnej osoby, nawiązujesz bezpośredni kontakt z rekruterem. Co więcej, pokazujesz, że wiesz, co dzieje się w firmie, a także że włożyłeś sporo wysiłku w napisanie dokumentu.

Zwróć uwagę ciekawym początkiem

“W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę…” – taki początek listu motywacyjnego rekruterzy widzą niemal za każdym razem. Oznacza to, że jeżeli rozpoczniesz swój dokument w podobny sposób, będziesz tylko jednym z wielu kandydatów, którzy się nie wyróżniają.

Aby zwrócić uwagę potencjalnego szefa, nie przynudzaj. Zamiast tego, postaraj się być kreatywnym i udowodnij, że to właśnie ty zasługujesz na uwagę. Jak to zrobić? W pierwszej linijce postaraj się przedstawić coś ciekawego, na przykład informacje o swoich osiągnięciach, dużym doświadczeniu albo unikatowej umiejętności, która czyni cię perfekcyjnym kandydatem.

Możesz na przykład zacząć tak:

Szanowny Panie Nowak,

Koordynacja inwestycji budowlanych to moja pasja, a dzięki ciężkiej pracy otrzymałem tytuł Inżyniera Roku w konkursie ABC. Obecnie poszukuję nowych wyzwań, które pozwolą mi rozwijać moją karierę.


Takie rozpoczęcie to znak, że kandydat jest pewny siebie, a także zna i ceni swoje osiągnięcia. Co więcej momentalnie zainteresuje to pracodawcę.


Przykładowy list motywacyjny inżyniera

Opisz, co możesz zaoferować firmie

CV i list motywacyjny powinny przekonać pracodawcę, że umiesz realizować powierzone zadania. Zwróć uwagę na język, jakim się posługujesz. Używaj czasowników, takich jak:

 • Zorganizowałem,
 • Zoptymalizowałem,
 • Zwiększyłem,
 • Odpowiadałem,
 • Osiągnąłem.

Oto przykład:

Wdrażając nowy system budowlany, zwiększyłem przychody firmy o 12% w skali roku.

📌Zawsze, gdy to możliwe, popieraj swoje osiągnięcia danymi liczbowymi. Dzięki temu pracodawca zrozumie lepiej, w jaki sposób twoje działania mogą przyczynić się do rozwoju firmy, jeżeli zostaniesz zatrudniony.

Pożegnaj się w odpowiedni sposób

Nie kończ listu na wymienianiu swoich doświadczeń i umiejętności. Zadbaj o to, by reguła pisania listu została zachowana, dodając do niego zakończenie. Podziękuj w nim za czas poświęcony na zapoznanie się z twoją kandydaturą i koniecznie wyraź nadzieję na spotkanie. Nie zapomnij dopisać zwrotu grzecznościowego na zakończenie i podpisać się.

Spraw, by twój dokument był perfekcyjny

Zadbaj o zwroty grzecznościowe

Niezależnie od tego, czy piszesz list do znajomego, czy potencjalnego szefa, musisz używać określonych zwrotów grzecznościowych. Pamiętaj, że profesjonalny list różni się od osobistego. Przykładowo, nie sięgaj po tak nieoficjalne zwroty jak “droga” czy “kochany”.

📌Jeżeli piszesz podanie o pracę za granicą, pamiętaj, że zasady pisania listu zależą od danego kraju. Przykładowo, w języku angielskim, użycie słowa “dear”, czyli “drogi” na początku listu do pracodawcy, jest jak najbardziej wskazane.

Swój list możesz zacząć od jednego z poniższych zwrotów:

 • Szanowny Panie XYZ,
 • Szanowna Pani XYZ,
 • Szanowni Państwo (tego zwrotu używaj wyłącznie, jeżeli nie możesz znaleźć nazwiska osoby rekrutującej).

Na zakończenie listu możesz napisać “z wyrazami szacunku” albo “z poważaniem”.

Całość twojego listu motywacyjnego powinna zachować formalny ton – nie zapomnij więc o używaniu zwrotów grzecznościowych w jego treści.

📌Zwracając się bezpośrednio do adresata listu, według zasad polskiej pisowni, powinieneś zaczynać słowo wielką literą, na przykład “aplikuję do Pana firmy”.


pisanie listu motywacyjnego dla inżyniera

Zadbaj o schludny i czytelny wygląd listu inżyniera budownictwa

Jeżeli twój list albo CV inżyniera będą trudne do odczytania lub chaotyczne, prawdopodobnie pracodawca od razu je odrzuci. Musisz więc zadbać o to, by dokumenty aplikacyjne wyglądały schludnie.

📌Sięgając po nasze szablony, masz pewność, że twoje podanie będzie estetyczne.

Twój list motywacyjny powinien mieć maksymalnie jedną stronę A4. Pamiętaj jednak, że nie powinieneś zmniejszać za bardzo czcionki, ścieśniać akapitów czy usuwać marginesów. Po prostu zastanów się, jakie informacje warto wpisać do dokumentów. Wybierz tylko najciekawsze fakty o sobie.

Twój dokument powinien:

 • Zawierać odstępy między poszczególnymi akapitami;
 • Mieć czcionkę o rozmiarze nie mniejszym niż 11 punktów;
 • Zawierać treść zapisaną klasyczną czcionką, np. Arial;
 • Zawierać pogrubione słowa, które przyciągną uwagę rekruterów.

Zweryfikuj, czy podałeś umiejętności znajdujące się w ofercie pracy

Ponieważ proces zatrudniania nowych pracowników jest długi, coraz więcej firm w celu prowadzenia rekrutacji korzysta z tzw. systemów śledzenia kandydatów. To specjalistyczne programy, które analizują CV inżyniera, a także list motywacyjny i odrzucają te podania, w których brakuje słów kluczowych.

Te słowa kluczowe można jednak odnaleźć w ofercie pracy: są to najczęściej umiejętności wymagane od kandydatów. Opisując umiejętności w liście motywacyjnym, postaraj się poprzeć je opisem sytuacji, w których je wykorzystałeś.

Pamiętaj też, aby umiejętności zapisane w CV inżyniera oraz liście motywacyjnym brzmiały tak samo, jak w ofercie pracy. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że zostaną prawidłowo odczytane przez systemy śledzenia kandydatów.

List motywacyjny inżyniera bez doświadczenia

Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia, lub zmieniają branżę, w szczególności powinny skupić się na napisaniu dobrego listu motywacyjnego.

Tworząc ten dokument, demonstrujesz pracodawcy, że naprawdę chcesz objąć dane stanowisko. Przesłanie listu pokazuje, że jesteś ambitnym kandydatem, gotowym do działania i walczenia o siebie. Takie cechy młodych pracowników imponują pracodawcom.

Pisząc list motywacyjny, inżynier bez doświadczenia zawodowego powinien skupić się przede wszystkim na swoim wykształceniu, a także konkretnych umiejętnościach. Pochwal się także zrealizowanymi kursami, ukończeniem praktyk studenckich, stażami zawodowymi i wolontariatami. Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem studiów budowlanych, czy osobą zmieniającą branżę, koniecznie zaprezentuj swoje cele zawodowe, wyjaśniając także, jak praca na danym stanowisku może ci pomóc w ich realizacji.

📌Przemyśl, jakie masz cele zawodowe. Pomoże ci to nie tylko napisać dokumenty aplikacyjne, ale będzie to też wsparcie w podejmowaniu decyzji na temat tego, gdzie i z kim chcesz pracować.

⚠️Nawet jeżeli nie masz absolutnie żadnego doświadczenia zawodowego, nie pisz “nie mam doświadczenia, ale…”. Skuteczne CV i list motywacyjny mają podkreślać twoje zalety, a nie wady. Po prostu przejdź od razu do sedna, opisując te informacje, które sprawiąją, że sprawdzisz się w danej roli.

Jak napisać list motywacyjny do pracy za granicą?

Pisząc dokumenty aplikacyjne do pracy za granicą, musisz przestrzegać zasad panujacych w danym kraju. Samo przetłumaczenie dokumentu nie wystarczy.

W naszym kreatorze możesz zmienić język szablonu za pomocą jednego kliknięcia. Znajdziesz w nim różne wersje językowe, w tym angielską i niemiecką.

Ubiegasz się o pracę za granicą i chcesz napisać idealne podanie? Koniecznie zajrzyj do poniższych artykułów:

CV inżyniera budownictwa

W swoim CV inżynier nie może zapomnieć o podstawowych sekcjach, takich jak: doświadczenie zawodowe, wykształcenie oraz umiejętności. Aby przyciągnąć uwagę rekrutera, CV powinno także zawierać dodatkowe sekcje oraz ciekawe podsumowanie zawodowe.

📌W naszym kreatorze CV najpierw musisz utworzyć życiorys zawodowy, a następnie zostaniesz przekierowany do sekcji tworzenia listów motywacyjnych. Dzięki temu masz pewność, że nie powielasz informacji w swoich dokumentach.

Zajrzyj na naszą stronę i przeczytaj poradniki o tym, jak krok po kroku stworzyć:

CV inżyniera budownictwa (klik),

CV inżyniera środowiska (klik),

CV inżyniera produkcji (klik).


Szablony listów motywacyjnych dla inżynierów

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Nie kłam

Twoje dokumenty aplikacyjne powinny przedstawiać cię jako świetnego kandydata, jednak nie możesz w nich kłamać. Pracodawcy i rekruterzy szybko zauważą, że kłamiesz, a ty stracisz swoje szanse na zatrudnienie. Pamiętaj, że coraz częściej szefowie doszkalają pracowników, a więc nawet jeżeli nie masz wszystkich wymaganych umiejętności, nadal masz spore szanse na otrzymanie pracy.

Zweryfikuj błędy

Dokumenty aplikacyjne są wizytówką kandydata. Musisz więc zadbać o to, aby były nieskazitelne. Zanim wyślesz podanie o pracę, sprawdź, czy nie ma w nim błędów. Zwróć uwagę na literówki, błędy gramatyczne i ortografię. W liście motywacyjnym pamiętaj też o stosowaniu wielkich liter przy zwrotach do adresata.

Sprawdź, czy twój dokument odpowiada ofercie pracy

Twoje podanie powinno być wyjątkowe, wręcz “skrojone na miarę”. Jeżeli wysyłasz podania masowo, bez ich personalizacji, raczej nie otrzymasz wielu zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną. Pracodawcy od razu widzą, gdy kandydat stara się o jakąkolwiek pracę. Uważnie przeczytaj ogłoszenie o pracę i odnieś się do niego w swoich dokumentach aplikacyjnych.

📌Używając naszego kreatora, możesz bardzo szybko edytować dokumenty aplikacyjne. Oznacza to sprawną personalizację listu i CV przed jego wysłaniem do kolejnego pracodawcy.

Podsumowanie artykułu – list motywacyjny inżyniera

Oto najważniejsze kwestie, o których musisz pamiętać, tworząc list do pracodawcy:

 • Przyciągnij uwagę potencjalnego szefa, zaczynając swój list od czegoś ciekawego.
 • Używaj odpowiednich zwrotów grzecznościowych.
 • Sprawdź, czy dokument jest bezbłędny.
 • Postaraj się zaadresować list do konkretnej osoby.

list motywacyjny inżyniera poszukiwa

Wiesz już, jak stworzyć list motywacyjny. Jeżeli szukasz więcej porad na temat tworzenia podania o pracę, koniecznie zajrzyj na naszego bloga. Znajdziesz tam wiele porad i przykładów, dzięki którym bez problemu stworzysz dokumenty aplikacyjne, które zachwycą pracodawcę. Zdobądź pracę marzeń już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Czy list motywacyjny musi współgrać z moim CV?

Wizualna strona dokumentów aplikacyjnych może wywrzeć dobre lub złe pierwsze wrażenie. Konieczne jest więc, aby wyglądały one estetycznie. Dobrze, jeżeli kolorystyka i grafika obu dokumentów współgra ze sobą. W naszym kreatorze możesz wybrać szablony, które uzupełniają się nawzajem, tworząc piękną całość.

Czy klauzula o przetwarzaniu danych osobowych jest konieczna?

Klauzula o przetwarzaniu danych jest konieczna w celu prowadzenia rekrutacji. Musi być ona obowiązkowo umieszczona w CV. W liście motywacyjnym nie jest wymagana, chyba że pracodawca zaznaczył inaczej w ogłoszeniu o pracę.

Zdobądź wymarzoną pracę, używając naszego wzoru listu motywacyjnego dla inżyniera!

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV