Przykład CV fizjoterapeuty – stwórz idealny życiorys krok po kroku

W procesie rekrutacyjnym CV jest najważniejszym dokumentem. Musi ono zwrócić uwagę rekruterów i zawierać wszystkie informacje o tobie. Bez właściwego CV fizjoterapeuta może mieć problem ze znalezieniem pracy.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Tak

Przykładowe CV fizjoterapeuty

Karol Nowakowski

765 656 546
karol.nowakowski@gmail.com
Gdańsk

Profesjonalne podsumowanie

Od 4 lat pracuję jako fizjoterapeuta w “Hotel SPA” w Gdańsku. Prowadzę samodzielną fizjoterapię pacjentów, a ich zadowolenie oceniane jest na 98%. Otrzymałem wyróżnienie pracownika roku. W Państwa firmie chcę rozwijać moje umiejętności z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii.

Doświadczenie zawodowe

Fizjoterapeuta
Hotel SPAGdańsk

2018-2020

  • Opracowywałem programy fizjoterapeutyczne dopracowane do indywidualnych potrzeb pacejntów.
  • Prowadziłem indywidualne terapie pacjentów i informowałem ich o rezultatach i przewidywanym czasie leczenia.
  • Średnia ocena satysfakcji klientów wynosiła 98%.
  • Otrzymałem nagrodę pracownika roku przyznawaną przez klientów SPA.

Wykształcenie

Akademia Wychowania Fizycznego
Specjalizacja: Fizjoterapia

Gdynia
2010-2013

  • Ukończyłem studia z wyróżnieniem.
  • Byłem przewodniczącym koła naukowego fizjoterapeutów.

Umiejętności:

  • Fizykoterapia
  • Terapia manualna
  • Masaż klasyczny i tkanek głębokich
  • Ćwiczenia rehabilitacyjne
  • Dietetyka
  • Cierpliwość
  • Empatia
  • Łatwość w komunikowaniu się

Pracując jako fizjoterapeuta, z pewnością wiesz, jak ważne jest działanie każdej części ciała dla całego organizmu. Jeżeli jakaś jego część jest uszkodzona, wpływa to na całe ciało człowieka. Spójrz na tworzenie dokumentów aplikacyjnych tak, jak na swoją profesję. CV składa się z kilku różnych sekcji, ale każda z nich oddziałuje na końcowy efekt. Jeżeli w dokumencie zabraknie jakiejś części, całe podanie nie będzie działać tak, jak powinno.

Polacy coraz częściej interesują się zdrowym stylem życia i są gotowi inwestować pieniądze w zdrowie. Właśnie dlatego coraz więcej osób chce pracować w zawodzie fizjoterapeuty. Duże zapotrzebowanie na tych pracowników nie sprawia jednak, że na rynku pracy istnieje mała konkurencja, z którą będziesz musiał się zmierzyć. Kandydatów jest naprawdę wielu.

Perfekcyjne CV to idealny sposób na wyróżnienie się na tle innych kandydatów. Aby je stworzyć, sięgnij po nasze wzory życiorysów i kreator CV. Z naszymi poradami z pewnością zdobędziesz pracę marzeń.

W tym artykule omówiliśmy poszczególne sekcje życiorysu wraz z opisanymi przykładami. Nie ważne, czy jesteś fizjoterapeutą z dużym stażem pracy, czy też nie masz doświadczenia zawodowego, ten tekst jest dla ciebie.

Fakty

Spójrz na poniższe dane dotyczące pracy fizjoterapeuty:

  • Według wyników Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń umieszczonych na stronie pl fizjoterapeuta zarabia średnio 3 670 złotych brutto miesięcznie.
  • Ponad 70% osób pracujących w branży to kobiety.
  • Na pensje może wpłynąć staż pracy, wykształcenie, większość zatrudniającej firmy, a nawet województwo, w którym pracuje fizjoterapeuta.

cv fizjoterapeuty

Jak napisać profesjonalne CV fizjoterapeuty?

Według przewidywań na rynku pracy już w 2026 roku może zabraknąć fizjoterapeutów. Otwiera to więc wiele opcji zatrudnienia. Ze względu na to, że Polacy interesują się zdrowiem, a także częściej uprawiają sporty, które mogą owocować kontuzją, coraz więcej kandydatów aplikuje na studia z zakresu fizykoterapii.

Niezależnie od tego, jaka jest sytuacja na rynku, twoje CV musi wyglądać nieskazitelnie, aby zachwycić pracodawcę. Zanim powiem ci jak krok po kroku napisać profesjonalne CV z wszystkimi istotnymi sekcjami, przedstawimy ci każdą z nich.

Ty jesteś specjalistą ds. ludzkiego ciała, a my ekspertami od tworzenia CV i listów motywacyjnych. Wystarczy, że sięgniesz po nasz kreator CV i będziesz podążał za naszymi wskazówkami, a zwiększysz swoje szanse na znalezienie pracy marzeń.

Jakich części CV fizjoterapeuta nie może pominąć?

💡Rekruterzy poświęcają zaledwie 6 sekund na przejrzenie każdego z podań. Profesjonalne CV musi zatrzymać wzrok rekrutera na nieco dłużej.

Nawet te osoby, które pracują w branży od kilku lat, mogą konkurować z kimś, kto będzie miał nieco lepsze doświadczenie lub wykształcenie. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby twoje CV fizjoterapeuty zawierało wszystkie sekcje. To nie wszystko – aby się wyróżnić, każda część musi wyglądać atrakcyjnie i przyciągnąć uwagę rekrutera.

W CV fizjoterapeuty nie może zabraknąć nagłówka z danymi osobowymi i twoim imieniem i nazwiskiem. Zaraz pod nim powinno się znaleźć podsumowanie zawodowe, w którym opiszesz najważniejsze osiągnięcia i doświadczenia. Kluczowe są także sekcje z doświadczeniem, wykształceniem oraz umiejętnościami. Jest to minimum, które musi się znaleźć w życiorysie zawodowym. Aby jednak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, dodaj dodatkowe sekcje, takie jak języki, umiejętności komputerowe, dodatkowe szkolenia, czy nawet zainteresowania.

Jaki format CV jest odpowiedni dla fizjoterapeuty?

Oprócz tego, jakie części pojawiają się w CV, równie ważne jest to, gdzie się one pojawiają.

Życiorys zawodowy musi być jak najbardziej czytelny, ale podkreślać twoje największe zalety. Istnieją trzy formaty CV, z których możesz wybrać:

Format funkcjonalny

Ten format podkreśla umiejętności, a nie skupia się na doświadczeniu zawodowym. Dzięki temu, używając go, możesz nieco ukryć braki w historii zatrudnienia.

Dla kogo?

Taki układ sprawdzi się w przypadku początkujących fizjoterapeutów, a także tych osób, które myślą o przebranżowieniu.

Format chronologiczny

W tym układzie pierwszą rolę gra historia zatrudnienia i wykształcenie.

🎁Według ekspertów najbardziej sprawdzi się odwrócony porządek chronologiczny. Oznacza to, że w twoim CV jako pierwsze powinny pojawić się najnowsze osiągnięcia. Dopiero za nim wymieniasz kolejno poprzednie, aż do swojej pierwszej adekwatnej pracy. W ten sposób masz pewność, że pracodawca zauważy jako pierwsze twoje najważniejsze i najbardziej istotne stanowiska.

Dla kogo?

Format chronologiczny jest szeroko znany na rynku pracy. Możesz mieć pewność, że każdy pracodawca już kiedyś widział tak napisane CV, jest on więc dość bezpieczną opcją. Choć poleca się go głównie osobom ze średnim i dużym doświadczeniem, sprawdzi się też w przypadku fizjoterapeutów, którzy mają już za sobą staż zawodowy lub praktyki.

Format mieszany

Jak wskazuje nazwa, układ ten “miesza”, czy też łączy w sobie cechy dwóch poprzednich.

Dla kogo?

Ten format używany jest bardzo rzadko. Sprawdzi się bowiem tylko w przypadku osób z naprawdę dużą historią zatrudnienia. Jest polecany osobom, które ubiegają się o stanowiska kierownicze.

🎁 Podczas wyboru szablonu CV, weź pod uwagę swoje doświadczenie i wybierz taki, który ma odpowiedni dla ciebie format.

Nagłówek i dane kontaktowe w CV fizjoterapeuty

W CV najkrótszą i relatywnie najłatwiejszą do napisania częścią jest nagłówek. Musisz w niego wpisać swoje imię i nazwisko, a także dane osobowe. Mimo że zajmie ci to tylko chwilę, bądź bardzo uważny podczas tworzenia tej sekcji.

Rekruter musi być w stanie skontaktować się z tobą w łatwy sposób. Jeżeli podasz nieaktualny numer telefonu albo w twój adres e-mail wkradnie się literówka, kontakt będzie niemożliwy, a ty w efekcie stracisz szansę na zatrudnienie.

Jako pierwsze w sekcji z nagłówkiem powinno się pojawić twoje imię i nazwisko. Życiorys zawodowy jest o tobie, a więc będzie to niejako jego tytuł. Aby go wyróżnić, użyj pogrubienia lub nieco większej czcionki. Następnie podaj dane osobowe – nie ma ustalonej kolejności, w jakiej powinny się pojawiać, ale pamiętać, by je od siebie wyraźnie oddzielić.

Poprawne i niepoprawne przykłady nagłówka

👍 Poprawny przykład
Laura Kęs

545 434 323

laura.kęs1992@gmail.com

Elbląg


Niepoprawny przykład

Laura Kęs

878656565 domowy 7676767543 nr 656454321

121laura#s1odka133@buziaczek.pl

Ul. Wiosny Ludów 176

63-093 Elbląg

POLSKA


Nie ma wątpliwości, że pierwszy przykład jest przejrzysty i schludny. Przyciąga on uwagę wyróżnionym tytułem. Kolejne trzy cyfry w numerze są od siebie oddzielone spacją, co sprawia, że numer jest łatwy do odczytania.

W drugim przykładzie panuje chaos. Kandydatka podała trzy numery telefonu, co jest zupełnie niepotrzebne. Wystarczy jeden, pod którym będziesz dostępny. Spójrz też na adres e-mail: jest on chaotyczny, nieczytelny, a także zawiera nieprofesjonalne zwroty. Pamiętaj też, że podawanie dokładnego adresu zamieszkania nie jest konieczne, a wręcz można je uznać za zbędne.

Podawanie kraju zamieszkania ma sens tylko wtedy, jeżeli ubiegasz się o pracę za granicą.

🎁Według ekspertów najlepszy profesjonalny adres to taki, który składa się z twojego imienia i nazwiska. Jeżeli jest on już zajęty, możesz dodać uporządkowany ciąg cyfr na początku lub końcu imienia czy nazwiska.

cv fizjoterapeuta wzor

Zdjęcie w CV fizjoterapeuty – tak czy nie?

Kandydaci często uważają, że dołączenie zdjęcia do CV to dobry pomysł. Niestety, nie zawsze tak jest. Wiele firm odchodzi od praktyki przyjmowania podań ze zdjęciem, ze względu na możliwość bycia oskarżonym o, lub faktyczną dyskryminację kandydatów.

W Polsce jednak wielu pracodawców nadal prosi o CV ze zdjęciem. Jeżeli taka informacja jest zawarta w ofercie o pracę to wtedy i tylko wtedy, kandydat może dodać zdjęcie do swojego CV. Pamiętaj jednak, że pracodawca nie może odrzucić kandydata tylko za brak fotografii w CV.

📌Porada: Aby ułatwić sobie zadanie, wybierz taki wzór CV, do którego wgranie zdjęcia nie będzie problematyczne.

⚠️Uwaga: Pamiętaj, że twoje zdjęcie stanie się twoją wizytówką. Musi być więc profesjonalne. Nie umieszczaj prywatnych zdjęć, czy selfe. Zamiast tego wgraj portret na gładkim tle. Ubierz się schludnie i pamiętaj o odpowiednim uczesaniu.

Doświadczenie zawodowe w CV fizjoterapeuty

Osoby pracujące jako fizjoterapeuci muszą mieć dużą wiedzę z różnych dziedzin dotyczących ciała człowieka, ale też posiadać doświadczenie praktyczne. Możesz być pewien, że pracodawca spojrzy na tę część twojego CV dla fizjoterapeuty, aby upewnić się, czy możesz pracować w zawodzie.

Musisz opisać doświadczenie zawodowe w taki sposób, aby ta sekcja przyciągnęła uwagę rekruterów. Będzie ona miała znaczenie nie tylko w procesie rekrutacji, ale także podczas ustalania twojej pensji z potencjalnym szefem.

💡Rekruterzy mają bardzo mało czasu na czytanie aplikacji. Upewnij się, że twój życiorys zawiera tylko istotne doświadczenia.

Opisywane przez ciebie doświadczenia powinny mieć związek ze stanowiskiem, o które się starasz.

W sekcji z doświadczeniem w CV terapeuta musi zamieścić następujące informacje:

  • Nazwa pełnionego stanowiska,
  • Nazwa firmy, SPA, studia czy przychodni, w której pracowałeś,
  • Okres zatrudnienia.
📌Wymienienie powyższych informacji to oczekiwane minimum. Możesz mieć pewność, że takie dane znajdą się w niemal każdym życiorysie zawodowym. Jeżeli chcesz stworzyć bardziej skuteczne CV, w każdym podawanym stanowisku opisz też swoje najważniejsze obowiązki oraz największe osiągnięcia.

Przykłady

Dla doświadczonego fizjoterapeuty

Doświadczenie zawodowe

Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne “Zdrowie”

2016-2020

  • Zajmowałem się wspólnie z lekarzem tworzeniem indywidualnego planu ćwiczeń dla pacjentów.
  • Współpracowałem z zakładem rehabilitacji ruchowej w celu zapewnienia pacjentom jak najlepszych warunków leczenia.
  • Zadowolenie moich pacjentów utrzymywało się nieustannie na poziomie 98%.

📌Jeżeli tylko możesz, opisz swoje osiągnięcia i obowiązki przy użyciu danych liczbowych. W ten sposób pracodawca będzie mógł lepiej zrozumieć, co możesz zaoferować firmie.

A co zrobić, jeżeli nie masz dużego doświadczenia?

Nic tak nie przeraża osób początkujących na rynku pracy, jak sekcja z doświadczeniem. Jednak nawet jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z fizjoterapią, potrzebujesz CV, które będzie zawierało tę sekcję. Nawet najlepsi fizjoterapeuci w kraju od czegoś zaczynali.

Zastanów się, czy zrealizowałeś jakieś praktyki lub staże zawodowe. Większość uczelni i szkół wymaga od uczniów ukończenia konkretnej liczby godzin zajęć praktycznych, zanim otrzymają oni prawo wykonywania zawodu. Właśnie takie praktyczne doświadczenia mogą się znaleźć w tej sekcji.

Pamiętaj, że nawet z niewielkim doświadczeniem możesz zachwycić potencjalnego pracodawcę.

👇Spójrz na poniższy przykład

Stażysta fizjoterapeuta

Ośrodek “Uzdrowisko”

Sezon letni 2014

  • Pomagałem osobom niepełnosprawnym ruchowo przygotowywać się do zabiegów wykonywanych przez fizjoterapeutów i masażystów.
  • W końcowych ankietach 99% pacjentów zaznaczyło, że było bardzo zadowolonych z moich usług.

Jeżeli nie ukończyłeś stażu, możesz się o niego postarać. Możesz też zacząć od wolontariatów w różnych ośrodkach. Pamiętaj, że choć w pierwszej pracy pewnie nie zarobisz kokosów, zyskasz bardzo ważne doświadczenia, a także nawiążesz siatkę kontaktów, która może ci się przydać podczas poszukiwania kolejnej pracy.

Wykształcenie w CV fizjoterapeuty

Praca fizjoterapeuty wymaga uzyskania formalnego wykształcenia. Nie ma więc wątpliwości, że pracodawca spojrzy na tę część twojego CV. Poświęć jej odpowiednio dużo uwagi, aby sprawiła, że rekruterzy będą chcieli cię zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

Wypisując swoje wykształcenie, pamiętaj o podaniu następujących informacji:

  • Nazwę wyuczonego zawodu
  • Zdobyty stopień wykształcenia
  • Nazwę uczelni lub szkoły
  • Czas trwania nauki

Przykład

Fizjoterapeuta

Studia Magisterskie

Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku

2012-2014

  • Ukończyłem studia ze średnią ogólną 4.8.
  • Uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii, zdając mój egzamin na 5.
  • Ukończyłem dodatkowy 30-godzinny kurs dla pracowników medycznych, pracujących z osobami z ograniczoną sprawnością ruchową.

📌 Osoby z dużym doświadczeniem nie muszą tak dokładnie opisywać swoich osiągnięć ze szkoły. Początkujący fizjoterapeuci mogą jednak wykorzystać tę sekcję, aby zaprezentować się, jako ambitni i gotowi do działania kandydaci.

🎁 Zawsze zapisuj najwyższy stopień edukacji. Jeżeli podajesz uzyskany tytuł magistra, nie musisz już wspominać o szkole średniej.

napisz CV dla fizjoterapeuty

Niezbędne kwalifikacje dla fizjoterapeuty

Nie ma dobrego szablonu życiorysu zawodowego, który nie zawierałby tej sekcji. Jest ona kluczowa podczas procesu rekrutacji. Po pierwsze dlatego, że pracodawca chce wiedzieć, jakie masz kompetencje. Po drugie dlatego, że w celu prowadzenia rekrutacji, pracodawcy często używają systemów śledzenia kandydatów.

Są to programy komputerowe, używane do tego, aby wyselekcjonować te CV, które zawierają słowa kluczowe i odrzucić te, które ich nie mają. Nie musisz się jednak martwić, słowa kluczowe są łatwe do znalezienia.

Dokładnie przeczytaj ofertę pracy, w której z pewnością znajdziesz opis umiejętności, jakich wymaga się od kandydatów. To właśnie informacje zawarte w ofercie pracy są słowami kluczowymi.

⚠️Jako początkujący kandydat, możesz czuć pokusę, by podać nieprawdziwe informacje na temat swoich kompetencji. Pod żadnym pozorem tego nie rób. Pracodawca może szybko zweryfikować, że kłamiesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nawet jeżeli to się nie stanie, zadania związane z pracą fizjoterapeuty dotyczą zdrowia ludzi. Twoje kłamstwo może więc być tragiczne w skutkach.

Dobre CV zawiera opis twoich faktycznych umiejętności, przedstawionych w atrakcyjny sposób.

⚠️CV i list motywacyjny powinny zawierać odpowiednie sformułowania i umiejętności, aby przeszły wstępną selekcję.

👇Poniżej znajdziesz listę kompetencji twardych i miękkich, które mogą przydać się osobom ubiegającym się o pracę w branży:

Umiejętności twarde:

Są to takie umiejętności, bez których praca od strony praktycznej byłaby niemożliwa. Zdobywa się je podczas nauki, a także stażu zawodowego. Oto przykłady umiejętności twardych:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii,
  • Prowadzenie rehabilitacji ruchowej,
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu masażu terapeutycznego,
  • Opieka nad pacjentami z zaburzeniami układu ruchu,
  • Wykonywanie badań diagnostycznych i testów czynnościowych określających stan układu krążenia i oddechowego,
  • Prowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Umiejętności miękkie:

W swoim CV fizjoterapeuta musi także zawrzeć swoje umiejętności miękkie. Są one zazwyczaj związane z cechami osobowości, ale niektóre z nich mogą być rozwinięte w trakcie pracy. Przydadzą się one w pracy z ludźmi. Umiejętność współczucia w przypadku fizjoterapeuty, będzie niemal tak samo ważna, jak praktyczna umiejętność wykonywania poszczególnych zabiegów.

Twój pracodawca po przeczytaniu tej sekcji musi mieć pewność, że zaopiekujesz się pacjentami w odpowiedni sposób.

Oto niektóre z umiejętności miękkich:

  • Empatia,
  • Punktualność,
  • Łatwość w komunikowaniu się,
  • Praca pod presją czasu,
  • Praca podczas stresu,
  • Wysoka kultura osobista.
📌Aby mieć pewność, że zwrócisz uwagę pracodawcy, zawsze w pierwszej kolejności wymieniaj te umiejętności, które pojawiły się w ofercie pracy.

Podsumowanie zawodowe

Podsumowanie zawodowe to część, w której możesz pokrótce opisać swoje najważniejsze obowiązki i osiągnięcia. Choć podsumowanie, czy też profil życiorysu jest często dodawany do CV za granicą, to w Polsce jest to nadal mało popularna praktyka.

Nasze gotowe CV zawierają tę sekcję, ponieważ może ona znacznie zwiększyć twoje szanse na zatrudnienie. Pisząc podsumowanie zawodowe, możesz nawet pokonać tych kandydatów, którzy mają większą historię zawodową, ponieważ momentalnie przyciągasz uwagę pracodawców.

📌Cele zawodowe sprawdzą się lepiej w przypadku początkujących kandydatów.

Podsumowanie zawodowe powinno znaleźć się na samej górze życiorysu, zaraz pod nagłówkiem.

Spójrz poniżej, aby odkryć poprawny i niepoprawny wzór CV.

👍 Poprawny

Jestem absolwentem AWF w Poznaniu. Uzyskałem tytuł magistra. Od ponad 5 lat pomagam pacjentom cierpiącym z powodu nieuleczalnych chorób przewlekłym. Zadowolenie z moich usług wynosi 100% (według ankiet klientów). W Państwa szpitalu chcę rozwijać się jako specjalista rehabilitacji ruchowej dla pacjentów pod opieką paliatywną.


Niepoprawny

Jestem fizjoterapeutą. Lubię pracę z ludźmi. Chcę pracować w Państwa szpitalu jako specjalista rehabilitacji ruchowej.


Pierwszy przykład w jasny, ale interesujący sposób opisuje dokonania i doświadczenie kandydata. Zostały użyte dane liczbowe, które dają pracodawcy lepszy wgląd w faktyczne umiejętności kandydata.

W drugim przykładzie nie ma żadnych danych, które potwierdzałyby osiągnięcia lub nawet umiejętności kandydata. Nie ma w nim żadnych szczegółów. Takie podsumowanie CV dla fizjoterapeuty raczej odstrasza, niż zachęca pracodawcę.

📌Eksperci radzą, by kandydaci stworzyli podsumowanie zawodowe na samym końcu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie zapomniałeś o żadnym szczególe. Świeże spojrzenie pozwoli ci szybciej stworzyć tę część swojego CV.

Dodatkowe sekcje w CV dla fizjoterapeuty

Choć zapotrzebowanie na fizjoterapeutów wzrasta, jeżeli ubiegasz się o pracę w renomowanej placówce, możesz mieć sporą konkurencję. Dobrym sposobem na wyróżnienie swojego CV, są dodatkowe sekcje.

Wybierz taki wzór CV, który daje możliwość ich dodania. Mogą to być na przykład odbyte przez ciebie szkolenia, czy też ukończone kursy. Potrzebujesz CV, w którym każda informacja będzie dotyczyła stanowiska, o które się ubiegasz. Pamiętaj więc, by nie dodawać żadnych informacji, które nie mają związku z twoją pracą.

Kursy

Ciągły rozwój to podstawa w fizjoterapii. Pracodawca z pewnością doceni tych kandydatów, którzy poszerzają swoją wiedzę, uczęszczając w dodatkowych kursach. Pokaż, że jesteś ambitnym kandydatem, wyróżniając je w osobnej sekcji.

Spójrz na przykłady kursów dla fizjoterapeutów:

  • Szkolenie z zakresu fizjoterapii i nowoczesnych metod leczenia schorzeń.
  • Krioterapia.
  • Terapia zaburzeń chodu z wykorzystaniem alternatywnych metod.

Jeżeli posiadasz certyfikaty potwierdzające ukończenie danego kursu, koniecznie dodaj je do swojego podania.

Języki

Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie albo SPA, do którego większość gości przyjeżdża z zagranicy, być może zechcesz wyróżnić swoje umiejętności językowe. Podkreślenie ich w osobnej sekcji jest szczególnie istotne, jeżeli pracodawca podał znajomość jakiegoś języka jako warunek zatrudnienia.

Warto dodać certyfikaty językowe, jeżeli takie masz. Pamiętaj też, że na rozmowie kwalifikacyjnej, pracodawca może chcieć zweryfikować twoje umiejętności, bądź więc gotowy na pytania w innym języku.

Spraw, aby twoje CV było jeszcze lepsze

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu, czujesz się nieco pewniej, jeżeli chodzi o tworzenie podania o pracę. Spójrz jeszcze na nasze porady na temat tego, jak sprawić, by twoja aplikacja była jeszcze lepsza.

Użyj kreatora CV

Szablony CV i kreator do tworzenia podań to wspaniały sposób na ułatwienie sobie zadania. Nie musisz spędzać godzin na tworzeniu estetycznej grafiki, a także masz pewność, że w twoim CV nie zabraknie żadnych ważnych informacji.

Zweryfikuj błędy

Zanim wyślesz swoje podanie, przeczytaj je ponownie. Sprawdź, czy nie ma w nim żadnych błędów. Nie mogą się w nim pojawić literówki czy błędy ortograficzne. Zweryfikuj też, czy nie ma w nim niejasnych zdań.


Darmowy szablon cv dla fizjoterapeuty

⚠️Jeżeli w swoim CV fizjoterapeuta popełnił błędy, rekruter może odrzucić podanie o pracę bez jego dalszego czytania.

Podsumowanie – CV fizjoterapeuty

Aby twój życiorys zawodowy wyróżnił się na tle innych, pamiętaj, że:

  • Użycie wzorów i szablonów CV może pomóc ci w znalezieniu pracy.
  • Podsumowanie zawodowe sprawi, że momentalnie zwrócisz uwagę rekrutera.
  • Wybierz taki wzór CV, który umożliwi ci dodanie dodatkowych sekcji.
  • List motywacyjny fizjoterapeuty to doskonałe miejsce na rozwinięcie informacji zawartych w CV.

Zajrzyj na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej na temat pisania życiorysów. Skorzystaj też z kreatora CV, aby ułatwić sobie proces aplikowania o pracę.

FAQ

Czy należy umieszczać kursy w osobnej sekcji, czy też można je umieścić w części z wykształceniem?

W swoim CV fizjoterapeuta może umieścić kurs w sekcji z wykształceniem. Jednak lepiej utworzyć osobną sekcję, czy nawet podsekcję w części z edukacją. W ten sposób będziesz miał pewność, że pracodawca ich nie przeoczy.

Czy list motywacyjny fizjoterapeuty jest potrzebny?

List motywacyjny to doskonały sposób na to, aby wykazać się przed pracodawcą. Jeżeli w ofercie o pracę poproszono o list motywacyjny, nie ma wątpliwości, że do swojego CV fizjoterapeuta powinien także dołączyć ten dokument.

Jeżeli pracodawca nie prosi o niego wprost, nie ma obowiązku dodawania listu do podania. Jednakże możesz bardzo zyskać, robiąc to. W ten sposób pokażesz, że naprawdę ci zależy. Pracodawcy doceniają kandydatów, którzy potrafią się wykazać i są ambitni.

Odwiedź naszą stronę, aby użyć najlepsze szablony CV dla fizjoterapeutów i odkryć praktyczne porady dotyczące tworzenia podania.

Stwórz swoje CV za pomocą najlepszych szablonów

Doświadczony specjalista HR. Przeszła ścieżkę kariery od młodszego specjalisty do kierownika działu HR w firmie IT.

Autorka artykułów na stronie CV Wzor.

Stwórz swoje CV w 15 minut

Nasza bezpłatna kolekcja profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV, pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i zbliżyć się o krok do wymarzonej pracy.

Stwórz swoje CV