Jak napisać list motywacyjny – kontroler jakości

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Przykładowy wzór listu motywacyjnego kontrolera jakości

Poznań, 12.09.2022

Lukrecja Kopytko
Kontroler jakości
Poznań
444 111 222
lukrecja.kopytko@gmail.com

Karol Kotowicz
Dyrektor działu HR
Firma ABC
Poznań

Szanowny Panie Kotowicz,

W pracy kontrolera jakości kieruję się zasadą: precyzja jest najważniejsza. Dzięki moim umiejętnościom analitycznym zapobiegłem przedostaniu się wielu wadliwych produktów do sprzedaży. Moje umiejętności poświadcza fakt, że poprzez moje działania, firmie udało się uniknąć ponad 500 000 złotych strat. Obecnie szukam nowych wyzwań zawodowych w branży przemysłowej, dlatego zdecydowałem się aplikować na stanowisko starszego kontrolera jakości w Państwa firmie.

Poniżej prezentuję informacje, które potwierdzają, że jestem idealny na oferowane przez Państwa stanowisko:

 • Posiadam ponad sześcioletnie doświadczenie w pracy jako kontroler jakości.
 • Ukończyłem studia magisterskie z zakresu chemii przemysłowej, a więc dobrze znam realia pracy w Państwa branży.
 • Mam umiejętności z zakresu zarządzania zespołem, dzięki którym z powodzeniem poprowadzę działania stażystów i młodszych kontrolerów.
 • Opracowana przeze mnie nowa strategia analizy produktów oraz umiejętności analityczne pozwoliły na zwiększenie przychodów firmy o 23%. Wierzę, że mogę powtórzyć ten sukces, a nawet jeszcze bardziej zwiększyć oszczędności w Państwa firmie.

Wierzę, że współpraca z firmą, która jest liderem w branży przemysłowej, pomoże mi rozwijać się zawodowo i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Z góry dziękuję za czas, jaki poświęcili Państwo na zapoznanie się z moim CV i listem motywacyjnym. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Lukrecja Kopytko


Właśnie dlatego musisz wiedzieć, jak napisać profesjonalne CV kontrolera jakości, które wyróżni cię na tle innych kandydatów i momentalnie zwróci uwagę pracodawcy. W tym artykule znajdziesz informacje na temat poszczególnych sekcji CV oraz porady ekspertów, które pomogą ci stworzyć unikatowe podanie. W tekście znajdziesz także wzory CV, dzięki którym zrozumiesz, jak powinny wyglądać twoje dokumenty aplikacyjne. Zaczynajmy!

📌Warto pamiętać, że wzór CV to jedynie źródło inspiracji. Nigdy nie kopiuj jego treści do swojego podania. Dobre CV to takie, które jest dopasowane do konkretnej oferty pracy, a także uwzględnia twoje kwalifikacje.


Fakty na temat pracy na stanowisku kontrolera jakości

Za moment omówimy wszystkie obowiązkowe sekcje w CV, ale najpierw spójrzmy na kilka informacji na temat pracy jako kontroler jakości.

 • Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń kontroler jakości może liczyć na miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4 750 złotych brutto.
 • 25% najlepiej zarabiających kontrolerów jakości otrzymuje kwotę powyżej 5 600 złotych brutto miesięcznie.
 • Zaledwie 30% osób pracujących na tym stanowisku to kobiety.
 • Zarobki mogą się różnić w zależności od miejsca pracy, wielkości firmy, doświadczenia, a także wykształcenia pracowników.
 • Starsi specjaliści zarabiają średnio 5 130 złotych na miesiąc. 25% najlepiej zarabiających starszych specjalistów otrzymuje 6 320 złotych na miesiąc.

Jaki format życiorysu zawodowego wybrać?

Format życiorysu zawodowego warunkuje to, w jakiej kolejności poszczególne sekcje będą się pojawiać w twoim CV. Najbardziej popularne formaty to:

 • Format funkcjonalny, w którym najważniejszą rolę odgrywają umiejętności kandydata, a doświadczenie zawodowe nie pojawia się wcale lub nie jest aż tak istotne.
 • Format chronologiczny, w którym na pierwszy plan wysuwa się doświadczenie zawodowe kandydata. Sprawdzi się w przypadku osób z dużym doświadczeniem i kandydatów, którzy nie mają luk w zatrudnieniu.
 • Format mieszany, w którym jako pierwsze pojawiają się wszystkie informacje adekwatne do konkretnej oferty pracy.

Nasz kreator CV daje ci możliwość wyboru jednego z powyższych układów. Pamiętaj jednak, że możesz zmieniać kolejność sekcji podczas projektowania.

📌Celem życiorysu zawodowego jest przekonanie pracodawcy, że to właśnie ty zasługujesz na objęcie oferowanego stanowiska kontrolera jakości. Wybierz więc taki format CV, który pozwoli ci podkreślić swoje zalety i nieco ukryć wady czy też braki.


📌Pisząc sekcję z doświadczeniem zawodowym lub wykształceniem, użyj odwróconego porządku chronologicznego – opisz jako pierwsze swoje najnowsze osiągnięcia i dopiero potem wspominaj kolejno o poprzednich. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że żadna ważna informacja na temat twojej kariery nie zostanie przeoczona.


Najważniejsze sekcje w CV

Najważniejsze sekcje w CV

 • Nagłówek,
 • Umiejętności,
 • Doświadczenie zawodowe (może być pominięta wyłącznie przez kandydatów, którzy nie mają absolutnie żadnego doświadczenia praktycznego jako kontroler jakości),
 • Wykształcenie.

Jeżeli chcesz zachwycić potencjalnego szefa i zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy, dodaj też podsumowanie zawodowe oraz dodatkowe sekcje, w których zaprezentujesz swoje unikatowe umiejętności.

Doświadczenie zawodowe w curriculum vitae

Kontrola jakości to odpowiedzialne zadanie. Właśnie dlatego doświadczenie zawodowe może pomóc ci w zdobyciu pracy. Co więcej, poziom twojego doświadczenia może także zadecydować o wysokości pensji, którą będziesz otrzymywać. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby ta sekcja zaimponowała pracodawcy.

Muszą się w niej znaleźć poniższe informacje:

 • Nazwa pełnionego stanowiska,
 • Nazwa firmy, w której byłeś zatrudniony,
 • Czas trwania zatrudnienia.

.

To podstawowe dane, dlatego też możesz mieć pewność, że większość kandydatów o nich wspomni. Właśnie z tego względu do swojego doświadczenia w CV powinieneś dodać także opis najważniejszych osiągnięć i pełnionych obowiązków. W ten sposób dokładnie pokażesz pracodawcy, jakie jest twoje praktyczne doświadczenie.

Spójrz na przykład:

Specjalista ds. kontroli jakości

Firma ABC

08.2020-08.2022

 • Kontrolowałem wybrane fazy procesu produkcyjnego, dzięki czemu 100% wadliwych produktów zostało wychwyconych przed trafieniem do sprzedaży.
 • Dzięki moim umiejętnościom analitycznym zapobiegałem wytwarzaniu towarów wadliwych, oszczędzając firmie ponad 100 000 złotych.
 • Dzięki umiejętności współpracy z zespołem, objąłem stanowisko lidera zespołu kontrolerów jakości.


download Pracownik kontroli jakości list motywacyjny

Jeżeli chcesz zdobyć pracę jako kontroler jakości, na pewno wiesz, jak ważne są dane liczbowe. Użyj ich także w swoim CV, aby przekonać pracodawcę, że zatrudnienie właśnie ciebie przyniesie mierzalne efekty w firmie.

Początkujący kontroler jakości – czy pominąć sekcję z doświadczeniem zawodowym?

Jako początkujący kandydat możesz myśleć, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu pominięcie sekcji z doświadczeniem. Zanim to zrobisz, zastanów się dobrze, czy faktycznie nigdy nie miałeś okazji wykorzystać swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Pamiętaj, że do tej sekcji początkujący kandydat może wpisać praktyczny kurs, staż zawodowy, praktyki, a nawet wolontariat. Jeśli zrealizowałeś coś takiego, koniecznie pochwal się tym w swoim CV.

Pracowałeś wcześniej, ale w innej branży? Wspomnij o tym w swoim życiorysie zawodowym, skupiając się przede wszystkim na umiejętnościach, które mógłbyś wykorzystać w pracy jako kontroler jakości. Przy obecnych potrzebach rynku to właśnie kompetencje kandydata są jednym z najważniejszych warunków zatrudnienia.

⚠️Nigdy nie wpisuj w tę sekcję słowa “brak”. Jeżeli nie masz absolutnie żadnego doświadczenia, po prostu zupełnie pomiń tę część swojego życiorysu zawodowego (wybierz wówczas format funkcjonalny CV). Pamiętaj, że podanie ma podkreślać twoje zalety, a nie wady.


Jesteś świeżo upieczonym absolwentem i nie wiesz, jak sprawić, by mimo braku doświadczenia, twoje CV się wyróżniało? Skorzystaj z naszego poradnika dedykowanego początkującym kandydatom.

Wykształcenie w CV kontrolera jakości

W pracy w branży liczą się przede wszystkim umiejętności. Ponadto kontroler jakości musi posiadać szeroką wiedzę fachową na temat konkretnego sektora gospodarki, w którym pracuje. Możesz mieć więc pewność, że pracodawca spojrzy na sekcję z wykształceniem w twoim CV.

Przedstaw w niej:

 • Nazwę otrzymanego tytułu naukowego, jeżeli dotyczy,
 • Nazwę szkoły lub uczelni,
 • Czas trwania edukacji.

Spójrz na przykład sekcji z wykształceniem poniżej:

Zarządzanie – magister

Uniwersytet Ekonomiczny

Poznań

09.2018-09.2020

 • Otrzymywałem stypendium rektora uczelni dla najlepszych studentów.
 • Byłem przewodniczącym Koła Naukowego.
 • Zorganizowałem konferencję ABC.

Kandydaci, którzy mają duże doświadczenie nie powinni tak szczegółowo opisywać swojej edukacji. Lepiej, żeby poświęcili miejsce w swoim CV na opis poprzednich stanowisk i osiągnięć. Jeżeli jednak jesteś świeżo upieczonym absolwentem, dodaj informacje, które potwierdzają, że jesteś ambitną, gotową do działania osobą. To na pewno zaimponuje pracodawcy.

📌W tę sekcję wpisz tylko najwyższy stopień edukacji, chyba że niższy szczebel był bardziej związany z posadą, o którą się starasz. Wówczas wymień obie szkoły.Przykłady listów motywacyjnych dla pracowników kontroli jakości

Kursy dające uprawnienia rzeczoznawcy

Choć pracodawcy preferują na to stanowisko zatrudniać osoby, które ukończyły szkoły techniczne, to szansę na zdobycie tej pracy mają także humaniści. Warto jednak pamiętać, że tutaj liczą się kursy, które dają ci uprawnienia rzeczoznawcy.

Jeśli ukończyłeś szkołę niemającą związku z pracą, o którą się ubiegasz, koniecznie wspomnij w tej sekcji o kursie.

Jakie umiejętności powinien mieć kontroler jakości?

Sekcja z umiejętnościami jest jedną z ważniejszych części CV. To z niej pracodawca dowiaduje się, w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju firmy. Jest ona także kluczowa w początkowych fazach rekrutacji.

Coraz częściej pracodawcy sięgają po programy komputerowe nazywane programami śledzenia kandydatów. Skanują one CV i list motywacyjny, a następnie odrzucają te podania, które nie mają odpowiedniej liczby słów kluczowych. Nie musisz się jednak martwić – słowa kluczowe nie są pilnie strzeżoną tajemnicą. To najczęściej umiejętności, które są wymienione w ofercie pracy.

Opisując swoje umiejętności:

 • Jako pierwsze wymień te, które pojawiają się w ofercie pracy,
 • Nigdy nie kłam na temat swoich kwalifikacji,
 • Podaj zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie,
 • Postaraj się zapisać je w takim samym brzmieniu, w jakim pojawiają się w ofercie pracy.

📌Nasz kreator CV daje ci możliwość szybkiego edytowania dokumentów aplikacyjnych. Dzięki temu w mgnieniu oka możesz dostosować swój życiorys zawodowy do konkretnej oferty pracy.


Umiejętności twarde dla kontrolera jakości

Umiejętności twarde, nazywane też technicznymi, zdobywa się podczas pracy lub nauki. Specjalista pracujący jako kontroler jakości musi posiadać choć kilka z nich, ponieważ bez tego nie będzie w stanie wykonywać swojej pracy poprawnie.

Pamiętaj, aby dostosować listę swoich umiejętności do branży, w której chcesz zdobyć posadę. Oto przykładowe umiejętności twarde:

 • Umiejętność syntezy i analizy
 • Nadzorowanie procesu produkcyjnego
 • Umiejętności kierownicze
 • Umiejętność pracy w systemie zmianowym

Łatwość podejmowania szybkich decyzji i inne umiejętności miękkie

Umiejętności miękkie są często związane z cechami charakteru danej osoby, ale części z nich można się nauczyć. Dzięki nim pracodawca zdecyduje, czy sprawdzisz się na danym stanowisku pracy. Oto kilka przykładowych umiejętności miękkich:

 • Umiejętność rozwiązywania konfliktów,
 • Łatwość podejmowania szybkich decyzji,
 • Komunikatywność,
 • Dokładność i precyzja,
 • Zwracanie uwagi na szczegóły.

Napisz list motywacyjny dla pracownika kontroli jakości

Podsumowanie zawodowe – jak je napisać?

Podsumowanie zawodowe to krótki opis twoich największych osiągnięć, umiejętności, celów zawodowych, etc. To kilka zdań, które mają przekonać pracodawcę, że warto przeczytać dokładniej twoje CV.

W Polsce dodawanie podsumowania do życiorysu zawodowego to wciąż mało popularna praktyka. Oznacza to, że jeśli dodasz je do swojego CV, masz szansę wyróżnić się nawet na tle tych kandydatów, którzy mają większe doświadczenie lub lepsze wykształcenie.

Poniżej przedstawiamy przykład podsumowania zawodowego:

Jestem kontrolerem jakości z pięcioletnim doświadczeniem w branży spożywczej. Dzięki moim umiejętnościom analitycznym, zapobiegłem przedostaniu się wadliwych produktów do sprzedaży. Dokładność i skrupulatność pozwoliły mi zaoszczędzić firmie ponad 1 milion złotych strat. Obecnie szukam nowych możliwości zawodowych.


Dostosuj swoje podsumowanie zawodowe do konkretnej oferty pracy, aby wywrzeć jeszcze lepsze wrażenie na potencjalnym szefie.

📌Podsumowanie zawodowe powinno się znaleźć na górze CV, tuż pod nagłówkiem, jednak jego pisanie możesz zostawić na sam koniec. Dzięki temu będziesz “na bieżąco” z najważniejszymi faktami dotyczącymi twojej kariery.


Początkujący kandydaci w tej sekcji powinni skupić się na opisaniu swoich umiejętności, a także celów zawodowych.

Dodatkowe sekcje w CV

Doskonałym sposobem na wyróżnienie swojego CV jest dodanie do niego dodatkowych sekcji. Dzięki nim pokażesz, co sprawia, że jesteś wyjątkowym kandydatem, lepszym od konkurencji. Przykładowe dodatkowe sekcje to:

 • Znajomość języków obcych,
 • Zainteresowania,
 • Obsługa komputera,
 • Kursy i szkolenia.

Nasz kreator CV daje ci możliwość szybkiego dodania sekcji do twojego życiorysu zawodowego, dzięki czemu możesz z łatwością edytować swoje podanie.

Kursy i szkolenia

Dobry kandydat powinien uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku. Dodanie kursów i szkoleń do CV to doskonały sposób na pokazanie pracodawcy, że jesteś osobą ambitną, która nie boi się nowych wyzwań i chce się rozwijać.

W tej sekcji możesz wpisać wszelkie szkolenia i kursy, które pozwoliły ci zdobyć szeroką wiedzę fachową związaną z kontrolą jakości. Możesz też pochwalić się wszystkimi szkoleniami, dzięki którym zdobyłeś nowe kompetencje. Opisz te z nich, które z pewnością przydadzą się na danym stanowisku, na przykład umiejętności kierownicze czy z zakresu efektywnej komunikacji.

Zainteresowania

Zainteresowania często pojawiają się w CV kandydatów. To bardzo dobra sekcja, która może zagrać na twoją korzyść. Niestety, niewielu ludzi wie, jak poprawnie ją napisać.

Nie możesz po prostu wymieniać wszystkich swoich pasji jak leci. Muszą być one związane z branżą, w której starasz się o pracę lub rozwijać umiejętności potrzebne na danym stanowisku.

Zainteresowanie nauką na temat nowinek technicznych z pewnością zrobi na pracodawcy większe wrażenie niż informacja, że lubisz lepić garnki z gliny. Zapoznaj się z naszym poradnikiem, w którym dokładnie opisaliśmy, jakie zainteresowania warto wpisać do CV i dlaczego.

Ulepsz swoje podanie

Napisz list motywacyjny kontrolera jakości

List motywacyjny kontrolera jakości może wyróżnić cię na tle konkurencji. Pozwala on na przedstawienie większej ilości informacji, na które nie było już miejsca w CV. Możesz w nim pokazać swoją unikatową osobowość i przekonać pracodawcę, że to właśnie ty zasługujesz na posadę.

Unikaj błędów

Skuteczne CV to bezbłędne CV. Zadbaj o to, by twoje podanie było nieskazitelne. Zanim wyślesz je do potencjalnego szefa, koniecznie jeszcze raz przeczytaj je pod kątem błędów. Zwróć szczególną uwagę na:


Napisz list motywacyjny dla pracownika kontroli jakości

 • Nieczytelne zdania,
 • Błędy ortograficzne,
 • Literówki,
 • Interpunkcję.

Zajmie ci to niewiele czasu, a może pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy. Pamiętaj, że podanie z błędami może zostać odebrane jako brak zaangażowania czy niechlujstwo.

Wybierz estetyczny wzór CV, opracowany przez ekspertów z branży

Napisanie CV może stanowić wyzwanie. Aby oszczędzić sobie zachodu i mieć pewność, że twoje CV będzie spełniało wymagania rekruterów, sięgnij po nasze szablony. Nie musisz męczyć się z tworzeniem nudnego i niewyróżniającego się podania w Wordzie

Wybierz jeden z naszych szablonów i edytuj go tak, aby spełniał twoje oczekiwania i zadowolił pod względem estetycznym. Estetyczne podanie momentalnie zwróci uwagę rekrutera i zapewni ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

CV dla kontrolera jakości produktów – podsumowanie artykułu

Wiesz już, jak stworzyć CV osoby ubiegającej się o stanowisko kontrolera jakości. Na sam koniec przypominamy kilka najważniejszych informacji:

 1. Ciekawe podsumowanie zawodowe może wyróżnić cię na tle konkurencji.
 2. W sekcji z doświadczeniem zawodowym wypisz także swoje obowiązki i osiągnięcia.
 3. Tam, gdzie jest to możliwe, używaj danych liczbowych.
 4. Dostosuj swoje podanie do konkretnej oferty pracy.
 5. W swoim CV umieść zarówno umiejętności miękkie, jak i twarde.
 6. Dodaj dodatkowe sekcje, aby wyróżnić się na tle innych kandydatów.
 7. Skorzystaj z szablonu CV, aby pisanie podania stało się łatwiejsze.
 8. Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych, sprawdź je pod kątem błędów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pisania podania o pracę? Zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz ciekawe artykuły z poradami. Skorzystaj z naszego kreatora CV i stwórz idealne podanie dla kontrolera jakości już dziś!

Najczęściej zadawane pytania

Czy kontroler jakości musi umieszczać zdjęcie w swoim CV?

Umieszczanie zdjęcia w CV to dość kontrowersyjny temat. Decyzja zależy od ciebie i powinna być podjęta z uwzględnieniem wielu czynników. Jeżeli pracodawca nie prosi o fotografię w ogłoszeniu o pracę, zazwyczaj lepiej jest ją pominąć. Jeśli jednak pojawia się informacja o zdjęciu i zdecydujesz się na jego dodanie, zadbaj o to, by fotografia była profesjonalna i przedstawiała cię w dobrym świetle.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, kiedy warto dodawać zdjęcie do CV, a kiedy lepiej je pominąć, koniecznie zajrzyj do naszego poradnika.

Czy moje CV musi zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych?

Tak, zamieszczenie klauzuli w CV jest konieczne. Bez niej pracodawca nie będzie mógł wziąć cię pod uwagę podczas rekrutacji. Dodaj klauzulę w stopce dokumentu i zmniejsz czcionkę, aby zaoszczędzić cenne miejsce w twoim CV. Pamiętaj, że powinna być ona zapisana w swojej aktualnej formule, a także znaleźć się na wszystkich stronach CV.

Nie musisz jej umieszczać w liście motywacyjnym, chyba że pracodawca zaznaczył inaczej w ogłoszeniu o pracę.

Przeczytaj nasz poradnik i napisz doskonałe CV kontrolera jakości już dziś!

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV