Przykład CV architekta: przewodnik pisania życiorysu

Stworzenie poprawnego życiorysu architekta jest kluczowe do zdobycia wymarzonej pracy. Architekci wiedzą dokładnie jak zaprojektować budynek. Muszą oni skupiać się na poszczególnych elementach konstrukcji, aby krok po kroku stworzyć solidną strukturę. Tak samo jest przy tworzeniu CV: poszczególne elementy muszą być przemyślane i razem tworzyć spójną, przekonującą całość.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Przykład CV architekta

Karolina Kowalska
726 524 632
karolina.kowalska@gmail.com
Poznań

Profesjonalne podsumowanie

Jestem architektką z dużym doświadczeniem. Pracowałam zarówno z projektami komercyjnymi, jak i mieszkalnymi. Z sukcesem ukończyłam 20 projektów, uwzględniając prace legislacyjne. Mój projekt szkoły publicznej został nagrodzony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Doświadczenie zawodowe
Starsza architekta
Biuro Architektoniczne, Warszawa
2015-obecnie

  • Zrealizowałam 5 projektów komercyjnych na terenie województwa Mazowieckiego.
  • Przy tworzeniu projektów, uwzględniłam przewidywaną inflację, oszczędzając firmie 50 000 złotych.
  • Konsultowałam wykonane projekty z inspektorem budowlanym, aby uniknąć opóźnień w realizacji projektów.

Wykształcenie
Magister Architektury

Politechnika Poznańska
2005-2008

  • Ukończyłam studia magisterskie ze średnią 4.8.
  • Otrzymałam stypendium marszałka za przygotowaną pracę magisterską.

Umiejętności:

  • Realizacja projektów budowlanych
  • Projektowanie obiektów publicznych, w tym szkół i szpitali
  • Rysunek techniczny
  • Materiałoznawstwo
  • Photoshop
  • Znajomość prawa budowlanego
  • AutoCad
  • ArchiCad

Według portalu wynagrodzenia.pl, w Polsce architekt specjalista zarabia około 5 480 złotych brutto, z kolei starszy specjalista przeciętnie otrzymuje 7 080 złotych brutto miesięcznie. Stawka ta może się różnić w zależności od specyfikacji. Inne wynagrodzenie otrzyma osoba projektująca prywatne budynki, a inne architekt obiektów komercyjnych. 💰

Praca w architekturze jest bardzo pożądana. Właśnie dlatego istnieje tak duża konkurencja. Musisz wyróżnić się na tle innych kandydatów i pokazać, że to właśnie ty zasługujesz na zatrudnienie. Z naszą pomocą z powodzeniem zaprezentujesz swoje osiągnięcia i przejdziesz do dalszych etapów rekrutacji.

Jak napisać CV architekta?

W tej części artykułu znajdziesz informacje na temat tego, jak stworzyć profesjonalne CV. Współpracujemy z ekspertami ds. pisania CV, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twój życiorys przekona rekruterów do twojej osoby. Aby ułatwić proces tworzenia podania, użyj naszego narzędzia do tworzenia CV, a także przykładowych szablonów życiorysów.

cv architekta

Struktura, format i układ

💡Rekruterzy poświęcają zaledwie kilka sekund na przejrzenie życiorysu.

Właśnie dlatego tak istotne jest, aby stworzyć CV, które wyróżni cię na tle innych kandydatów. Pamiętaj, że aby zdobyć pracę jako architekt musisz nie tylko być lepszy od innych, ale także umieć pokazać swoje kwalifikacje. Poświęć swojemu podaniu uwagę i użyj sprawdzonych wzorów z idealną strukturą.

Oto sekcje, które powinny się znaleźć w życiorysie każdego architekta:

  • NAGŁÓWEK: w tej części przedstawisz siebie, jako kandydata idealnego na oferowane stanowisko.
  • PODSUMOWANIE: podsumowanie zawodowe powinno być zwięzłe i dostosowane do stanowiska, o które się ubiegasz.
  • DOŚWIADCZENIE: w tej sekcji przedstawisz swoje osiągnięcia zawodowe i doświadczenia w pracy architekta.
  • WYKSZTAŁCENIE: skorzystaj z tej części, aby zaprezentować swoją ścieżkę edukacyjną.
  • UMIEJĘTNOŚCI: w tej sekcji powinny się pojawić twoje miękkie i twarde umiejętności.
  • DODATKOWE SEKCJE: aby stworzyć wyjątkowy życiorys, dodaj dodatkowe sekcje, które pokażą rekruterom, dlaczego jesteś najlepszym kandydatem.

Wiesz już, jakie części powinien zawierać twój życiorys architekta. Spójrzmy teraz na to, jak powinien być sformatowany.

⚠️ Pamiętaj, że w zawodzie architekta liczą się nie tylko kwalifikacje techniczne, ale także zmysł artystyczny. Wybierz taki szablon życiorysu, który pomoże ci wyróżnić te dwie cechy.

Układ życiorysu powinien być przejrzysty i przyciągać uwagę potencjalnego pracodawcy. Tworząc CV, możesz skorzystać z następujących formatów.

Format funkcjonalny

W formacie funkcjonalnym prezentujesz najpierw swoje umiejętności, a dopiero potem doświadczenie. Ze względu na taki układ, format funkcjonalny jest idealnym wyborem dla osób, które dopiero ukończyły studia lub technikum architektoniczne i nie mogą się jeszcze pochwalić dużym doświadczeniem zawodowym.

Format chronologiczny

W porządku chronologicznym najpierw przedstawisz swoje osiągnięcia zawodowe i wykształcenie. Obie sekcje powinny być przedstawione w odwróconym porządku chronologicznym, czyli tak, aby ostatnie stanowiska pojawiały się jako pierwsze. W ten sposób rekruterzy szybko zauważą najwyższe stanowiska, które były przez ciebie pełnione. Ten format polecany jest osobom, które mają średnie lub duże doświadczenie na stanowisku architekta.

Format mieszany

Profesjonalne CV architekta może mieć format mieszany, czy też łączony. Jak sama nazwa wskazuje, taki układ zawiera zarówno cechy formatu funkcjonalnego, jak i chronologicznego. Taki układ jest odradzany osobom początkującym. Sprawdzi się jednak idealnie, jeżeli masz bogate doświadczenie i ubiegasz się na wyższe stanowisko.

Tytuł i dane kontaktowe

Tytuł, czy też nagłówek życiorysu, gra kluczową rolę podczas rekrutacji. To pierwsza rzecz, którą twój potencjalny pracodawca zauważy, przeglądając twoje podanie.

Pamiętaj, że dane kontaktowe, które podajesz, muszą być aktualne i zapisane poprawnie. Nawet najlepszy kandydat może stracić swoją szansę, jeżeli rekruter nie będzie się mógł z nim skontaktować.

Jeżeli chodzi o dane kontaktowe, nie istnieje żaden określony format, którego musisz użyć w tej sekcji. Pamiętaj jednak, aby twoje imię i nazwisko znajdowało się na samej górze. Dane powinny być przejrzyste i łatwe do odczytania.

Poprawne i niepoprawne przykłady

👍 Poprawny przykład

Karolina Kowalska

726 524 634

karolina.kowalska@gmail.com

Warszawa


Niepoprawny przykład

Karolina Kowalska

726 524 634

karolcia.kiss@gmail.com

Adres: Ul. Słoneczna 15

65-900 Warszawa


Zwróć uwagę, że poprawny przykład jest przejrzysty i zawiera tylko podstawowe dane. Nie ma potrzeby umieszczania dokładnego adresu, wręcz przeciwnie: za dużo danych sprawi, że ta sekcja będzie mniej czytelna, a także może wydawać się chaotyczna i być dla ciebie niechlujną wizytówką.

Adres e-mail powinien wyglądać profesjonalnie i być łatwy do odczytania. Unikaj nieprofesjonalnych zwrotów takich jak w powyższym przykładzie. Najlepiej, jeżeli twój e-mail nie będzie zawierał nieczytelnych znaków czy liczb.

Czy w CV architekta należy umieścić zdjęcie?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Choć poza granicami kraju coraz częściej odchodzi się od umieszczania zdjęć w CV, w Polsce niektórzy pracodawcy o nie proszą.

Umieszczenie zdjęcia w życiorysie może prowadzić do świadomej lub nieświadomej dyskryminacji ze względu na wygląd. Wielu pracodawców odchodzi więc od tej praktyki, aby zadbać od potencjalnych kandydatów, ale także i siebie i nie ryzykować bycia oskarżonym o wybór kandydatów na podstawie ich wyglądu.

Najlepiej zrobisz, jeśli dokładnie przejrzysz ogłoszenie o pracę. Jeżeli pracodawca wyraźnie napisał, że CV i list motywacyjny powinny zawierać zdjęcie, dodaj je do swojego podania. Jeżeli taka prośba nie padła, nie musisz dodawać zdjęcia. Pamiętaj jednak, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (RODO), pracodawca nie może wymagać od kandydatów zdjęcia w podaniu o pracę.

📌Porada: Jeżeli chcesz dołączyć swoje zdjęcie do CV, wybierz taki szablon życiorysu, który umożliwi ci szybkie dodanie fotografii.

⚠️Uwaga: CV jest twoją wizytówką. Pamiętaj, że jeżeli ubiegasz się o pracę, musisz wyglądać tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe. Twoje zdjęcie powinno mieć właściwy format, być wyraźnie, a także wyważone. Selfie, czy też zdjęcie z imprezy nie jest dobrym pomysłem.

Doświadczenie: jak zaprezentować swoje doświadczenie na stanowisku architekta?

Zaprezentowanie odpowiednich umiejętności w życiorysie architekta jest niezwykle istotne. Zacznij prezentację od przedstawienia swojego najistotniejszego doświadczenia w pracy architekta. To właśnie ta sekcja pokaże twojemu potencjalnemu szefowi, że masz doświadczenie, które pomoże ci z powodzeniem pełnić daną funkcję.

cv architekta

💡Fakt: Pamiętaj, że rekruterzy otrzymują setki aplikacji i mają mało czasu na poświęcanie uwagi każdej z nich.

W związku z powyższym twój życiorys powinien zawierać tylko to doświadczenie, które jest istotne dla stanowiska, o które aplikujesz. Fakt, że od najmłodszych lat ćwiczysz fechtunek może być interesujący dla twoich znajomych, ale nie wnosi nic istotnego dla rekrutera. W tej sekcji należy wymienić te informacje, które przekonają potencjalnego pracodawcę, że jesteś jego najlepszym wyborem.

Aby ułatwić sobie pracę, sięgnij po wzór CV architekta. W ten sposób wypełnisz tę sekcję w szybki i prosty sposób.

Pamiętaj, że każde doświadczenie, które przedstawiasz, powinno zawierać następujące informacje:

  • tytuł zawodowy,
  • nazwę firmy,
  • twoje poprzednie stanowisko,
  • czas trwania pracy.
📌Jeżeli chcesz zdobyć lepszą pracę, dokładnie opisz, jaki był twój zakres obowiązków na danym stanowisku.

Nie masz dużego doświadczenia zawodowego? Nie martw się. Nawet jeżeli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, masz szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Poświęć więcej uwagi doświadczeniom, które zdobyłeś podczas nauki, na przykład podczas praktyk studenckich lub wolontariatu.

Przykłady

Doświadczenie w życiorysie osoby ubiegającej się o stanowisko architekta z dużym doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe

Starsza architekta

Architektura Plus, Warszawa

2015-obecnie

  • Przygotowywałam i nadzorowałam realizację 5 projektów komercyjnych w Warszawie.
  • Przygotowywałam analizę finansową projektów, uwzględniając inflację i zmiany kosztów materiałów.
  • Tworzyłam plan prac budowlanych.
  • Nadzorowałam prace legislacyjne, konsultując pracę z lokalnym inspektorem budowlanym, dzięki czemu 90% projektów zostało zrealizowanych bez przeszkód.

Doświadczenie w życiorysie początkującego architekta

Pamiętaj, że praca architekta wymaga dużego doświadczenia, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeżeli ubiegasz się o stanowisko architekta, ale nie możesz pochwalić się wybitnymi osiągnięciami, postaraj się w interesujący sposób przedstawić doświadczenie, które zdobyłeś na wolontariacie, albo na stażu.

Doświadczenie zawodowe

Praktykantka architekt

Architektura Plus

2013-2015

  • Współpracowałam ze starszymi architektami, pomagając w stworzeniu 5 komercyjnych projektów.
  • Pracowałam na oprogramowaniu AutoCad, uzyskując zaawansowany poziom.

Pamiętaj, że jeżeli nie masz absolutnie żadnej historii zawodowej do zaprezentowania, zawsze możesz aplikować o staż, gdzie zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie. Dzięki praktykom będziesz mógł przygotować portfolio, w którym zademonstrujesz swój pierwszy projekt budowlany.

📌Porada: Zwróć uwagę, że w podanych przykładach pojawiają się dane liczbowe. Jeżeli jest to możliwe, potwierdź swoje osiągnięcia danymi, aby zaprezentować je w mierzalny sposób.

Edukacja: jak podkreślić swoje doświadczenie w zakresie architektury?

Życiorys zawodowy architekta powinien zawierać sekcję z wykształceniem. Aby zostać starszym architektem, będziesz musiał ukończyć co najmniej studia licencjackie. Niektórzy pracodawcy mogą oczekiwać od aplikujących studiów magisterskich. Większość, firm poszukuje osób z wykształceniem wyższym. Niezależnie od tego, czy ukończyłeś studia, czy technikum, pamiętaj, aby zawrzeć informacje o wykształceniu w tej sekcji.

Przykłady

Wykształcenie

Magister Architektury

Politechnika Poznańska

2005-2008

  • Ukończyłam studia magisterskie z najwyższą średnią na roku.
  • Otrzymałam stypendium rektora za wybitne osiągnięcia z zakresu architektury komercyjnej.

📌 Jeżeli podczas swoich studiów otrzymałeś specjalne nagrody, wspomnij o nich w tej sekcji. Może być to szczególnie przydatne dla osób, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego. Jeżeli temat pracy dyplomowej szczególnie zazębia się z wymaganiami stanowiska, o które się ubiegasz, przedstaw ją w tej części życiorysu.

🎁 Jeżeli ukończyłeś studia wyższe, nie musisz wspominać o szkole średniej.

Umiejętności: Jakie kwalifikacje powinny znaleźć się w życiorysie architekta?

Każdy życiorys powinien zawierać sekcję z umiejętnościami. Z pewnością zauważysz, że skuteczne CV przedstawia zarówno kwalifikacje miękkie, jak i twarde.

Twoje kwalifikacje powinny cię wyróżniać. Wiele kandydatów często popełnia błąd i kłamie na temat tego, jakie umiejętności rzeczywiście ma. Pracodawcy mogą jednak szybko zweryfikować to, czy coś potrafisz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nawet jeżeli czujesz pokusę, aby ubarwić nieco tę sekcję, nie rób tego, bo prawda szybko ujrzy światło dzienne.

Większość firm, w szczególnie dużych, prosi kandydatów o składanie dokumentów aplikacyjnych online. Dzięki temu wszystkie podania mogą być przefiltrowane przez systemy śledzenia kandydatów. Są to specjalne oprogramowania, które wstępnie selekcjonują CV, odrzucając te, które nie zawierają niezbędnych słów kluczowych.

cv architekta

Jeżeli ubiegasz się o pracę na stanowisku architekta, upewnij się, że dokładnie przeczytałeś ogłoszenie o pracę. Oferty pracy zawierają zakres obowiązków i kwalifikacje, które są oczekiwane od danego kandydata. Są to właśnie słowa kluczowe, które powinny znaleźć się w twoim życiorysie.

Kreator CV pomoże ci w stworzeniu aplikacji, która przejdzie wstępny proces eliminacji.

👇 Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwalifikacje, które należy zawrzeć w podaniu o pracę na architekta:

Umiejętności twarde:

  • Projektowanie obiektów użytkowych
  • Projektowanie mieszkań
  • Materiałoznawstwo
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop
  • Biegłość w programie AutoCad
  • Dobra znajomość ArchiCad
  • Prawo jazdy kat B

Umiejętności miękkie:

  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zarządzanie zespołem i przywództwo
  • Kreatywność
  • Punktualność i możliwość wykonywania pracy na czas

W CV architekta powinny się znaleźć zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie. Choć do wykonywania tego zawodu najważniejsze są kwalifikacje techniczne, to niektóre miękkie także mogą przydać się w twojej pracy.

📌Najważniejsze, abyś podawał te kwalifikacje, które są istotne dla stanowiska, o które się ubiegasz.

To, że jesteś osobą komunikatywną, nie ma wielkiego znaczenia, jeżeli pracujesz nad indywidualnymi projektami, na przykład projektując dom. Jeżeli jednak aplikujesz o pracę nad wielkim projektem komercyjnym, na stanowisko głównego architekta, taka umiejętność może przekonać pracodawcę, aby zaprosić cię na rozmowę kwalifikacyjną.

Podsumowanie zawodowe: jak je napisać

W podsumowaniu osoba ubiegająca się o pracę powinna krótko opisać swoje kluczowe osiągnięcia, doświadczenie i najważniejsze umiejętności. Pamiętaj, że ta sekcja powinna być napisana w zwięzły, prosty, ale też interesujący sposób.

📌Jeżeli poszukujesz pracy, ale jesteś początkującym kandydatem, zamiast podsumowania przedstaw swoje cele zawodowe.

Poświęć tej części nieco więcej czasu, ponieważ jest ona bardzo istotna. Wybierz taki szablon CV, który zawiera tę sekcję. Powinna się ona znaleźć na górze twojego życiorysu. Pamiętaj, że będzie to jedna z pierwszych rzeczy, na którą zwróci uwagę rekruter.

Poniżej Przedstawiamy przykłady poprawnie i niepoprawnie napisanej sekcji z podsumowaniem zawodowym:

👍 Poprawne

Jestem architektką z 15 latami doświadczenia. Pracowałam zarówno z klientami indywidualnymi, jak i komercyjnymi. Nadzorowałam prace legislacyjne nad ponad 50 projektami i przeprowadzałam badania skuteczności projektów. Moja koncepcja projektu na wykonanie targu miejskiego w Rzeszowie otrzymała nagrodę Pritzkera.


Niepoprawne

Jestem architektką. Ukończyłam studia magisterskie. Mam 15 lat doświadczenia. Pracowałam nad projektami architektonicznymi.


W poprawnym przykładzie informacje o kandydatce zostały zaprezentowane w czytelny i prosty sposób. Przedstawione są w nim kwalifikacje, które poparte są konkretnymi danymi liczbowymi. Kandydatka zaprezentowała też najważniejszą otrzymaną nagrodę.

W niepoprawnym przykładzie opis jest za krótki i zbyt ogólny. Brakuje w nim szczegółowych informacji i danych.

Dodatkowe sekcje w CV architekta

Jeżeli chcesz wyróżnić się jako architekt, rozważ stworzenie dodatkowych sekcji w swoim życiorysie. Wykorzystaj całą przestrzeń, jaką masz w CV, aby przekonać potencjalnego szefa do swojej osoby.

Dodatkowe sekcje życiorysu mogą prezentować twoje certyfikaty, nagrody, znajomość programów informatycznych, zainteresowania, a nawet języki. Jeżeli te dodatkowe kwalifikacje są odpowiednie dla stanowiska, o które się starasz, mogą one przenieść twoje podanie na sam szczyt.

Programy informatyczne

Architekt musi mieć dobrą znajomość programów do rysunku technicznego. W tej sekcji możesz wymienić programy, jakie znasz, a także podać poziom biegłości.

Przykład
Obsługiwane programy informatyczne:
  • Projektowanie przy pomocy AutoCAD,
  • Photoshop
  • Adobe Ilustrator,
  • Artlantis Studio,
  • Corel Draw

Języki

Niektóre projekty architektoniczne realizowane przez firmę mogą wymagać międzynarodowej współpracy. W takim przypadku, znajomość języków obcych może sprawić, że łatwiej będzie ci dostać pracę.

Przedstawiając znajomość języków, nie zapomnij wspomnieć o poziomie biegłości. Postaraj się zdobyć uznawane certyfikaty, które potwierdzają twoją znajomość języków obcych. Język angielski może być poparty certyfikatem TOEFL lub IELTS, a dla hiszpańskiego idealny będzie SIELE.

Porady, jak ulepszyć swoje CV architekta

Praca architekta jest skomplikowana. Architekt musi ciężko pracować, aby zdobyć kwalifikacje pozwalające na wykonywanie zawodu. Jednak stworzenie CV może być ogromnym wyzwaniem nawet dla doświadczonych architektów.

cv architekta

Jeżeli chcesz, aby twoje podanie się wyróżniało, skorzystaj ze wzoru CV i przykładowych szablonów. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że twoje dokumenty są sformatowane we właściwy sposób, a także estetyczne.

Zanim wyślesz swoją aplikację, przyjrzyj się stworzonej dokumentacji. Sprawdź, czy zdania są zapisane w poprawny sposób i nie zawierają błędów ortograficznych.

⚠️Pracodawcy mogą odrzucić twoje podanie, jeżeli zauważą jakiekolwiek błędy.

Portfolio

Jeżeli pracowałeś jako projektant lub jesteś autorem koncepcji architektonicznej, możesz dołączyć portfolio do swojego podania. W ten sposób zaprezentujesz pracodawcy konkretne projekty. Skorzystaj z tej możliwości, nawet jeżeli w ofercie pracy nie napisano nic o wysyłaniu portfolio. Dobrze przygotowana dokumentacja zrealizowanego projektu może drastycznie zwiększyć szansę na zdobycie nowej pracy.

List motywacyjny architekta

W ogłoszeniu o pracę można znaleźć informację o tym, czy list motywacyjny jest wymagany przez pracodawcę. Nawet jeżeli nie znalazłeś takiej informacji, przygotuj list motywacyjny. Możesz zaprezentować w nim swoje najważniejsze osiągnięcia, a także pokazać swoją wyjątkową osobowość.

List motywacyjny może być szczególnie pomocny dla osób, które mają małe doświadczenie w zawodzie. Profesjonalny list może zawierać tytuł pracy dyplomowej, która związana jest ze stanowiskiem, o które się ubiegasz. Omów szerzej swoje cele zawodowe i wspomnij o tym, co możesz zaoferować danej firmie.

Podsumowanie: idealne CV architekta

Podczas tworzenia idealnego podania, architekt powinien pamiętać o następujących rzeczach:

  • Użyj narzędzia do budowania CV lub sięgnij po szablony życiorysów, aby stworzyć przejrzyste, przyciągające wzrok podanie.
  • Napisz imponujące podsumowanie zawodowe.
  • Zawrzyj w swoim życiorysie następujące sekcje: doświadczenie, edukację oraz kwalifikacje.
  • Dodaj do swojego podania dodatkowe sekcje, które wyróżnią cię na tle konkurencji.
  • List motywacyjny pomoże ci wyróżnić się na tle innych kandydatów.
  • Dodaj do podania portfolio, aby zaprezentować swoje poprzednie projekty.
  • Pamiętaj, że CV oraz list motywacyjny powinny zawierać tylko te informacje, które są istotne dla stanowiska, o które się ubiegasz.

Stwórz idealny życiorys i list motywacyjny architekta, używając naszych wzorów i szablonów.

FAQ

Czy mogę podać języki, które znam w sekcji z umiejętnościami?

Języki możesz wymienić w sekcji z kwalifikacjami, ale jeżeli w ogłoszeniu mowa jest o pracy w międzynarodowym zespole, postaraj się stworzyć osobną sekcję w swoim życiorysie. W ten sposób będziesz mieć pewność, że twój potencjalny pracodawca szybko zauważy, że władasz innymi językami.

Czy muszę ukończyć studia wyższe, aby pracować jako architekt?

Tak, aby zdobyć zawód architekta, musisz ukończyć studia wyższe na kierunku architektura. Jako przyszły architekt musisz także odbyć praktykę zawodową, która trwa dwa lata. Aby zdobyć pozwolenie na wykonywanie zawodu, będziesz musiał również zdać egzamin prowadzony przez Okręgową Izbę Architektów.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV