Przykład CV trenera personalnego: jak stworzyć doskonały życiorys

Jeżeli starasz się o pracę, musisz stworzyć życiorys, który zwróci uwagę rekruterów. Bez doskonałego CV trenera personalnego, możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Wzór CV trenera personalnego

Tomasz Ziętek

726 322 989
tomasz.ziętek@gmail.com
Gniezno

Profesjonalne podsumowanie

Jestem trenerem personalnym z 5-letnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia “Metamorfoza”, które mają na celu zwiększenie aktywności fizycznej osób starszych. 98% moich klientów jest zadowolonych z rezultatów.

Doświadczenie zawodowe

Trener Personalny
Fundacja “Srebrny Lis”

2018-2020

  • Opracowywałem autorskie zajęcia fitness, które miały na celu zwiększenie mobilności osób starszych.
  • Uzyskiwałem doskonałe rezultaty, które są potwierdzone 100% zadowoleniem moich klientów.
  • Doradzałem klientom w zakresie zdrowego odżywiania, przez co 87% z nich uzyskało prawidłową masę ciała.

Wykształcenie

Akademia Wychowania Fizycznego
Specjalizacja: Instruktor Fitness

Poznań
2010-2013

  • Skończyłem studia ze średnią 4.8.
  • Moja praca dyplomowa o tytule “Wpływ trenera personalnego na zdrowie starszych pacjentów” otrzymała wyróżnienie Marszałka Województwa.

Umiejętności:

  • Prowadzenie zajęć siłowych,
  • Aerobik,
  • Cross fit,
  • Ocena sprawności fizycznej klienta,
  • Przygotowanie planów treningowych,
  • Dyspozycyjność,
  • Praca zespołowa,
  • Cierpliwość,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Jako trener personalny wiesz, jak istotne jest zadbanie o każdą część ciała. Zdrowe odżywianie i regularny ruch nie jest dla ciebie tajemnicą. Spójrz na proces tworzenia CV tak, jak na swoją pracę. Życiorys składa się z kilku sekcji, każda z nich jest jednak niezmiernie istotna. Podobnie jak w twojej profesji, to jak funkcjonują poszczególne elementy, składa się na to, jak dobra będzie całość.

Ze względu na zwiększające się zainteresowanie Polaków zdrowym stylem życia oraz rosnącą chęcią inwestowania w siebie, istnieje duże zapotrzebowanie na trenerów personalnych. Praca jest atrakcyjna dla wielu, ponieważ sport to często też pasja. Znasz to zdanie: “znajdź pracę, którą kochasz, a już nigdy nie będziesz musiał iść do pracy”? Bądź jednak gotowy na dość sporą konkurencję w branży.

Aby wyróżnić się na tle innych, skorzystaj z naszych porad i wzorów życiorysów, aby stworzyć skuteczne CV, które pomoże ci w zdobyciu pracy marzeń.

W niniejszym artykule znajdziesz omówienie wszystkich sekcji życiorysu oraz przykłady, które przydadzą się zarówno doświadczonym trenerom, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w sporcie.

Fakty

Oto kilka faktów dotyczących pracy trenera personalnego:

  • Z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że średnia pensja trenera osobistego wynosi 4 450 złotych brutto miesięcznie. 💰
  • Przy ustalaniu stawki kandydata ważne jest jego wykształcenie, staż pracy, a nawet miejsce, w którym zlokalizowana jest firma.
  • Tylko w 34% stanowisko trenera personalnego pełnione jest przez kobiety.
  • Zaledwie 25% osób pracujących w branży może liczyć na zarobki powyżej 6 790 złotych brutto miesięcznie.

Jak napisać CV trenera personalnego?

trenera personalnego

Jeżeli sport i zajęcia sportowe to twoja pasja, na pewno chciałbyś ją połączyć z pracą zarobkową. Dobra wiadomość jest taka, że z odpowiednią determinacją i drobną pomocą wzorów CV trenera osobistego, praca w tej branży jest możliwa do zdobycia.

W tej części naszego artykułu dowiesz się, z czego składa się dobre CV trenera personalnego i jak rozpocząć nad nim pracę.

Ty jesteś ekspertem od treningów, my z kolei wiemy wszystko o tworzeniu CV i listu motywacyjnego. Zaufaj nam, a poprowadzimy cię do twojej pracy marzeń.

Struktura, format i układ

💡Ze względu na dużą konkurencję na rynku, rekruterzy poświęcają zaledwie 6 sekund na to, by spojrzeć na CV. Właśnie dlatego musisz napisać swoje podanie tak, by przyciągnąć uwagę pracodawcy na dłużej.

Pamiętaj, że nawet jeżeli pracujesz jako trener personalny od kilku dobrych lat, zawsze znajdzie się ktoś, kto ma lepsze wykształcenie lub doświadczenie niż ty. Ważne jest więc, żeby twoje CV trenera osobistego nie tylko zawierało wszystkie niezbędne informacje, ale także prezentowało je w atrakcyjny sposób.

Pisząc CV trenera personalnego, nie pomiń następujących sekcji:

  • NAGŁÓWEK/TYTUŁ
  • PODSUMOWANIE KARIERY/CELE ZAWODOWE
  • DOŚWIADCZENIE
  • WYKSZTAŁCENI
  • UMIEJĘTNOŚCI
  • DODATKOWE SEKCJE

Format CV trenera personalnego

Wiesz już, jakich części nie może zabraknąć w życiorysie. Spójrzmy teraz, jak powinien wyglądać układ twojego CV.

Pamiętaj, że życiorys musi być przejrzysty, ale też jak najbardziej podkreślać twoje umiejętności i zalety. Możesz wybrać spośród następujących formatów:

Format funkcjonalny

W tym formacie doświadczenie odgrywa podrzędną rolę. Najważniejsze są twoje umiejętności miękkie i twarde.

Dla kogo?

Można powiedzieć, że ten format nieco ukrywa braki w doświadczeniu. Będzie więc idealny dla instruktora fitness, który dopiero zaczyna swoją karierę.

Format chronologiczny

W tym formacie najważniejsze jest doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie.

🎁Eksperci ds. pisania CV radzą, by sięgnąć po odwrócony porządek chronologiczny. Oznacza to, że jako pierwsze wymienisz te osiągnięcia, które są najnowsze, a dopiero potem podasz poprzednie stanowiska. W ten sposób pracodawca szybciej zauważy twój prawdziwy potencjał.

Dla kogo?

Ten format życiorysu jest jednym z najpopularniejszych. Pracodawcy bardzo szybko go rozpoznają i mają do niego zaufanie. Eksperci twierdzą, że taki format sprawdzi się najbardziej w przypadku osób ze średnim lub dużym doświadczeniem. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia w pracy jako trener personalny, ale np. ukończyłeś staż zawodowy, także możesz sięgnąć po ten format.

Format mieszany

Ten format łączy w sobie cechy dwóch poprzednich.

Dla kogo?

Ten format jest najrzadziej używany. Polecany jest bowiem tylko tym osobom, które mogą pochwalić się ogromną historią zawodową. Format mieszany sprawdzi się w przypadku trenera personalnego, który aplikuje np. na stanowisko kierownicze na siłowni.

🎁 Aby ułatwić sobie pisanie CV trenera personalnego, wybierz wzór CV z formatem, który będzie odpowiadał twoim potrzebom i współgrał z doświadczeniem, które masz.

Nagłówek i dane kontaktowe

Nagłówek, nazywany także tytułem życiorysu, to ta część, która wymaga najmniej czasu na stworzenie. Musisz w niej zawrzeć swoje dane kontaktowe oraz imię i nazwisko. Bądź jednak uważny podczas pisania tej części.

Pamiętaj, że rekruter musi się z tobą łatwo skontaktować. Jeżeli podany adres e-mail ma literówkę lub twój numer telefonu nie jest aktualny, możesz stracić swoją szansę na zdobycie pracy trenera personalnego.

Nie ma odgórnie ustalonej kolejności, w jakiej twoje dane kontaktowe powinny się pojawiać w nagłówku. Pamiętaj jednak, że twoje imię i nazwisko to niejako tytuł twojego CV. Powinny więc znaleźć się na samej górze. Możesz dodatkowo użyć pogrubienia lub nieco większej czcionki, aby wyróżnić tytuł.

Poprawne i niepoprawne przykłady nagłówka

👍 Poprawny przykład
Karolina Nowak

121 524 542

karolina.nowak1992@gmail.com

Września


Niepoprawny przykład

Karolina Nowak

121 524 542, domowy 232 767 2323 nr 898 980 098

1212karolcia1376#słodka@buziaczek.pl

Ul. Radosna 102

63-093 Września

POLSKA


Z pewnością zauważyłeś, że poprawny przykład jest czytelny. Adres e-mail składa się z imienia i nazwiska, tak jak radzą eksperci. Dodany została tylko liczba, prawdopodobnie rok urodzenia. To w porządku, o ile liczby znajdują się w jednym miejscu i nie są chaotyczne.

W niepoprawnym adresie nagromadzono zbyt dużo danych. Nie potrzebujesz kilku numerów telefonu. Wystarczy jeden, który odbierzesz, kiedy rekruter będzie chciał zaprosić cię na rozmowę kwalifikacyjną. Adres e-mail jest nieczytelny, składa się z nieprofesjonalnych wyrażeń. Nie podawaj też dokładnego adresu. Jest on zbędny i tylko sprawia, że dane są nieczytelne. Podawanie kraju jest niepotrzebne, chyba że starasz się o pracę za granicą.

trenera personalnego

Czy w CV trenera personalnego powinno się umieścić zdjęcie?

Dołączenie do CV atrakcyjnego zdjęcia często wydaje się dobrym pomysłem. Co jednak radzą eksperci ds. tworzenia aplikacji? Umieszczanie fotografii w CV wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Specjaliści radzą więc, aby umieszczać zdjęcie w życiorysie tylko wtedy, jeżeli pracodawca wyraźnie o nie prosi w ofercie o pracę. Jeżeli nie ma takiej informacji w ogłoszeniu, bezpieczniej będzie pominąć fotografię.

Warto pamiętać, że z uwzględnieniem panującego prawa, pracodawca nie może zdyskwalifikować kandydatów za nieumieszczenie fotografii w CV.

📌Porada: Wybierz wzór CV, który ma możliwość szybkiego wgrania zdjęcia.

⚠️Uwaga: Twój życiorys musi być tak profesjonalny, jak to tylko możliwe. To samo dotyczy zdjęcia. Zamiast dodawać niewyraźne zdjęcia z imprezy czy fotki z wakacji, postaw na klasyczny portret wykonany na gładkim tle.

Jak trener personalny może przedstawić swoje doświadczenie?

Trener personalny to nie tylko osoba, która lubi aktywny styl życia. Osoby pracujące w tej branży muszą także mieć dużą wiedzę, a także doświadczenie, które pozwoli im na efektywną pracę z ludźmi. W związku z tym możesz mieć pewność, że pracodawca, przeglądając twoje profesjonalne CV trenera personalnego, zwróci uwagę na tę sekcję.

Umieszczenie sekcji z doświadczeniem w CV to nie tylko zwiększa szanse na zdobycie pracy jako trener personalny, ale także może mieć wpływ na stawkę, jaką zaproponuje ci przyszły szef.

💡Pamiętaj, że na tak konkurencyjnym rynku pracy, rekruterzy mają mało czasu na przeglądanie CV.

W związku z tym musisz zrobić wszystko, aby twój życiorys był czytelny i zawierał tylko te informacje o doświadczeniu, które są związane ze stanowiskiem, o które się starasz.

W sekcji z doświadczeniem w swoim CV trener personalny powinien zawrzeć następujące informacje:

  • tytuł zawodowy,
  • nazwa firmy,
  • czas trwania pracy.
📌Pamiętaj, że informacje wymienione powyżej to minimum, które trener personalny musi podać w swoim życiorysie. Jeżeli chcesz napisać skuteczne CV, podaj też swoje najważniejsze obowiązki oraz osiągnięcia na stanowisku trenera personalnego.

Przykłady

Doświadczenie w życiorysie osoby z doświadczeniem ubiegającej się o pracę trenera personalnego lub instruktora fitness

Doświadczenie zawodowe

Instruktor fitness

Siłownia “Fit”, Warszawa

2018-obecnie

  • Opracowywałem autorskie plany ćwiczeń z uwzględnieniem zdrowia i dyspozycji moich klientów.
  • Jako instruktor fitness pomogłem 97% klientom uzyskać i utrzymać wymarzoną wagę.
  • Wraz z dietetykiem ustalałem plan żywieniowy dla moich klientów.

📌Podanie danych liczbowych, np. procentów, to idealny sposób, aby zaprezentować potencjalnemu pracodawcy, co możesz zaoferować firmie.

Doświadczenie w życiorysie początkującego trenera personalnego, instruktora fitness

Kiedy osoby z małym lub żadnym doświadczeniem docierają do tej sekcji, bardzo często się poddają. Trener personalny powinien jednak wiedzieć, że, tak samo, jak w przypadku ćwiczeń, tak i podczas szukania pracy od czegoś trzeba zacząć.

Nawet jeżeli dopiero zaczynasz poszukiwania pierwszej pracy, nadal masz szansę na posadę trenera personalnego lub instruktora fitness, czy też trenera sportowego. Zastanów się, czy masz za sobą praktyki studenckie, staże zawodowe, a nawet indywidualne zajęcia, podczas którym pomagałeś znajomym zrobić formę życia.

Nawet jeżeli twoje doświadczenie jest niewielkie, przedstaw je w taki sposób, aby rekruter zwrócił na ciebie uwagę.

👇Spójrz na poniższy przykład

Doświadczenie zawodowe

Organizator zajęć sportowych

Zielona Szkoła w Szklarskiej Porębie

Sezon letni i zimowy 2018-2019

  • Opracowywałem plan zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży od 10 do 18 lat.
  • Edukowałem młodzież na temat wpływu sportu na zdrowie i samopoczucie.
  • W końcowych ankietach, 99% uczniów było bardzo zadowolonych z prowadzonych przeze mnie zajęć.

Jeżeli jesteś miłośnikiem sportu, ale nie masz naprawdę żadnego profesjonalnego doświadczenia w branży fitness, spróbuj zdobyć staż, a nawet wolontariat. Możesz to zrobić, aplikując np. do miejskich ośrodków kultury, kolonii, lub nawet spróbować swoich sił jako animator czasu wolnego w hotelu, gdzie poprowadzisz zajęcia fitness.

Pierwsza praca czy staż to dla trenera sportowego nie tylko szansa na zdobycie doświadczenia, ale także okazja do zbudowania siatki znajomych i networkingu.

trenera personalnego

Niezbędne wykształcenie dla trenera personalnego lub instruktora fitness – jak je przedstawić w swoim życiorysie?

Trener osobisty musi posiadać konkretne doświadczenie, ale także odpowiednią wiedzę. Praca na stanowisku trenera personalnego wymaga bowiem wiedzy na temat ludzkiego ciała, jego anatomii itp. W związku z tym możesz mieć pewność, że rekruterzy zajrzą do sekcji z wykształceniem.

Kiedy przedstawiasz swoje wykształcenie, pamiętaj, aby zawrzeć w nim:

  • Zdobyty tytuł zawodowy
  • Nazwę szkoły,
  • Lata nauki.

Przykład

Magister Fizjoterapeuta

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

2005-2008

  • Ukończyłem dodatkowy 40-godzinny kurs, aby pracować na stanowisku trenera personalnego.
  • Stworzyłem unikatowy program szkoleniowy dla trenerów personalnych, który został wdrożony w oficjalny program nauczania na kierunku fizjoterapia.

📌 Jeżeli masz już duże doświadczenie jako trener osobisty, nie musisz tak dokładnie omawiać swojej edukacji. Jeśli jednak nie masz doświadczenia w branży, informacje o twoich wyjątkowych osiągnięciach zainteresują pracodawcę. Podkreśl je więc w swoim CV.

🎁 Jeżeli skończyłeś uczelnię wyższą, możesz pominąć szkołę średnią.

Jakie kwalifikacje trenera personalnego zainteresują pracodawcę?

Jeżeli chcesz zostać trenerem osobistym, nie możesz pominąć tej sekcji w życiorysie. Każdy dobry wzór CV będzie zawierał część z kompetencjami, jest ona bowiem jedną z najważniejszych w curriculum vitae.

Ze względu na duże zainteresowanie pracą trenera personalnego, wiele firm w procesie rekrutacji używa systemów śledzenia kandydatów. Są to programy, które odrzucają te CV i listy motywacyjne, które nie zawierają słów kluczowych.

Z pewnością nie chcesz, aby twoja kandydatura została przekreślona, zanim jeszcze trafi na biurko rekrutera. Przejrzyj uważnie ofertę pracy. Skup się przede wszystkim na sekcji “trener personalny obowiązki” oraz zweryfikuj, jakie umiejętności są wymagane od kandydatów. Właśnie te frazy będą słowami kluczowymi.

⚠️Nawet, jeżeli czujesz pokusę, by do swojego CV dodać umiejętności, których faktycznie nie masz, nie rób tego. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, pracodawca szybko zweryfikuje, jakie kompetencje rzeczywiście posiadasz. Pamiętaj też, że jako trener personalny jesteś odpowiedzialny za zdrowie innych! Kłamstwo jest więc nie tylko nieetyczne, ale też niemoralne.

Skuteczne CV zawiera wyłącznie prawdziwe informacje, przedstawione w taki sposób, aby przyciągały uwagę rekrutera.

⚠️CV i list motywacyjny muszą zawierać słowa kluczowe, aby nie były odrzucone przez systemy śledzenia kandydatów.

👇Spójrz na listę umiejętności, które wymagane są od trenera personalnego, poniżej:

Umiejętności twarde:

  • Przygotowywanie indywidualnych treningów
  • Ocena sprawności fizycznej klienta
  • Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • Wiedza z zakresu anatomii funkcjonalnej
  • Planowanie ćwiczeń
  • Fizjoterapia
  • Wiedza z zakresu dietetyki

Umiejętności miękkie:

  • Umiejętność w nawiązywaniu dobrych relacji z klientami
  • Nastawienie na wyniki i realizację celów
  • Pozytywne nastawienie
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Empatia

Aby wykonywać pracę instruktora fitness czy trenera personalnego, musisz posiadać konkretne kompetencje. Jednak ze względu na to, że praca ta wymaga kontaktu z ludźmi, pracodawca z pewnością zwróci uwagę na umiejętności miękkie. To, że umiesz układać indywidualne plany treningowe, nie będzie miało znaczenia, jeżeli nie potrafisz pracować z innymi.

Ważne jest, abyś sprawiał wrażenie osoby otwartej, która dba o klienta i rozumie jego potrzeby. Te umiejętności pomogą tobie w prowadzeniu zajęć fitness, ale też dadzą przyszłemu pracodawcy pewność, że nie odstraszysz klientów.

📌Najpierw przedstaw te umiejętności, które pojawiły się w ogłoszeniu o pracę.

CV dla trenera powinno zawierać tylko te informacje, które są istotne dla stanowiska, które chcesz zdobyć.

trenera personalnego

Przykład podsumowania zawodowego

Napisanie podsumowania zawodowego pomoże ci zostać trenerem personalnym, nawet jeżeli konkurujesz z osobami, które mają większe doświadczenie. Zamieszczenie podsumowań w CV jest w Polsce nadal mało popularną taktyką. Wykorzystaj to i w zwięzły sposób opisz swoje kluczowe osiągnięcia. Bądź bezpośredni, ale także interesujący.

📌Jeżeli zaczynasz swoją karierę zamiast na podsumowaniu, skup się na celach zawodowych.

Ta sekcja musi się znaleźć nie tylko na pierwszej stronie CV, ale na samej jej górze. To pierwsza rzecz, którą zauważy rekruter.

Poniżej znajdziesz poprawny i niepoprawny przykład podsumowania:

👍 Poprawne

Od 12 lat pracuję jako trener osobisty. Posiadam dwuletnie doświadczenie w pracy z seniorami. Moje autorskie programy ćwiczeń korekcyjnych pomogły 89% moich klientów zredukować ból pleców. W Państwa firmie chcę rozwijać moją wiedzę na temat fitnessu dla osób chorych.


Niepoprawne

Jestem trenerem personalnym. Kocham sport. Mam odpowiednie wykształcenie i jestem idealny na dane stanowisku.


W pierwszym podsumowaniu zawodowym kandydat opisał swoje doświadczenie w zwięzły sposób. Potwierdził też osiągnięcia mierzalnymi danymi. Wyjaśnił, co dokładnie chce robić w nowej pracy.

W niepoprawnym przykładzie brakuje konkretów. Kandydat twierdzi, że sprawdzi się na danym stanowisku, ale nie podpiera tego żadnymi danymi.

Dodatkowe sekcje w CV trenera

Konkurencja w branży fitness stale rośnie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w swoim CV, trener personalny może zawrzeć dodatkowe sekcje. Mogą to być dodatkowe kursy, umiejętności językowe, informatyczne, a nawet zainteresowania.

Pamiętaj jednak, że profesjonalne CV trenera personalnego powinno zawierać tylko te informacje, które mają znaczenie dla twojej profesji. Jeżeli twoim hobby są znaczki, nie wspominaj o tym w CV. Jeżeli jednak lubisz żeglugę, którą zalicza się do sportu, wspomnij o tym w życiorysie, aby zaimponować pracodawcy.

Kursy

Praca trenera personalnego wymaga ciągłego rozwoju. Pracodawca z pewnością będzie zadowolony, widząc, że nie poprzestałeś swojej nauki na studiach z wychowania fizycznego. Znajdź wzór CV, który umożliwi ci stworzenie dodatkowej sekcji z kursami.

Oto kilka przykładowych kursów, które możesz zawrzeć w swoim curriculum vitae:

  • Kurs instruktora zumby,
  • 200-godziny kurs Hatha jogi,
  • Żywienie w sporcie,
  • Fitness dla osób starszych i chorych.

Nie zapomnij o dodaniu certyfikatów!

Języki

Jeżeli ubiegasz się o pracę w siłowni czy w klubie fitness w dużym mieście, znajomość języka obcego może być dodatkowym atutem. Pracodawcy chętniej zatrudniają osoby władające wieloma językami nie tylko ze względu na możliwość pozyskania zagranicznych klientów. Według badań, osoby znające co najmniej jeden język obcy są postrzegane jako bardziej zmotywowane do nauki i pracy.

Zastosuj porady ekspertów i postaraj się zdobyć certyfikat językowy, który potwierdzi twoje umiejętności. Pracodawcy często też weryfikują znajomość języka podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Porady, jak ulepszyć swoje CV

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu czujesz się nieco pewniej. Pamiętaj, że w naszym kreatorze CV znajdziesz wiele przykładowych życiorysów i wzorów CV, dzięki którym znacznie ulepszysz swoje podanie o pracę.

Pamiętaj, żeby przed wysłaniem podania do pracodawcy sprawdzić CV i list motywacyjny. Zweryfikuj, czy nie ma tam żadnych błędów, literówek lub niejasnych zdań.

⚠️Jeżeli o stanowisko walczy wiele kandydatów, rekruterzy mogą odrzucić twoje CV i list motywacyjny nawet ze względu na jeden błąd ortograficzny.

List motywacyjny trenera personalnego

List motywacyjny trenera jest doskonałym uzupełnieniem życiorysu zawodowego. W niektórych ofertach pracy zauważysz, że rekruterzy proszą o załączenie listu motywacyjnego. Pamiętaj jednak, że nawet w przypadku, kiedy takiej informacji nie ma, warto go napisać.

W ten sposób pokażesz potencjalnemu szefowi, że umiesz się wyróżnić i jesteś gotowy do działania. List motywacyjny jest szczególnie ważny w przypadku osób z niewielkim doświadczeniem. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, sięgnij po przykładowy wzór listu motywacyjnego.

Jak napisać CV trenera osobistego – podsumowanie

Jeżeli chcesz, aby twój życiorys był idealny, pamiętaj o poniższych radach:

  • Wzór listu motywacyjnego i CV pomogą ci w procesie tworzenia podania o pracę.
  • Aby wyróżnić swoje CV, trener personalny powinien napisać wyjątkowe podsumowanie zawodowe.
  • Wzór CV powinien mieć możliwość dodania dodatkowych sekcji.
  • Wzór listu motywacyjnego poprowadzi cię podczas opisywania siebie.

Aby napisać unikatowy życiorys i list motywacyjny trenera personalnego, skorzystaj z naszego kreatora CV. Przejrzyj naszą stronę, aby znaleźć więcej porad, które pomogą ci zdobyć wymarzoną pracę.

FAQ

Czy muszę dołączyć listę autorskich planów treningowych do CV?

Jeżeli chcesz się wyróżnić na tle innych kandydatów, warto dołączyć swoje “portfolio” do CV. W ten sposób pracodawca będzie wiedział, że nie tylko wykonujesz swoje zadania dobrze, ale także jesteś w stanie być innowacyjny, co z kolei może prowadzić do zwiększenia profitu firmy.

Czy muszę ukończyć studia wyższe, aby zostać trenerem personalnym?

Nie. Choć ukończenie studiów na akademii wychowania fizycznego może zwiększyć szanse na twoje zatrudnienie to niejedyny sposób na rozpoczęcie tej ścieżki zawodowej. Zamiast studiów możesz wybrać kurs w prywatnym ośrodku. Pamiętaj też, że to zawód, który wymaga ciągłego rozwoju, bądź więc gotowy na nieustanną naukę.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV