Przykłady CV elektryka

Kiedy aplikujesz o pracę, musisz pamiętać, o stworzeniu doskonałego CV elektryka. Taki dokument pomoże ci zaprezentować swoje doświadczenie i umiejętności, a także ułatwi wyróżnić się na tle konkurencji w branży.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Profesjonalne CV elektryka – wzór

Jan Kowalski

Elektryk
Warszawa
511 341 333
jankowalski@gmail.com

Profesjonalne podsumowanie

Jestem specjalistą elektrykiem z licencją i z 7-letnim doświadczeniem w diagnostyce sieci elektrycznych i ich naprawach i instalacjach. Pracowałem z klientami prywatnymi i komercyjnymi. Jestem osobą sumienną i niezawodna, specjalizującą się w konserwacji urządzeń elektrycznych w luksusowych nieruchomościach.

Doświadczenie

Elektromonter
Firma XYZ
2019-2020

  • Na bieżąco usuwałem ustreki i nadzworowałem pracę urządzeń
  • Zajmowałem się naprawą sieci elektrycznych, w tym sieci przy basenach w ponad 100 luksusowych nieruchomościach.
  • Udało mi się usunąć 100% usterek.

Wykształcenie

Technikum Elektryczne
Czeladnik Elektryk z uprawnieniami do pracy w zawodzie elektryka
2015-2019

Umiejętności

  • Systemy zasilania i sterowania klimatyzacją
  • Konserwacja urządzeń elektrycznych
  • Diagnozowanie awarii elektrycznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Konserwacja sieci elektrycznej
  • Prace konserwacyjne
  • Obwody cyfrowe
  • Światłowody
  • Instalacja okablowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zdolności manualne
  • Precyzja
  • Rozwiązywanie problemów

Pracując jako elektryk, być może wiesz, jak istotne są małe części w całym systemie elektrycznym. Jeżeli jedna z nich zawiedzie, cały obieg elektryczny może być zagrożony i przestać działać. Nie inaczej jest z CV: każda jego część odgrywa kluczową rolę w całości.

Jeżeli nie wiesz jak stworzyć CV elektryka lub szukasz wzorów, jesteś w dobrym w miejscu. Z naszymi poradami i przykładami stworzysz profesjonalne CV w mgnieniu oka.

Fakty na temat pracy na stanowisku elektryka


cv elektryka

Spójrz na poniższe informacje dotyczące pracy elektryka:

  • Według portalu pl elektryk zarabia średnio 4 980 PLN brutto miesięcznie.
  • Płaca różni się też w zależności od doświadczenia.
  • Starszy specjalista zarabia średnio 5 960 PLN brutto miesięcznie.
  • Elektrycy są zatrudniani przez różne przedsiębiorstwa, małe i duże firmy, a także placówki publiczne.
  • Spora większość pracowników w branży to mężczyźni.

Jak stworzyć życiorys elektryka?

Znajdź narzędzie do budowy CV, które będzie dla ciebie odpowiednie. Zanim zaczniemy omawianie poszczególnych sekcji życiorysu, spójrzmy na strukturę i formaty.

Sprawdź nasze szablony życiorysu.

Jakich części w CV elektryk nie może pominąć?

💡Pamiętaj, że rekruterzy poświęcają na każde podanie około 6 sekund. Potrzebujesz CV, które zatrzyma wzrok pracodawcy na nieco dłużej.

Nawet jeżeli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, istnieje możliwość, że pojawi się ktoś z lepszym doświadczeniem lub wykształceniem. Tak ważne jest więc, aby w twoim CV elektryka nie zabrakło najważniejszych sekcji. Każda z nich powinna być przejrzysta, a także zawierać wyłącznie informacje adekwatne dla stanowiska, o które się starasz.

W twoim CV nie może zabraknąć:

  • nagłówka z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i adresem e-mail,
  • podsumowania zawodowego, w którym zwięźle opiszesz najważniejsze osiągnięcia w pracy,
  • sekcji z doświadczeniem,
  • sekcji z edukacją,
  • sekcji z umiejętnościami, twardymi i miękkimi.

Jeżeli naprawdę chcesz się wyróżnić, przygotuj profesjonalne CV z dodatkowymi sekcjami, np. wypisz znajomość języków obcych, umiejętności techniczne, czy nawet swoje zainteresowania.

Układ CV elektromontera

Bardzo ważne jest to, gdzie pojawiają się poszczególne części w CV. Odpowiada za to format CV elektryka. Istnieją trzy, spośród których możesz wybrać:

Format funkcjonalny

W tym układzie, najważniejsze są umiejętności, a nie doświadczenie. To właśnie twoje kompetencje pojawią się w CV jako pierwsze.

Dla kogo?

Taki układ przyniesie korzyść osobom bez doświadczenia oraz tym, którzy szukają pracy w nowej branży.

Format chronologiczny

Tu jako pierwsze pojawia się zawsze doświadczenie zawodowe i wykształcenie.

🎁Eksperci radzą, by tworzyć CV z odwróconym porządkiem chronologicznym, czyli zacząć od najnowszej pracy, a skończyć na najwcześniejszej. Dzięki temu pracodawca od razu zauważy twoje najbardziej adekwatne osiągnięcia i doświadczenie.

Dla kogo?

Ten format jest najbardziej popularny. Jest on zalecany osobom ze średnim i dużym doświadczeniem, jednak może się sprawdzić także w przypadku młodszych pracowników, którzy zrealizowali swój pierwszy staż zawodowy lub praktyki.

Format mieszany

Jak wskazuje nazwa, układ ten “miesza”, czy też łączy w sobie cechy dwóch poprzednich.

Dla kogo?

Ten format sprawdzi się najlepiej w przypadku osób pełniących stanowisko elektryka od wielu lat i mających szczególne osiągnięcia w branży. Będzie idealny dla osób, które starają się o stanowisko kierownicze.

🎁 W pisaniu CV pomoże ci wzór z odpowiednim formatem.

Nagłówek życiorysu

Nagłówek jest bardzo prosty do napisania. Każdy profesjonalny wzór CV będzie miał tę sekcję. Jej wypełnienie zajmie ci zaledwie chwilę, ale pamiętaj, by nie lekceważyć tego zadania. Musisz wiedzieć, że nagłówek życiorysu gra ważną rolę podczas poszukiwania pracy.

Jeżeli zapiszesz swoje dane w błędny sposób, np. twój adres e-mail będzie miał literówkę lub twój numer telefonu będzie nieaktualny, pracodawca nie będzie się mógł z tobą skontaktować, a ty możesz stracić szansę na zatrudnienie.

Nie ma odgórnie ustalonej kolejności pojawiania się danych kontaktowych w nagłówku, ale na samej jego górze powinno się znaleźć twoje imię i nazwisko. Pogrub je lub użyj nieco większej czcionki, aby wyróżniało się na tle innych informacji.

cv elektryka

Poprawne i niepoprawne przykłady nagłówka

👍 Poprawny przykład
Tomasz Stańczak

545 123 123

tomasz.stańczak@gmail.com

Olsztyn


Niepoprawny przykład

Tomasz Stańczak

domowy 545343231 nr 12345678 # 121331313

słodki123tyomeczek@buziaczek.pl

Ul. Krakowska 176

54-989 Olsztyn

POLSKA


W pierwszym przykładzie wszystkie dane są widoczne. Nie ma problemu z ich odczytaniem. Adres e-mail jest czytelny.

Drugi przykład zawiera za wiele informacji. Po pierwsze, wystarczy, że podasz jeden numer kontaktowy, pod którym będziesz dostępny, gdy zadzwoni rekruter. Warto oddzielić trzy cyfry liczbami, aby łatwiej było odczytać zapis. Pamiętaj też, że adres e-mail musi być czytelny i zawierać profesjonalne zwroty – ten w przykładzie zdecydowanie nie jest dobry.

Nie podawaj dokładnego adresu zamieszkania. Pracodawcy to nie interesuje, a za dużo informacji zajmuje bezcenną przestrzeń CV. Nie podawaj też nazwy kraju, chyba że starasz się o pracę za granicą.

🎁Eksperci radzą, by utworzyć adres e-mail składający się z imienia i nazwiska kandydata. Jeżeli taki adres jest już przez kogoś używany, możesz dodać uporządkowany ciąg cyfr na początku lub końcu adresu.

Czy zdjęcie jest wymagane?

Temat zdjęć w CV jest kontrowersyjny. Wielu pracodawców za granicą unika przyjmowania podania ze zdjęciem ze względu na ryzyko bycia oskarżonym o dyskryminację. W Polsce jednak pracodawcy proszą czasem o fotografię w ofercie o pracę. Wtedy i tylko wtedy, twoje CV powinno zawierać zdjęcie.

📌Wybierz takie przykładowe CV elektryka, które będzie miało opcję wgrania zdjęcia.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć zdjęcie, upewnij się, że jest ono profesjonalne, w rozmiarze zdjęcia paszportowego. Powinno być takie, jakiego użyłbyś w swoich oficjalnych dokumentach. Selfie i rozmazane zdjęcia z telefonu nie przejdą.

Pamiętaj, że celem zdjęcia jest pokazanie pracodawcy, że wyglądasz reprezentacyjnie i profesjonalnie, a nie afiszowanie się swoimi umiejętnościami fotograficznymi. Im bardziej wyważone jest zdjęcie w twoim życiorysie elektryka, tym lepiej.

Profesjonalne podsumowanie życiorysu elektryka

To w tym miejscu użyjesz słów, aby sprawić, że twoja osobowość wybrzmi w jak najlepszy sposób! Reszta twojego życiorysu obiektywnie przedstawia w szczegółach twoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i osiągnięcia.

Jednak to w podsumowaniu zawodowym w 2-4 zdaniach powinieneś podsumować, co jesteś w stanie zaoferować firmie jako elektryk. Wspomnij o swoich największych osiągnięciach.

📌Jeżeli jesteś początkujący w branży, zamiast profesjonalnego podsumowania przedstaw swoje cele zawodowe.

Oto przykład tego, jak powinno wyglądać profesjonalne podsumowanie życiorysu: 👇

POPRAWNIE
Od ponad 6 lat pracuję jako technik elektryk. Specjalizuję się w okablowaniu, naprawach i konserwacji instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych. Naprawiłem ponad 1000 usterek w okablowaniu, a dzięki stałemu nadzorowi i konserwacji sprzętu pozwoliłem zaoszczędzić mojej firmie ponad 100 000 złotych w skali roku.

NIEPOPRAWNIE

Jestem elektrykiem. Lubię pracować. Znam się na elektryczności i jestem miły.


Błędny przykład jest za krótki. Nie ma w nim żadnych informacji, które zatrzymałyby uwagę rekrutera. Nie można z niego nic wywnioskować o kandydacie. Rekruter raczej nie kontynuowałby czytania takiego życiorysu.

Drugi przykład zawiera szczegóły na temat specjalizacji kandydata. Wymienił on także swoje najważniejsze osiągnięcia, a także użył danych liczbowych do opisania rezultatów. Podsumowanie zawodowe zawierające dane liczbowe pokazuje pracodawcy mierzalne korzyści, które może dać firmie twoje zatrudnienie.

📌Choć ta sekcja musi znaleźć się zaraz pod nagłówkiem, zostaw jej pisanie na sam koniec. Dzięki temu będziesz na świeżo pamiętał swoje doświadczenie zawodowe, a także z jasnym umysłem przedstawisz swoje szczególne osiągnięcia.

cv elektryka

Systemy elektryczne: doświadczenie zawodowe w CV elektryka

Im więcej masz praktycznego doświadczenia, tym większe są twoje szanse na bycie zatrudnionym. W związku z tym konieczne jest pokazanie twojemu pracodawcy, co robiłeś w przeszłości. Powinieneś także wspomnieć o tym, czego się nauczyłeś i jak rozwinąłeś się w swoich poprzednich pracach w sekcji z doświadczeniem zawodowym. Pamiętaj, że ta część CV elektromontera może mieć wpływ zarówno na twoje szanse na pracę, jak i na stawkę, którą zaproponuje ci przyszły szef.

Pisząc tę sekcję, nie zapomnij wpisać następujących informacji:

  • Nazwa pełnionego stanowiska,
  • Nazwa firmy, w której pracowałeś,
  • Czas zatrudnienia.
📌Powyższe informacje znajdą się w CV niemal każdego kandydata. Wyróżnij się i wypisz swoje najważniejsze osiągnięcia i obowiązki na danym stanowisku. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pracodawca dobrze zrozumie, na czym polegała twoja praca.

Jak opisać twoje profesjonalne doświadczenie elektryka?

Większość ludzi zaczyna w tej dziedzinie jako praktykant elektryk. Jak sama nazwa wskazuje, pracujesz wówczas jako asystent pod okiem mistrza elektryka.

Rozwiń opis stanowiska. Na przykład, napisz, że naprawiłeś domowe okablowanie elektryczne, wykonywałeś konserwację domowych instalacji elektrycznych, pracowałeś z oprawami oświetleniowymi i tak dalej. Możesz również zdecydować się na bardziej humanistyczne podejście i powiedzieć, że wysłuchiwałeś dokładnie klientów, którzy przedstawiali swoje problemy. Zaoferowałeś im też różne rozwiązania. To z kolei zwiększyło twoje umiejętności komunikacyjne i oszczędziło czas oraz budżet.

Spójrz na przykład

Doświadczenie zawodowe

Elektryk

Firma ABC

2016-2020

  • Naprawiałem okablowanie elektryczne, co zaowocowało oszczędnościami na poziomie 40%.
  • Oferowałem klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb, dzięki czemu ich zadowolenie utrzymywało się stabilnie na poziomie 100%.

📌Jeżeli to tylko możliwe, używaj danych liczbowych do potwierdzenia informacji o sobie. W ten sposób pracodawca w mierzalny sposób zrozumie, co możesz wnieść do firmy.

CV dla elektryka bez doświadczenia zawodowego

Osoby zaczynające pracę stresują się tym, że nie mają doświadczenia. Nawet jeżeli dopiero starasz się o pierwszą pracę na etacie, możesz obrócić tę sekcję na swoją korzyść. Jak?

Pomyśl o wykonywanych przez siebie praktykach i stażach. Większość szkół zawodowych i techników szkolących elektryków wymaga takich praktyk, aby kandydat ukończył szkołę. To właśnie je możesz zaprezentować w tej sekcji.

Nawet jeżeli twoje doświadczenie jest niewielkie, możesz zapisać je w taki sposób, który zainteresuje rekrutera

👇Spójrz na poniższy przykład

Stażysta Elektryki

Firma Iskierka

2014-2015

  • Wraz ze starszym elektrykiem diagnozowałem usterki w systemach elektrycznych i pomagałem w ich naprawie.
  • 100% postawionych przeze mnie diagnoz było prawidłowych.

Wykształcenie, które jest potrzebne elektrykowi

Aby zacząć pracę jako elektryk, musisz ukończyć odpowiednią szkołę. Może to być technikum, szkoła zawodowa lub wieczorowa. Pamiętaj, że pracodawca na pewno spojrzy na tę sekcję, a więc upewnij się, że poświęciłeś jej stworzeniu wystarczająco dużo uwagi.

Odpowiednio opisane wykształcenie powinno zawierać następujące informacje:

  • Nazwę zdobytego zawodu
  • Nazwę szkoły
  • Okres trwania nauki

Przykład

Technik Elektryk

Zespół Szkół Elektrycznych w Raciborzu

2012-2014

  • Zdałem maturę, uzyskując średni wynik na poziomie 92%.
  • Ukończyłem dodatkowe szkolenie na temat czytania schematów elektrycznych.
  • Posiadam uprawnienia SEP do 1kV.

📌 Jeżeli pracujesz jako elektryk już od jakiegoś czasu, wystarczy, że w tej sekcji zawrzesz tylko podstawowe informacje. Początkujący kandydaci powinni jednak dokładniej opisać swoją ścieżkę edukacyjną. Pochwal się wysoką średnią, wyróżnieniami, a także dodatkowymi kursami, aby pracodawca zauważył, że jesteś ambitnym kandydatem, gotowym do działania.

🎁 W tej sekcji powinien się pojawić tylko twój najwyższy szczebel edukacji. Wyjątkiem jest sytuacja, w której ukończyłeś technikum elektryczne i studia z innej branży. Wówczas postaraj się wyróżnić w tej części wykształcenie zawodowe.

cv elektryka

Niezbędne kompetencje w CV dla elektryka

Każde CV dla elektryka musi zawierać część z umiejętnościami. Jest ona po prostu niezbędna do uzyskania pracy. Podczas procesu rekrutacji, pracodawcy często sięgają po systemy śledzenia kandydatów. Te specjalistyczne programy wychwytują życiorysu, które nie mają słów kluczowych i odrzucają je, zanim w ogóle trafią na biurko pracodawcy.

Nie martw się jednak. Możesz łatwo poszukać takie słowa klucze. Po prostu dokładnie przeczytaj ofertę pracy. Wymienione tam kwalifikacje będą tymi słowami, które powinny się pojawić w twoim CV.

⚠️Nigdy nie kłam w CV. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a nawet późniejszej pracy, kłamstwo wyjdzie na jaw, a ty możesz zostać dyscyplinarnie zwolniony. Wymień więc tylko te kompetencje, które rzeczywiście masz.

⚠️Zarówno CV, jak i list motywacyjny powinny zawierać słowa kluczowe. W innym razie całe podanie może zostać odrzucone.

👇Spójrz poniżej na umiejętności, które mogą się przydać w pracy elektryka.

Umiejętności twarde

Takie kompetencje są nabyte. Można się ich nauczyć w szkole lub podczas zajęć praktycznych. Są one niezbędne do wykonywania technicznej strony zawodu.

Oto przykłady

  • Znajomość obowiązujących kodeksów, prawa i przepisów
  • Znajomość obsługi komputera i programów komputerowych
  • Sprawdzenie jednostek elektrycznych pod kątem uszkodzonych izolacji
  • Instalacje elektryczne
  • Obwody elektryczne
  • Naprawa agregatów
  • Rysunek techniczny
  • Prawo jazdy kat. B
Pamiętaj, aby wymienić tu znajomość urządzeń, z jakimi pracujesz jako elektryk.

Umiejętności miękkie

Takie umiejętności warunkowane są osobowością kandydata, ale mogą też być wyuczone. Są szczególnie ważne podczas pracy z ludźmi. Pracodawca może spojrzeć na tę część życiorysu w szczególności, jeżeli masz pracować z innymi lub być liderem zespołu.

Oto przykłady:

  • Empatia,
  • Punktualność,
  • Spostrzegawczość ,
  • Komunikatywność,
  • Praca pod presją czasu,
  • Dotrzymywanie ustalonych terminów,
  • Wysoka kultura osobista.
📌Zwróć uwagę pracodawcy, wymieniając w pierwszej kolejności wszystkie te swoje kompetencje, które pojawiły się też w ofercie pracy.

Dodatkowe sekcje w życiorysie elektryka

Dodaj następujące nagłówki tylko wtedy, jeżeli mogą ulepszyć twój życiorys elektryka. Nie podawaj żadnych informacji, które nie są związane z posadą, o którą się ubiegasz. W taki sposób zniechęcisz do siebie pracodawcę.

Pamiętaj jednak, że odpowiednio dobrane i napisane sekcje mogą znacznie zwiększyć twoje szanse na zatrudnienie, a także na wyższą pensję.

Umiejętności komputerowe i certyfikaty

Elektrykowi umiejętności związane z obsługą komputera mogą dać przewagę nad innymi kandydatami. Wymień dowolne oprogramowanie i systemy operacyjne, które potrafisz używać.

Obsługiwane systemy elektryczne i pozwolenia

Aby elektryk sprawdził się w zawodzie, musi posiadać odpowiednie kwalifikacje. Jeżeli pracodawca oczekuje znajomości konkretnych systemów elektrycznych (np. elektryka statków), to warto podkreślić to w osobnej sekcji. Oprócz umiejętności zawodowych potrzebujesz też uprawnień. Przykładowo możesz w tej sekcji napisać, że ukończyłeś kurs programowania sterowników PLC.

Języki

Jeśli mówisz w więcej niż jednym języku, wymień je w tej sekcji, zwłaszcza jeśli starasz się o pracę w międzynarodowej firmie. Zwiększy to twoje umiejętności z zakresu obsługi klienta, a firma może nawet skorzystać dzięki oferowaniu twoich usług międzynarodowym klientom.

Ulepsz swoje CV

Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś wiedzieć już, jak opisać wykształcenie, doświadczenie, a także jak zaprezentować umiejętności i stworzyć podsumowanie. Spójrz poniżej na kilka porad, które ułatwią ci proces tworzenia podania i ulepszą CV.

Użyj kreatora CV

Wzór CV i kreator życiorysów to rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej będzie ci stworzyć idealne podanie. Być może nie znasz się na projektowaniu graficznym. Z pewnością też nie chcesz spędzać długich godzin na tworzeniu szablonu CV od zera. Zamiast tego sięgnij po opracowane przez ekspertów ds. zatrudnienia wzory CV.

Nasz kreator daje ci pewność, że nie pominiesz żadnej ważnej sekcji w CV oraz że twoje podanie będzie wyglądać bardzo profesjonalnie.

Zweryfikuj błędy

Przed wysłaniem jakichkolwiek dokumentów, powinieneś sprawdzić, czy nie ma w nich błędów. Zrób to na spokojnie, bez pośpiechu. Możesz też poprosić o pomoc znajomego, który rzuci na twoje podanie świeżym okiem.

⚠️Praca elektryka wymaga precyzji. Rekruter z pewnością krzywo spojrzy na błędy w CV takiego specjalisty. Literówki czy błędy ortograficzne mogą być podstawą do odrzucenia twojego CV.

Dołącz list motywacyjny elektryka

Wspaniałym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji, jest napisanie listu motywacyjnego, nawet jeżeli pracodawca o to nie prosił. W ten sposób stworzysz sobie dodatkowe miejsce, w którym możesz rozwinąć informacje ze swojego CV. Co więcej, pokażesz, że jesteś ambitnym kandydatem, któremu naprawdę zależy na pracy.

Podsumowanie

Wyróżnij się na tle innych, pamiętając o poniższych radach:

  • Szablony CV to doskonały sposób na ułatwienie sobie procesu pisania i stworzenie idealnego dokumentu aplikacyjnego.
  • Profil zawodowy/podsumowanie zawodowe wciąż jest w Polsce rzadkością, wykorzystaj to więc na swoją korzyść i przyciągnij wzrok rekrutera.
  • Skuteczne CV to takie, które daje ci możliwość dodania dodatkowych sekcji. Użyj ich, aby pokazać, że jesteś doskonałym kandydatem.
  • List motywacyjny elektryka może wysunąć cię na prowadzenie w procesie rekrutacji.

Postępuj zgodnie ze wszystkimi tymi wskazówkami, aby stworzyć dobre CV i aby zmaksymalizować swoje szanse na bycie wybranym do pracy. Zajrzyj do naszego kreatora CV i wybieraj spośród naszych wielu wzorów CV. Na naszej stronie znajdziesz też praktyczne porady na temat poszukiwania pracy.

Najczęściej zadawane pytania

Jaką szkołę muszę ukończyć, aby zostać elektrykiem?

Osoby, które chcą pracować jako elektryk, muszą ukończyć jedną z następujących szkół:

  • szkoła zawodowa, kształcąca elektryków,
  • technikum elektryczne,
  • studia inżynierskie.

Aby zacząć pracę w zawodzie, musisz też zdobyć odpowiednie uprawnienia w jednym z ośrodków egzaminacyjnych. Pracodawca będzie od ciebie oczekiwał także kursu BHP.

Jakich umiejętności i kwalifikacji potrzebujesz, aby zostać elektrykiem?

Musisz mieć umiejętności techniczne oraz wykazywać się dbałością o szczegóły, ponieważ praca ta wymaga dużej dozy profesjonalizmu. Większości z nich można się nauczyć podczas praktyk. Aby zostać licencjonowanym elektrykiem, musisz ukończyć staż. Pamiętaj też, że pracodawcy bardzo cenią kandydatów, którzy ukończyli dodatkowe kursy.

Wejdź na stronę wzór-cv, aby odkryć najlepsze szablony CV dla elektryków.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV